Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza noc nad Wisłoką, białe robaki metoda gruntowa okolice kładki Mieleckiej 4 sumiki od.39-55cm.I jedną dorodna Certa 41cm.Wszystkie rybki wróciły do rzeki:).Oto fotki uwieczniłem jednego sumika a reszta bez sesji zdjęciowej:p nie chciałem ich męczyć.Noc była tajemnicza ...mgła jakieś szmery po krzakach i co jakiś czas większy Sum zbierał drobnicę z Powierzchni charakterystycznym mlaskaniem.Było fajnie.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum ktoś kto spływał pontonem Wisłoką?

Dawniej bawiłem się w spływy pontonowe od Pilzna do Dębicy, często też wędrowałem brzegiem ze spiningiem. Ale więcej było zakwasów w mięśniach niż konkretnych wyników. Na w/w. odcinkach dominuje kleń i okoń. Inne drapieżniki sporadycznie. Owszem można dostać pięknego klenia powyżej 3 kg. bo takie się jeszcze trafiają. Jeśli masz ochotę powędkować z pontonu to lepiej na Strzegocickim zalewie kotwicząc go przy starym korycie Wisłoki.

Tam masz szanse powalczyć .....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy jest na forum ktoś kto spływał pontonem Wisłoką? Z racji wolnego weekendu planuje taką akcję na sobotę i miał bym kilka pytań na prv :)

Ja również dawniej często spływałem z kolegą z Przecławia do Mielca, jak coś to pisz na priv.

A tak w temacie, wczoraj byłem nad Wisłoką w chrząstowie od 19 do 23. Po za drobnicą typu krąp, okoń padł sum około wymiaru, nie mierzyłem. W nocy woda aż się gotowała, lecz nie udało się skusić drapieżnika:( Jedno branie na trupka nie zacięte z uklejki została tylko głowa:)

Edytowane przez adamus78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was bracia byłem na rybach miedzy niedzielą a poniedziałkiem na rybach w godzinach 20.20 a 8 rano wyniki 2 certy 27 i 36 cm i kiełb z 12 cm (nadal pewnie pływają ) dzisiaj spóźniłem się nad wodę i od 6.50 do 11 i wyniki to certa 31 cm kleń okoń i kiełb ( zaraz zjem certę bo strasznego mam smak podkreślę jeszcze że 85 % ryb jest przez nas wypuszczana ) wędkowaliśmy we dwoje z kolegą wyniki są moje i jego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy jest na forum ktoś kto spływał pontonem Wisłoką? Z racji wolnego weekendu planuje taką akcję na sobotę i miał bym kilka pytań na prv :)

Witam. Plywamy kajakiem i wedka przeclaw rzochow mielec. W te goraca bylo kiepsko, jeden klenik raptem. Ale trafialy sie piekne klenie, bolenie.komplety. Szczupaki sandacze rzadko. Jazia zadnego. No I okon. Najladniesze odcinki to okolice plazy w rzochowie - Bozej woli no i caly odcinek mielecki, tu woda pedzi I fajnie sie plynie. Na ryby, jak dla mnie, najlepsze sa odcinki najglebsze czyli dlugo przed tama i przed mostem. Choc Klen jest wszedzie, pod krzakami. Ja Lowie na wirowki I rzucam pod Sam brzeg.wiekszosc zaczepow sie uwalnia, podplywam i z reguly sa plytko. Wrazenia z plywania sa niesamowite. Czaple smigaja nad sama woda I zawsze pod prad, sarny, inne drobne ptaki. Dojazdy do samej wody: przeclaw, rzochow, wojslaw obok dworku, ksiaznice Tama ,tu z drugiego brzegu. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.