Skocz do zawartości

Odznaka PSW


art-ski

Rekomendowane odpowiedzi

kolego @art-ski , bez spinki.;)

Pomysł odznaki jak najbardziej zasadny.

Chciałem się tylko odnieść do własnych doświadczeń w tym temacie, a sięgających przełomu lat 80-90 dalej...

Witam .

Kolego według mnie to teraz pojechałeś po bandzie bo z tego co ja czytam i mniej więcej rozumie to mają być te odznaki przyznawane według zasług , czyli najwięcej wpisów najlepsze fotki czy najlepsi członkowie tego forum .

A ja myslałem że możemy to wszyscy mieć Ci którzy są członkami tego FORUM PODKARPACKIEGO . Jeśli chciałeś się wyróżnić w jakiś sposób to prosze bardzo ja nie muszę w tym brać udziału daje Ci w tym pierwszeństwo . Według mnie to nie łądnie tak nawet kogoś wyróżniać są ludzie i ludziska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no koledzy bo ja jak zwykle namieszałem między wami. Ustalmy że zamawiamy najtańsze z brązu, jeden wzór dla wszystkich i nie ma żadnych wyjątków. Kto jest zainteresowany to może odręcznie zrobić propozycję i zdjęcie zamieścić w tym wątku, a jak się zdecydujemy to wybierzemy wzór, lista chętnych i produkcja. I ja tak to widzę i zapewne taka była inicjatywa tego celu i sorry jeśli namieszałem, zamiast za kufel, wezmę się za ołówek i będę rysował jakieś wzory.

A najlepiej bym zrobił jakbym przestał się tu produkować tylko wziął d....e nad wodę i zaczął w końcu jakieś konkretne ryby łowić.

Edytowane przez Piotr Rabczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fordo48 ,chyba jednak źle zrozumiałeś :D . Odkąd istnieje PSW nie ma podziału na lepszych i gorszych ,lepsze metody połowu i te gorsze itd...Wszystkie gadżety reklamowe są jednakowe dla wszystkich i tak zapewne pozostanie jeszcze długo. Kilka razy padały pomysły o wypuszczeniu jakiegoś produktu reklamowego w małej serii ,powiedzmy "limited edition" ale i do niego dostęp byłby jednakowy.Czyli krótka seria - kto pierwszy ten lepszy.Taki sposób realizacji jest pod pewnymi względami lepszy ; nie ma zapisów ,wszytko można ogarnąć w kilka dni, jedyny minus to ; ile tego zamówić i założenie prywatnej kasy za ich wykonanie . Odnośnie odznak to pozwólmy koledze @art-ski na przedstawienie propozycji oraz ich wycenę. Biorąc pod uwagę realia naszego regionu to koszt takiej odznaki powinien mieścić się w strefie poziomów średnich cen ogólnie przyjętych .Niech to będzie odznaka dobrej jakości ale bez ekstrawagancji .Myślę ,że niedługo wszystko będzie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze powyżej kolega @rapala - wszyscy powinniśmy być tu traktowani jednakowo.

Może trzeba nazwać ten gadżet inaczej, bo niektórym zachciewa się zrobić z nas drugie PZW... tak pół żartem :)

Zasadnicza różnica, w stosunku do dostępnych już gadżetów, ma chyba polegać na trwałości a nie odznaczaniu tylko "zasłużonych"; wszyscy tworzymy ten portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za co dostaje się wszelakie odznaczenia,medale itp wpinki i przypinki?

Wg. mnie odznakę PSW to się kupuje jako identyfikator tylko troche trwalszy niż np. naszywkę. A dostaje to się czasami naganę wzrokową z przetrzymaniem czasowym spojrzenia. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wklejam kilka fotek przedstawiających prace kolegi. Widać, że to wszystko ręczna robota i dlatego są tak cenne i zajmują na wszystkich wystawach pierwsze miejsca. Jak tylko koledze czas pozwoli to przedstawi propozycję odznaki (na poczatek szkic) więc pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość. To tylko mały pokaz wielkiej kolekcji, którą stworzył.

post-2057-14545040815501_thumb.jpg

post-2057-14545040816656_thumb.jpg

post-2057-14545040817225_thumb.jpg

post-2057-14545040818105_thumb.jpg

post-2057-14545040818962_thumb.jpg

post-2057-14545040827851_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj posty zdania są podzielone.. Ja myślałem o odznace dla wszystkich bez podziałów na lepszych i gorszych albo odznace dla elity za osiągnięcia. Myślałem o odznace dla wędkarzy z Podkarpacia dzięki której rozpoznawali by się nad wodami, o odznace solidnej na lata i nietypowej pod wzgl. Wykonastwa być może się uda a "elita " popatrzy przychylnym okiem i zgodzi się na dystrybucje bez podziałów a może sama zechce mieć takową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj posty zdania są podzielone...

No właśnie dlatego mówię że się pogubiłem...

Śledziłem temat na początku, później chwilowo nie było na to czasu i dzisiaj po lekturze całości "zagubiłem się w mieście po raz kolejny" ;)

Jak zwykle - dyskusja na całego, żeby nie powiedzieć że kłótnia...

Osobiście uważam, że niczym zdrożnym nie byłoby stworzenie czegoś takiego - to raz

Zgadzam się z @rapalą, że jest to niezły pomysł na tzw. "limited edition", tylko kto maniurkę wyłoży... - to dwa

Jestem zdania, że wszyscy tu są równi - więc sztuczne podziały tylko zaogniają wyimaginowane spory... - to trzy

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.