Skocz do zawartości

Opłaty 2011


redfer

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem opcję : OKręg Tarnobrzeski :

"Składka roczna ulgowa z tytułu deklaracji wędkarza do wędkowania tylko w wodach płynących (z wyłączeniem zbiorników zaporowych)** wszystkimi dozwolonymi w Okręgu metodami. - 100 zł.

wg. wykazu mają porozumienie z Rzeszowem i Przemyślem

http://www.pzwtarnobrzeg.pl/porozumienia

czyli 62 zł. członkostwo + 100 zł.opłata + 30 zł. dopłata do Przemyśla = 192 zł. za 3 okręgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Dynowie i opłaciłem Kartę Wędkarską. Sprawa wygląda następująco, jeżeli chodzi o opłaty:

- składka członkowska podstawowa 62 zł

- składka okręgowa na wody górskie 160 zł

- fundusz koła 15 zł

- ubezpieczenie 1 zł

Razem 238 zł

Jeżeli chodzi o porozumienia, to na dzień dzisiejszy nie ma żadnych porozumień. Powiedziano mi że na 90% będzie porozumienie z Krosnem i częściowe z Tarnobrzegiem, tak jak to było w wcześniejszych latach, ale trzeba będzie poczekać na szczegóły do końca miesiąca, aż zbierze się "Walne"

Ciekawostką jest, że od tego sezonu będziemy mieć więcej dokumentów do noszenia przy sobie, a mianowicie oprócz karty wędkarskiej,legitymacji członkowskiej i rejestru połowów doszło Pozwolenie na amatorski połów ryb wędką. Z tego co się orientowałem takie pozwolenia ma każdy okręg. Tak że jak będzie porozumienie z Krosnem, to też dostaniemy zezwolenie na amatorski połów ryb, a jak co nie którzy opłacą jeszcze okręg rzeszowski, to dostaną jeszcze trzecie pozwolenie. Tak, że za nie długo zamiast nosić przynęty w plecaku to będziemy nosić stos papierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tarnobrzeg ma w ogóle wody górskie?Z tego co mi wiadomo jest tylko podział na płynące i zbiorniki.

Kumpel był już płacić i zostawił 272zł całość (10zł jakiś fundusz koła).

W wykazie znajdują się chyba 3 wody górskie jak się nie mylę.

W Tarnobrzeskim do połowu na górskich upoważnia znaczek za spiningowanie. Ja za taką możliwość zapłaciłem 200 zł. Czy dużo czy mało nie mnie oceniać. Sądząc po tej extra dyszce to należy do tego samego koła co ja. Możesz na priv podpowiedzieć kto to? Może mamy wspólnych znajomych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,@MilanND,nie wiem czy go znasz bo kumpel jest ze Stalowej ale może go kojarzysz z wilczej często pływa na jasnym Bushu;) i bardzo fajny gość.Tamtego roku na Wilczej to przesiedział w sumie pewno ze 150 dni:D.

A propos mam pytanie nie wiesz jak z porozumieniem z Przemyślem bo tego roku przenoszę się tam i nie bardzo wiem jak ze zbiornikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli ktoś chce łowić w Rzeszowie na wodach górskich nizinnych i wszystkich innych zbiornikach okreg Rzeszów i nie tylko to polecam dokonać wpłaty w Okreg Kielce

Całkowity koszt to 145zł w tym juz jest wliczona Składka członkowska - pełna 62zł

Do tego dochodzi jeszcze wiele innych zbiorników tu link :

http://www.pzw.org.pl/kielce/mapa_porozumien/26

Jeżeli chodzi o zbiornik Wilcza Wola to trzeba dokonać wpłaty w okregu Tarnobrzeg w wysokości 120zł

Zbiornik Sulejów w Piotrków trybunalski jest już wliczone.

Wiecej info moza uzyskać od bardzo dobrze poinformowanej pani tu :

http://www.pzw.org.pl/kielce/dane_podmiotu

Istnieje możliwość dokonania wpłaty za pomocą przelewu i wysłanie dokumentów do siedziby w/w.

Myśle ze przydadzą się Wam te informacje idzie zaoszczędzić 89zł i wiele wiecej zbiorników do obłowienia

Wszystkie te infomracje uzyskałem dzwoniąc do okregu

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobre wiadomości dla kolegów z Tarnobrzega ( i z naszego okręgu;)) i o ile dobrze liczę płacąc członkowskie w Kielcach 145zł + dopłata na zbiorniki (wszystkie) 160zł Tarnobrzeg+porozumienie z Rzeszowem= 305zł i może łowić na wszystkich wodach 3 Okręgów:).Ciekawy jestem ile członków zostanie teraz w Okręgu Rzeszowskim:D.Życzę powodzenia:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krosnem się tylko Przemyśl dogaduje i to się raczej prędko nie zmieni. W tym całych porozumieniach denerwujące jest to,że patrząc na ich mapę masz do dyspozycji pół kraju, ale sąsiednie okręgi jakoś nie mogą się zazwyczaj dogadać. Ot taki nasz polski paradoks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli ktoś chce łowić w Rzeszowie na wodach górskich nizinnych i wszystkich innych zbiornikach okreg Rzeszów i nie tylko to polecam dokonać wpłaty w Okreg Kielce

Całkowity koszt to 145zł w tym juz jest wliczona Składka członkowska - pełna 62zł

Do tego dochodzi jeszcze wiele innych zbiorników tu link :

http://www.pzw.org.pl/kielce/mapa_porozumien/26

Jeżeli chodzi o zbiornik Wilcza Wola to trzeba dokonać wpłaty w okregu Tarnobrzeg w wysokości 120zł

Wicza jest chyba udostepniana bez dodatkowych oplat bo na stronie Tarnobrzega jest ogolniedostepna. http://pzwtarnobrzeg.pl/porozumienia

Zbiornik Sulejów w Piotrków trybunalski jest już wliczone.

