Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę łowimy :). Dniówkę możesz opłacić.Wszyscy Ci którzy zamierzają opłacić WW (pełną czyli 130 zł - zbiorniki TBG) ,muszą się liczyć z tym ,że prawdopodobnie we wrześniu będzie spuszczona woda z zbiornika.Było o tym na forum, tak że każdy niech sobie przekalkuluje czy tomu się opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pobudka o 3:30 ,szybkie pakowanie klamotów i ok.4:30 jestem na zbiorniku.Opuszczona woda oraz idealna "tafelka" nie zapowiadają szału.Do tego miliony brzęczących komarów wielkości bocianów ,powodują ,że dzisiaj kolejny raz pobiłem personal best w szybkości wodowania jednostki pływającej:D.Na wodzie duzo lepiej nie było ale dobrze ,że w torbie wygrzebałem stary Ultrathon co pozwoliło w miarę komfortowo łowić.Brań jak na lekarstwo a pierwszy sandacz 60siątka wziął dopiero ok.8.00 ,potem następny nieco mniejszy i...to by było na tyle:D.Dobrze ,że zabrałem kij do UL ,przynajmniej pobawiłem się z okonikami ,ciśnienie krwi pozostało w normie a kij został wreszcie "rozdziewiczony":D.Fajna sprawa to łowienie okoni a hol na kiju do 3,5g to frajda jak nie wiem co ...A co będzie jak zaczną kąsać takie trzydziestaki?

Puenta będzie taka: Jedyne co trzyma mnie przy tym zbiorniku to już tylko grawitacja!:D

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Znowu pływali przy zaporze ?! Ostatnio sam wygoniłem i postraszyłem młodych z kolegą, którzy łowili przy tamie. I głupie tłumaczenie że oni wypuszczają. Regulamin regulaminem. No to szkoda ze spuszczą wilcza, trzeba sie pospieszyc z sandaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati - a możesz coś wiecej napsiąc? na jak długo, dlaczego itd?

Jest jakies info w necie-bo nic nie znalazłem ;/ a chętnie poczytam.

Na stronie BIP PZMiUW wisi jeszcze ogłoszenie o przetargu na konserwację zbiornika Wilcza Wola:

Konserwacja zbiornika ,,Maziarnia? w m. Wilcza Wola.

Prace mają potrwać do 25.11, czyli praktycznie do końca sezonu.

ETAP II:

1. Rozpoczęcie: 30.09.2013 r.

2. Zakończenie: do 25.11.2013 r.

II etap:

- ręczne wykoszenie skarp zapór i rowów

- mechaniczne wykoszenie terenów przy skarpach wałów

- ręczne wykoszenie dna rowu

- zasypanie wyrw

- wywiezienie wykoszonej trawy

- odmulenie rowów

-odmulenie studzienek

- demontaż oraz montaż urządzeń wyciągowych zamknięcia stalowego ujęcia wody

- demontaż oraz montaż uszczelnień na zasuwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.