Skocz do zawartości

VIII urodziny psw !!!


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

VIII URODZINY PSW- Wisła, Gliny Małe 2015.

Jak co roku wraz z końcem lata przychodzi pora by spotkać się nad wodą świętując tym samym kolejne już urodziny naszego portalu. Tym razem urodzinowy pociąg zatrzymuje się na stacji WISŁA. Termin zlotu to 12-13 września. Spotykamy się w sobotę o godzinie 9-tej koło nieczynnej już przeprawy promowej w Glinach Małych. Woda należy do okręgu Tarnów.

Przypominamy regulamin naszych zlotów:

- W Zlocie mogą uczestniczyć jedynie pełnoletni członkowie PSW,

- Od uczestników Zlotu wymagane jest zaopatrzenie się w własnym zakresie, w żywność, napoje, odpowiedni ubiór oraz inne rzeczy potrzebne do uczestnictwa w tego typu imprezie,

- Uczestnictwo w Zlocie jest dobrowolne, PSW Team jako organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki zaistniałe podczas imprezy oraz nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcia lub uszkodzenia sprzętu należącego do uczestników zlotu.

- Organizator nie zapewnia opieki medycznej oraz ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków na czas zlotu.

- Wyrażenie chęci uczestnictwa w Zlocie jest równoznaczne z akceptacją warunków podanych powyżej oraz zobowiązania się do ich przestrzegania podczas trwania Zlotu.

"Królowa jest tylko jedna"- Zapraszamy nad Wisłę:).

PSW TEAM

Osoby chętne do wzięcia udziału w imprezie proszę dopisywać się do listy w tym wątku:

1. Andre

2. ...

3. ...

post-22-1454504292083_thumb.jpg

post-22-14545042921121_thumb.jpg

post-22-14545042921408_thumb.jpg

post-22-14545042921673_thumb.jpg

post-22-14545042921917_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie ilu z użytkowników forum ma tą wodę opłaconą? I tak pacząc na wcześniejsze imprezy organizowane przez PSW tłumów nie było jak na taką ilość użytkowników, czy jest to spowodowane złym doborem miejsc spotkań czy atmosferą nie mam pojęcia bo nie byłem ale chciałbym o jakieś wypowiedzi użytkowników na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata jedno-dniowa to chyba nie jest wielki problem. Jeżeli chodzi o mnie, to uważam, że atmosfera jest DOSKONAŁA :). Zazwyczaj na zlotach pojawiają się te same twarze, podejrzewam więc, że też są zadowoleni. Nieobecni niech się domyślają i snują swoje teorie. Zapraszam Wszystkich !!! Do zobaczenia na zlocie :). Proszę dopisać mnie do listy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w okolicy Stalowej Woli na weekendzie, także jak czas pozwoli to zjawię się pod wieczór, na integrację właściwą:D Na ten moment na 50% jestem, chyba, że Janka napitki mają więcej voltów:D:beer: to na 60 lub 70 :D.

p.s. @makda1 nie ma się nad czym zastanawiać i dywagować, przyjedź raz a zapewne będziesz chciał uczestniczyć w kolejnym zlocie PSW.;)

Zauważ, że to są zloty wędkarzy ale nie koniecznie 100% wędkarskie, jak nie chcesz łowić to nikt przecież Cię nie zmusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w okolicy Stalowej Woli na weekendzie, także jak czas pozwoli to zjawię się pod wieczór, na integrację właściwą:D Na ten moment na 50% jestem, chyba, że Janka napitki mają więcej voltów:D:beer: to na 60 lub 70 :D.

p.s. @makda1 nie ma się nad czym zastanawiać i dywagować, przyjedź raz a zapewne będziesz chciał uczestniczyć w kolejnym zlocie PSW.;)

Zauważ, że to są zloty wędkarzy ale nie koniecznie 100% wędkarskie, jak nie chcesz łowić to nikt przecież Cię nie zmusza.

kolego Lisses czyli jesteś na 70%:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie ilu z użytkowników forum ma tą wodę opłaconą? I tak pacząc na wcześniejsze imprezy organizowane przez PSW tłumów nie było jak na taką ilość użytkowników, czy jest to spowodowane złym doborem miejsc spotkań czy atmosferą nie mam pojęcia bo nie byłem ale chciałbym o jakieś wypowiedzi użytkowników na ten temat?

Dostałeś już bana jako Kenia86, następnie jako Many86. Dalej stękasz jakie to forum jest złe ale zakładasz kolejne konta. Nikt Cię nie zmusza do przebywania tutaj. Teraz dostajesz bana jako makda1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makda1

Jeżeli jedynym powodem Twojej nieobecności ma być koszt dniówki, czy koszt transportu ->i<, obie rzeczy masz u mnie w gratis.

Serio - jedyny warunek, to to że jedziemy z Rzeszowa i zabiorę Cie z Rzeszowa albo na trasie.

Integracji czasem trzeba pomóc :)

Witam Chętnie pojawię się na zlocie. Propozycja jest taka szukam transportu z Rzeszowa i z powrotem w ramach normalnych godzin do 06:00 powrót [emoji1] . Chętnie pokręcę popstrykam coś inspire 1. Fajnie jakbyśmy coś powędkowali. Fajnie by to wyglądało. Wieczorne godziny integracja dlatego szukam transportu. Potem coś fajnego spróbujemy zmontować, dla mnie fajny materiał do portfolio, team też fajny filmik może mieć ze zlotu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również postaram się być, choć może nie od samego rana a na nockę przyjechać.

Mam jeszcze pytanie ale może do kolegów z Mielca i okolic, gdzie najbliżej Mielca można opłacić dniówkę na wody tarnowskie?

Sprawdż na stronię PZW Tarnów ile kosztuje dniówka, albo zadzwoń i wpłać na poczcie, nie sądzę żeby sklepy wedkarskie w Mielcu miały dniówki Tarnowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również postaram się być, choć może nie od samego rana a na nockę przyjechać.

Mam jeszcze pytanie ale może do kolegów z Mielca i okolic, gdzie najbliżej Mielca można opłacić dniówkę na wody tarnowskie?

Najlepiej przez internet opłata jednodniowa 25 zł trzeba wydrukować potwierdzenie wpłaty i rejestr połowu

http://www.pzw.org.pl/okreg_tarnow/cms/13786/zezwolenie_1dniowe_wygenerowane_elektronicznie_2015_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.