Wiecej info moza uzyskać od bardzo dobrze poinformowanej pani tu :

http://www.pzw.org.pl/kielce/dane_podmiotu

Istnieje możliwość dokonania wpłaty za pomocą przelewu i wysłanie dokumentów do siedziby w/w.

Myśle ze przydadzą się Wam te informacje idzie zaoszczędzić 89zł i wiele wiecej zbiorników do obłowienia

Wszystkie te infomracje uzyskałem dzwoniąc do okregu

Pzdr

http://pzwtarnobrzeg.pl/porozumienia tu Wilcza jest ogolnodostepna

pozdrawiam

Edytowane przez kris
blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno czytają!!! Bo jakie byłyby w tym roku wpływy kasy za zbiorniki gdyby system opłat pozostał bez zmian, a tak wszyscy zostaniemy sponsorami "zamrażarak i lodówek",(ich zawartości oczywiście). A z tym zameldowaniem to znając PZW kiedyś na peweno tak będzie.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym zameldowaniem to znając PZW kiedyś na peweno tak będzie.

Raczej nie sądzę i obyś się mylił @lama;).Nikt ,nikogo nie może zmuszać do jakiego okręgu ma przynależeć:mad: i na jakich wodach ma wędkować.Ale obserwując cały ten bajzel jaki powstał w PZW na przestrzeni kilku lat odkąd każdy okręg zyskał osobowość prawną to teraz chyba wszystko jest możliwe:mad:.Na ten rok żaden ościenny okręg nie chciał zapewne podpisać z nami porozumienia bo i po co?Patrząc na to co ma do zaoferowania O.Rzeszowski to wcale się temu nie dziwię.Znając życie to porozumienie z Kielcami było chyba ostatnią deską ratunku aby Rzeszów miał na ten rok w ogóle jakieś porozumienie z sąsiadującymi okręgami:mad:.Może nie dam sobie ręki za to obciąć ale tak myślę że to porozumienie doszło na zasadzie "łeb w łeb",bo jaki interes miałby O.Kielecki na podpisanie takiego porozumienia?U nas cała opłata nizinne i górskie= 172 a w Kielcach 83 zł:eek:.Gdzie tu sens,logika i ekonomia?Bij zabij ale żebym nie wiem jak intensywnie myślał to tego nie zrozumie:confused: a pracuje w handlu i trochę się na tym znam;).Każdy normalnie myślący człowiek,weźmie teraz papiery i pojedzie zapłacić kartę do np.Sandomierza i tak jak to obliczyłem za 305 zł ma wszystkie wody 3-ech okręgów.Patrząc na całą tą sytuację w jakiej znalazł się nasz okręg tego roku to nic tylko siąść i zapłakać!Na pewno część członków odejdzie do Kielc a część do Przemyśla czy Krosna.Ale to już nie mój problem:D.Są mądrzejsze głowy od mojej:D.Tak jak sobie postanowiłem w tamtym roku że z opłatami nie będę się spieszył,tak zrobię i jeszcze z tydzień,dwa poczekam aż trochę cały ten bajzel się wyklaruje i wtedy dopiero zapłacę ten Okręg,który ma do zaoferowania najlepsze warunki w końcu to są moje pieniądze i to ja zdecyduję komu je powierzę!

Tak jak pisałem że na handlu trochę się znam bo w tym robię.Nigdy pazerność nie popłacała!!!Zawsze ktoś się znajdzie kto może przebić naszą ofertę i do tego trzeba się dostosować!Tak już jest że czasami trzeba spuścić z ceny aby w przyszłości można było znacznie więcej zyskać (w tym przypadku członków;)).Kto zrozumie tą zasadę zawsze będzie do przodu!;).

No to się spóźniłem bo dziś rano byłem zapłacić chyba 196zł za wszystko poza górskimi.

Głowa do góry,szkoda tylko że się pośpieszyłeś,dołożyłbyś 109 i miałbyś trzy okręgi w tym Wilczą;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do okregu w Tarnobrzegu

z wilczą powiedzieli nie tak jak w Kilecach ze 120zł dopłaty tylko 160zł

Ale ponoć 24 stycznia jest zebranie i nie wiadomo czy w tej opłacie Kieleckiej bedą wszystkie wody z tarnobrzega z Wilczą Wolą włącznie :D ma się wyjaśnić

Raczej na pewno opłacę w kielcach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapala! W tym kraju wszystko jest możliwe ale oby nie!!!. Ale dla mnie najlepszą informacją dnia dzisiejszego jest to , że Przemyśl ma podpisane porozumienie z Krosnem na 2011 r. uff odetchnąłem z ulgą i prawie cały ukochany San stoi dla mnie otworem za rozsądne pieniądze.:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.