Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Woda wysoka.Spiningowcy narazie moga wypić sobie piwko w domu.Bylem wczoraj spróbować łowić miętowego,lecz nie miałem wogóle brań.Urwałem tylko trzy zestawy.No i od dzisiaj pełnia troche będzie kicha z rybką.Wczoraj już pięknie świecił:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na spacerku nad Wisłoką w Mielcu woda jakby się czyściła ale stoi w miejscu i jest zimna! Więc moim zdaniem na spinning jeszcze co najmniej 2 tyg.O i le pogoda się poprawi chodzi o temperatury!

[TABLE=class: map-details-table]

[TR]

[TD]Rzeka:[/TD]

[TD]Wisłoka (218)[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD]Województwo:[/TD]

[TD]podkarpackie[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Aktualny stan wody:[/TD]

[TD]222 cm (2015-03-07 09:30 UTC)[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD]Poprzedni stan wody:[/TD]

[TD]221 cm (2015-03-07 09:20 UTC)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Stan alarmowy:[/TD]

[TD]650 cm[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD]Stan ostrzegawczy:[/TD]

[TD]480 cm[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze woda żeby dla rybek zaszalała czyli wielka woda co najmniej 500cm w Mielcu i to na dniach.Coby rybki w górę rzeki powędrowały zwłaszcza na progu w Dębicy ,bo w Mokrzcu (strzegocice) Tama nie za bardzo mają szanse powędrować dalej ze względu na brak Przepławki i wielki próg!!!!!:mad: Wiadomo dla wędkarzy to nie dobra informacja by była ale dla rybek wspaniała...Ale w górach śniegu brak! To znaczy że tylko opady ciągłe intensywne by taką sytuację stworzyły!Można gdybać przepowiadać a jak będzie zobaczymy.....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pochwalę się ........................Ale porażkami na tym odcinku :oWiele przynęt w wodzie pozostało.Patelnia w upalne dni zero drzew zero przyjemności w wędkowania:mad: Więc kupa na całym odcinku opaski od Wlotu kanałku do 100 metrów za Mostem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam GEO ale nie zgodze się z tobą że nie ma ryb na wisloce.Sa ryby tylko trzeba je umieć łowić i wiedzieć gdzie ona stoi! Jeśli chodzi o spinningistów to się zgadza że jest coraz mniej ryb drapieżnych.Ale spławikowiec lub grunciarz ma co robić tylko trzeba ruszyć głową.Jeśli ktoś nie wie to ułatwie.Dołki i jeszcze raz dołki szukać, bo wisłoka to płytka rzeka a ryba nie będzie stać w wodzie w kolano!!!!!!!:DZdrowia panowie!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryb nie ma i tyle;) Kiedyś (kilka lat wstecz) jak poszedłem nad Rzekę czy to lato upalne czy jesienna szaruga zawsze coś złowiłem chociażby kiełbia ale....A teraz czasami kilka godzin i nic!!!!!!!!!!!!!!!!Więc woda umiera !Co z tego że zarybiają(!?) jak ryba nie migruje w górę:eek:To zarybianie to jak sianie trawy na betonie!!!!!!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis u poczatku zrodel naszej kochanej rzeczki.4 godziny spaceru i 2 kropki okolo 30 cm.woda troche podniesiona i lekko kopnieta ,ale warunki wspaniale do lowienia.Sloneczko ,ciepelko i piekne widoki.Mimo kiepskich wynikow warto bylo tyle km gonic auto.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zatrzymała w Mielcu na poziomie ok 267cm.

[TABLE=class: map-details-table]

[TR]

[TD]Rzeka:[/TD]

[TD]Wisłoka (218)[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD]Województwo:[/TD]

[TD]podkarpackie[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Aktualny stan wody:[/TD]

[TD]267 cm (2015-03-14 19:30 UTC)[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD]Poprzedni stan wody:[/TD]

[TD]267 cm (2015-03-14 19:20 UTC)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Stan alarmowy:[/TD]

[TD]650 cm[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD]Stan ostrzegawczy:[/TD]

[TD]480 cm[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Trend:[/TD]

[TD]bez zmian[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.