Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie potrafią zostawić syf nad wodą to jest fakt.

Kiedyś zwróciłem uwagę jednemu gościowi o to jaki syf zostawił po sobie na łowisku -to myślałem że jeszcze mi przyłoży,ale byłem z bratem i nie barzo by pofikali, mimo to dużo jest takich osób i miejsc gdzie jest wielki syf:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Woda lekko podniesiona na dziurki w sam raz, woda pozbawiona kry,odmarznięta od brzegów! .Trącona byłem na kładce i porobiłem kilka fotek.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tam na wisłoce jest lód czy da się łowić najlepiej info z odcinka około przecławia przy okazji się pochwale dzisiejszą wygraną bokserską wygrałem przez RSC w 3 RUNDZIE skrót walki : w pierszej dostał z prawej padł na deski w drugiej był liczony po ciosie na dół a w 3 po seri sędzia go liczył i niedopuscił go do dalszej walki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem sprzęcik i stwierdzam że sprzecik poezja testowałem wczoraj i 100 % zadowolenia kleniki nie współpracowały ale jestem i tak zadowolony z popytu nad wodą ci co się wybierają niech uważają bo okropnie ślisko 2 razy byłem tyłkiem na śniegu i raz prawie się skąpałem bo było błotko i noga ujechała bez mojej wiedzy ;-

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko Kolega widzę że ten sezon otworzył.:)A to że se sprzętu Kolega zadowolony, to tylko pogratulować udanego zakupu.Nic tak nie cieszy jak dobrze dobrany komplecik:)A jak jeszcze rybcie współpracują to już poezja.

Ja jeszcze poczekam aż temperatura dobowa będzie oscylować w okolicy 5-7 *C.Ponoć wtedy Kleń i Jaź lepiej szczypie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko Kolega widzę że ten sezon otworzył.:)A to że se sprzętu Kolega zadowolony, to tylko pogratulować udanego zakupu.Nic tak nie cieszy jak dobrze dobrany komplecik:)A jak jeszcze rybcie współpracują to już poezja.

Ja jeszcze poczekam aż temperatura dobowa będzie oscylować w okolicy 5-7 *C.Ponoć wtedy Kleń i Jaź lepiej szczypie.:D

Wtedy sobie pospaceruję wzdłuż brzegów Wisłoki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzien dobry wszystkim miłośnikom wędkarstwa i piękna rzeki wisłoki!!!!!

W piątek zaczyna się sezon na miętusa jak i wreszioie mój upragniony sezon na wędkarskie wypady nad wode.

Koniec z zimowym letargiem mam tylko nadzieje że ten sezon będzie lepszy.Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie, czyli pogoda oraz czas wolny ,to jutro pośmigam na Złotnikach,ale to jutro :ppatrzyłem dzisiaj jak byłem na spacerku na wodę ani w górę ani w dół.Trącona zimna okropnie.A błotko że buty zgubić zwłaszcza przy wałach gdzie w tamtym roku prace przy ich budowie się zakończyły,ale roślinki nie zdarzy obrosnąć gołej gleby...W końcu sezon trzeba otworzyć :Dmoże dane mi będzie złowić rybkę...co rzadko się mi zdarza na rozpoczęcie sezonu:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.