Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Rysiek tylko uważaj na buty , jak dobrze pamiętam to w tamtym roku wracałeś nie kompletnie podkuty :). A tak na poważnie to mnie też korci wyskoczyć nad Wisłokę no ale niestety na razie tyram jak Wół ,no chyba że w niedziele będzie fajna pogoda . Udanego rozpoczęcia sezonu życzę i daj znać jak było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie Panowie znac co na wisloce sie dzieje :) mam zamiar w niedziele na caly dzien sie wybrac tylko nie wiem czy jest juz sens :) na ktorym odcinku zlotnik probojesz :) ? znam te tereny dosyc dobrze :)

A spróbuję na przeciwko działek na tej nowej opasce a skończę na przeciwko szkoły na Złotnikach kanałek.:) dobre 2 kilometry spacerku.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się wybrać na tą piękną rzeczkę w sobote ale stan wody mnie chyba przegoni bo cały czas rośnie myslałem że będzie malał a tu kicha 242 w mielcu 234 pustków także sporo , a wode mam nadzieje że sprawdzałeś ręką czy ciepłą a nie przypadkowo całym ciałem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ręką :D bo wyrżnąłem na dupsko na błotku i chociaż ręce po tym upadku umyłem dlatego stwierdziłem że okropnie zimna tzw. pośniegowa tak się potocznie mówi na taka wodę z powiedzmy początkiem wiosny choć to jeszcze za wcześnie twierdzić że to przedwiośnie:p :rolleyes: Jeszcze kilka godzinek i zamierzam pomoczyć kija tak jak wcześniej pisałem.:) Ale zauważyłem że woda ruszyła w górę więc może być za szybki uciąg no cóż pożyjemy zobaczymy.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nad Wisłoką codziennie, czasem prawie dosłownie - pracuję przy budowie mostu i nowej drogi przed Gawłuszowicami. Codziennie patrzę na wodę i próbuję siłą woli obniżyć jej poziom i poprawić przejrzystość; a ona jak na złość odwrotnie. Poza tym to błoto, bardzo śliskie brzegi. Na ryby trudno liczyć w ten weekend, ale pomachać kijem chyba nikt nikomu nie zabroni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I klops,nie byłem na rybkach woda szybka,więc tylko wycieczkę rowerem zaliczyłem,było super tylko to błotko:o Oto parę fotek z wycieczki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak ,woda delikatnie klaruje się oraz delikatnie opada bez ekscesów.Nie wiem jak tam w Beskidzie Niskim gdzie bierze początek ile śniegu jeszcze jest ale może być powtórka z zeszłego roku i będziemy mieli niskie skrajnie stany wód na Podkarpaciu .I to też może być niepokojące. Bo zauważcie przy dużej wodzie z wiosny rybki mają większe szanse na wędrówkę w górę rzek oraz przekraczanie spiętrzeń wodnych takich jak progi wodne 2 w Jaśle 1 wielki w Mokszcu 1 w Dębicy i 1 w Mielcu.A w tej chwili nie ma dużej wody więc i wędrówka jest znacznie utrudniona szkoda bo zawsze to jak rybki dalej popłyną mają większe szanse na złożenie ikry w dogodnych rejonach.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda podwyższona i potwornie zimna. Brak jakiejkolwiek współpracy ze strony okoni, kleni ignorujących wszystkie sztuczne przynęty. Ale już powoli, mimo wszystkich odcieni brązów i szarości nad wodą widać zbliżającą się wiosnę. Ptactwo zachowuje się weselej, bazie na drzewach. Panowie już niedługo ..........:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a woda na Wisłoce na bieżąco opada:beer:. Pasowało by parę stopni na plusie i będziemy śmigać po wałach kwestia tygodnia---> max dwóch

(a dla tych co praktykują podlodówkę zimie mówimy nie do widzenia, a do zobaczenia, ale za 10 miesięcy:cool:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak rybki idące na tarło-łowią nielegalnie.:mad::mad::mad:Płyną przy brzegu więc są łatwe do złapania na siatkę (podrywkę)!!!!!!!!!!:eek:Pod pretekstem pozyskania żywca na co może na szczupaka.Obłęd.Strażnik chodzący po budynku prze- pompowni stwierdził że już ten preceder jest zgłoszony ale znając Policję i prawo w tym przypadku nie jest to przestępstwo ani wykroczenie!!!???No i mała szkodliwość społeczna.:eek::mad:Sprawdzę co uwieczniłem i postara się Wam za prezętować i na innych portalach społecznościowych oraz na YOU TUBE oczywiście...

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.