Skocz do zawartości

NIEZLOT


apioo

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo miło mi ogłosić, że dzięki uprzejmości kolegi Bartka Lelka, właściciela firmy Feeder Bait, łowca największej ryby na łowisku u Schabińskiej otrzyma super zestaw przynęt i zanęte do Methody!!! :) 

Bartek jeszcze raz wielkie dzięki za wsparcie naszego spotkania-jest moc!!!!! :D  :D:D

DSC_2082.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kroku napisał:

Witam a co ja tam mogę łowić na tych stawach ? Na muche ...

Na sprzęt głowacicowy to szczupaki  podobno bardzo ładne.

NA lżejszy zestaw ładnie biorą okonie, a z boku jest staw z pstrągami :)

A i z tyłu za ośrodkiem na Sanie by można było głowatki poszukać ...

 

Ostatecznie linka tonąca, powiesimy na niej bombkę, na hak pelet albo kulka proteinowa i będziesz miał pierwszą w Polsce muchówko-karpiówke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs zablokował(a) ten temat
  • krs odblokował(a) ten temat
2 godziny temu, Gajowy Marucha napisał:

Najważniejsze, że forum działa... Chwała Im! :)

Co do zlotu... Jak wygląda rezerwacja domków i łowiska? Czy wszyscy jadą na tzw. "krzywy ryj"? :D

Niczego się nie obawiaj, domki zarezerwowane-przyjeżdżaj śmiało!!!   :) Panowie, to nie wątek o żalach itp., tylko o niezlocie czyli spotkaniu dobrych znajomych, nikt nie jest zobligowany do pojawienia się na nim, nikt  również nie jest na nim niemile widziany!!! :) Spotkanie nie ma oficjalnego charakteru i nawet nie jest specjalnie organizowane, w poprzednich latach również nie było jakiejś wielkiej organizacji i pompy, a spotkania zawsze były udane, mam nadzieję, że i tym razem będzie to wesoło spędzony czas! !! :)

 

Do zobaczenia nad wodą wszystkim kolegom!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tym razem nagroda za największą rybę drapieżną, złowioną na spinning lub muchę  na Łowisku u Schabińskiej !!!  Wielkie podziękowania dla Kuby Machowskiego, właściciela firmy Woblery Hegemon, za ufundowanie świetnego zestawu woblerów prawie na każdą rybę :D:D:D:D!!!  :beer::beer::beer: Kuba dziękuję !!!B)

DSC_2087.JPG

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.