Skocz do zawartości

Opłaty 2011


redfer

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze by było otworzyć osobny wątek z adresami miejsc gdzie można dokonywać opłat. Zestawienie z adresami i numerami telefonów w jednym miejscu pewnie wielu by zaoszczędziło czasu w poszukiwaniu na sieci a tym bardziej w terenie.

Jeszcze tamtego roku powiedział bym że to dobry pomysł ale tego roku to jest mi obojętne.Dla mnie zasady zawarte w pozwoleniu na O.Rzeszów są wystarczające.Dobry pomysł dla tych którzy członkowskie opłacili w Rzeszowie.Ale patrząc po szybkości wprowadzania zmian przez lokalne "kółka różańcowe" to i tak nie najlepszy pomysł.Trzeba by dzwonić przed każdym wypadem na rybki czy nie zostały wprowadzone kolejne obostrzenia:D.Jedyne wytłumaczenie całej tej sytuacji upatruję w coraz to większej flustracji naszych jak i lokalnych działaczy przed spadkiem liczebności członków naszego okręgu.No cóż członkowie uciekają,pieniążki uciekają i niedługo to sami wędkarze będą musieli zarybiać aby móc w przyszłości coś złowić.Sama liczebność kół wędkarskich ,które generują pokaźne koszty już niedługo pochłonie większość pieniążków i żadne dodatkowe zakazy czy nakazy nie będą w stanie powstrzymać dalszej degradacji wód.Dobrze że przynajmniej każdy z nas ma prawo wyboru gdzie zapłaci członkostwo!Może to być jedyny sposób aby ominąć chociaż w jakimś stopniu cały ten "zakazowy" bajzel,który tworzą lokalne "kółka" wędkarskie.

P.S.Włączony dyktafon w komórce to dobra rzecz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś mi powie gdzie mogę odebrać rejestr na Krosno tzn opłaciłem Rzeszów ale żeby łowić w okolicy Jasła muszę mieć rejestr gdzie go mogę zdobyć,bo jakoś w moim kole pewnie się nie doczekam:mad:Proszę o jakiś namiar w Jaśle może Krośnie gdzie takie coś załatwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry proszę o wybaczenie ale czasami śmieszą mnie i trochę drażnią co poniektóre posty. W dzisiejszym zglobalizowanym świecie wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowo dwa, a sezam sam się otwiera. Czyli? PZW Krosno, a tam nr do okręgu i wszystko jasne. ZO PZW w KROŚNIE tel: 13 436 55 68 lub e-mail: [email protected].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja tez mam pytanie ale nie dlatego ze mi sie nie chce szukac po necie tylko dlatego ze nie mogę znaleźć info ;)

mianowicie chce wybrać zezwolenie z tarnowa i nie wiem gdzie sie udać, tylko ze będę tam dzisiaj przejazdem około 18tej i może jest tam jakiś sklep w którym mogę takowe zezwolenie odebrać ( bo siedziba okręgu będzie raczej zamknięta)

pozdrawiam i mam nadzieje ze uda mi sie to dzisiaj odebrać

hej wam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce wybrać zezwolenie z tarnowa i nie wiem gdzie sie udać, tylko ze będę tam dzisiaj przejazdem około 18tej i może jest tam jakiś sklep w którym mogę takowe zezwolenie odebrać ( bo siedziba okręgu będzie raczej zamknięta)

Jak Ci się uda to napisz gdzie to zezwolenie dostałeś bo też mnie interesują tamte strony... znaczy wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ;d

udało sie odebrać zezwolenie (nawet pan w sklepie który jest czynny do 18tej poczekał na mnie 5 minut ) odebrałem je w sklepie "pelikan" na ulicy katedralnej 8

(ale z tego co wiem to do okręgu w Rzeszowie doszły już zezwolenia (z tarnowa 100 sztuk ) i są na akacjowej (tak mi pani z akacjowej dzisiaj powiedziała))

ps. jakby ktoś jechał po zezwolenia to w sumie może wziąć tez dla znajomych, trzeba mieć tylko nr ich karty wędkarskiej no i fajnie by było mieć ich legitymacje członkowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie Absurd, absurd i jeszcze raz absurd. PZW drąży rak i chyba rewolucji trzeba i wypie... tych wszystkich dygnitarzy. Wkurzyłem się bo: posiadam zezwolenie z pewnego okręgu na wody objęte porozumieniem i chcę/chciałem powędkować 1 dzień na wodach nie objętych porozumieniem. Wydawało mi się, że wpłacając pieniążki na konto, wpisuję dzień połowu i jadę na ryby w ten konkretny dzień. Jednak to nie takie proste. Dowiedziałem się w "centrali", że po wpłaceniu pieniążków na konto, mam poczekać, aż z tego okręgu prześlą mi kolejne porozumienie pocztą :eek:

Bareja się w grobie przewraca !

A jeśli na miejscu zdecyduję, że będę chciał połowić jeszcze jeden dodatkowy dzień ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Absurd, absurd i jeszcze raz absurd. PZW drąży rak i chyba rewolucji trzeba i wypie... tych wszystkich dygnitarzy. Wkurzyłem się bo: posiadam zezwolenie z pewnego okręgu na wody objęte porozumieniem i chcę/chciałem powędkować 1 dzień na wodach nie objętych porozumieniem. Wydawało mi się, że wpłacając pieniążki na konto, wpisuję dzień połowu i jadę na ryby w ten konkretny dzień. Jednak to nie takie proste. Dowiedziałem się w "centrali", że po wpłaceniu pieniążków na konto, mam poczekać, aż z tego okręgu prześlą mi kolejne porozumienie pocztą :eek:

Bareja się w grobie przewraca !

A jeśli na miejscu zdecyduję, że będę chciał połowić jeszcze jeden dodatkowy dzień ... :)

Witam

Kolego nie porozumienie:eek: tylko zezwolenie:D.Nowa ustawa która weszła w życie od 1 listopada 2010 wymaga takiego dokumentu i nie jest to wymysł PZW.

Pozdrawiam

Prosimy skracać cytaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam jedno zezwolenie (ta książeczka z wykazem wód, rejestr etc.) na ten okręg. Teraz muszę dostać drugie zezwolenie. Wydaje mi się, że ten cały burdel stworzony jest poprzez nadinterpretację przepisów... coś jak zakazanie stosowania żarówek 100 W ;)

Wpłacę na konto i jadę na ryby; kto nie ryzykuje ten dzieci nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego nie porozumienie:eek: tylko zezwolenie:D.Nowa ustawa która weszła w życie od 1 listopada 2010 wymaga takiego dokumentu i nie jest to wymysł PZW.

Pozdrawiam

Prosimy skracać cytaty.

To kolego proszę wskaż w tej ustawie punkt w którym istnieje obwarowanie posiadania innych zezwoleń na każdy Okręg, bo ja tam nie widzę. To już jest wymysł PZW uniemożliwiający łowienie wielu wędkarzom. To jest paranoja co się dzieje. Jedno wielkie G... bo już nie mam słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.