Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Byłem na wisłoce w okolicy dębicy , efekt taki że nie było efektu :) Łowiłem na koszyk a druga wędka na trupa , rano ok godziny 3 byłem nad wodą , siedziałem do godziny 10 , więc tak koło godziny 5 branie na trupa ,łagodny wyjazd około 2 metrowy i tyle koniec po braniu , ściągam zestaw po jakimś czasie a tam nic zero bez ukleji na haku :) , następnie cisza i cisza :) i coraz cieplej :)

Powiem tak jak nie popada woda się nie podniesie , leszcz na pewno nie będzie współpracował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierze Ci Łukasz ale czasami lepiej podejść do typków i w cudzysłowiu ostrzec ich że pod kładką zbiera się straż rybacka z policją, a uwierz mi że ich reakcja jest czasami powalająca. Raz sobie takie jaja z kolegą zrobiłem to w 5 minut było pusto. Z drugiej strony to lepiej dzwonić na policję i powiedzeć że siatami kłusują to prądzej dupe ruszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Byłem niedawno kilka razy na Wisłoce w Brzeźnicy za mostem na Bobrową. Miejsce jest jeszcze kawałek za plaża gdzie kąpią się ludzie, praktycznie na wysokości Śnieżki.I muszę powiedzieć że jestem całkowicie rozczarowany.Ani jednego brania.Nie wiem czy nie ma tam ryb, czy może uciekły wystraszone, bo w Pustkowie Wsi wybierają żwir zaraz przy rzece.2 lata temu jak się pojechało to zawsze było dużo świnek, cert, kleni ,płotek, w nocy fajne leszczyki brały.A teraz nic.Czy u was też tak słabo na Wisłoce?Chyba niestety ryb jest coraz mniej;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W tym roku nie miałem możliwości częstego wędkowania na Wisłoce , więc ostatnie dni jakie spędzałem w Mielcu postanowiłem na sprawdzenie swoich sił z "muchówką"... efekt to około 25 kleni, 5 okoni, 2 płotki i dwa bolenie. Ryby wielkością nie porażały ale... było fajnie:)

P.S. Łowiłem głównie na mokrą i suchą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda pod spina ideał. Także wróciłem niedawno(okolice Rzędzianowic), niestety nie najlepiej kilka małych kloników, ogrom malutkich okonków i cherlawy bolenik. Ogólnie brania bardzo słabe, chyba zacznę wierzyć w pełnię;)

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dominik18king & @geo dziękuję za info :beer:

No dziś mnie moja Wisłoczka pozytywnie zaskoczyła :D , praktycznie co rzut streamerem to okoń (max do 25cm) po 30 przestałem liczyć :cool: brały do znudzenia.

Na typowym kleniowym przelewie mojego nr 1 na klonki obciął mi zębaty rozbójnik :mad:

(jego szczęście że 90% moich kotwiczek to rdzawki, moje że zrobiłem odlew :P)

Na okrasę 2 klonki po 25 na mini-wachadło.

Podsumowując - pogoda nie dopisała (taka temperatura to dla mnie katorga), rybki nic sobie z niej nie robiły atakowały tylko agresywnie i szybko prowadzone przynęty w miejscach ze sporym uciągiem ( spowolnienia i zatoczki wyrybione)

Pm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio odwiedziłem Przeczycę z muchówka połowiłem pierwsze rybki rozmiarem nie grzeszyły:).Puźniej jednak przestawiłem się na spina i próbowałem złowić kropka wytropiłem jednego w rwącej wodzie pod mostem zaczął pukać w wobka chyba ze trzy razy a potem się ukłuł i dał sobie siana:D poszedłem wyżej i tam połowiłem dużo klenia i okonia.Wszystkie klenie w jednym rozmiarze.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.