Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

mam kilka pytań co do Wilczej Woli. Otóż słyszałem że chcąc tam wędkować potrzeba mieć jakąś licencję czy coś w tym stylu. Orientuje się ktoś jak z tym jest i jeżeli jet to ile wynosi składka roczna? Jeżeli to potrzebne, to należe do okręgu w rzeszowie, koło Vimba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wybrałem się wczoraj na Wilczą Wolę w celach turystyczno -krajoznawczych ;), jednak bez środka na insekty nie dało się długo wysiedzieć, pełno małych gryzących muszek i komarów szybko zniechęca do dłuższego pobytu nad tym zbiornikiem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś się orientuje gdzie mogę opłacić Wilczą? Jakiś sklep w TBG? Byliśmy dziś z ziomkiem na szybkim rekonesansie. Nie byłem nad WW jakies 10lat. Troszkę się pozmieniało. Zbiorniczek prezentuje się bardzo fajnie szczególnie w węższej części (to na jakieś koryto rzeki mi wygląda).

Panowie proszę niech ktoś skrobnie słówko lub dwa gdzie się najlepiej uganiać za szczupakiem bo nie chcę 100km robić żeby stać jak kołek w bezrybnym miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę niech ktoś skrobnie słówko lub dwa gdzie się najlepiej uganiać za szczupakiem bo nie chcę 100km robić żeby stać jak kołek w bezrybnym miejscu

Wydaje mi się, że WW jest trudnym łowiskiem jeśli chodzi o łowienie z brzegu. Jeśli nie dysponujecie łódką to chyba tylko okolice mostu drogowego Wam pozostają. Chociaż nie byłem tam już z 5 lat i może się pozmieniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @Miko opłaty zrobisz w "wodomistrzówce" przy zaporze.Na Wilczej bywam często,przeważnie pływam za sandaczem i szczupakiem albo zasiadam za karpiem,zbiornik znam dość dobrze i służę pomocą.Często pływam sam i jak chcesz to zapraszam na "pokład" tylko kwestia dogadania się kiedy i gdzie.Daj jakieś namiary tel. albo Skeype to możemy pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilcza Wola to piękny zbiornik, odwiedzam go od ponad dziesięciu lat, niestety ryb w tej chwili jest o wiele mniej niż kiedyś. Na WW zwiększyła się presja wędkarska i niestety nie zawsze są to prawdziwi wędkarze, wielu z nich łamie przepisy i zostawia sterty śmieci. Ja osobiście zawsze łowię z łodzi, najczęściej w okolicach koryta na całej długości zbiornika, można tam napotkać każdą rybę i na pewno pływa tam jeszcze wiele medalowych okazów. Kiedyś pływając łodzią Andi zahaczył siatkę w której było wiele sandaczy, oczywiście zgłosiliśmy to PSR.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstym obrazkiem są wędkarze łowiący na dwa grunty którzy jeszcze spinningują, łowiący z różnych niezarejestrowanych środków pływających, albo łowiący zbyt blisko zapory. Kontrolowany byłem tam dwa razy na około 200 wizyt :(. Woda jest piękna ale niestety zaniedbana, mam nadzieję że ktoś w końcu się tym zainteresuje i będzie na WW czysto i przyjemnie. Czekam na lepsze czasy na WW, teraz moimi łowiskami są San i Wisłok.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam !

Wczoraj wraz z rodzinką pojechałem nad Wilczą Wolę. Odwiedziłem to piękne miejsce po 12 latach i to co zobaczyłem zszokowało mnie....a zresztą zobaczcie sami ...

Zdjęcie zrobione jakieś 300m za zbiornikiem( przepraszam ale nie pamiętam nazwy tej rzeczki).

Pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak tam jest teraz bo planuje pojechać tam i nie wiem jak jest

Pierwszy raz tam jadę

A mam do niego tylko 35kilometrów

bo zawsze na rzeki jeździłem teraz nie pojadę

bo to wszystko wielkie

Kiedy się to uspokoi

Prosić boga teraz tylko

żeby była pogoda

Przyjemność mi sprawiam złowienie ii wypuszczenie

pozdro :)

Edytowane przez emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się dzisiaj na Wilczą Wole trochę pospiningować a właściwie rozpocząć z opóźnieniem sezon sandaczowy.Efekt parogodzinnego pływania to kilka sandaczy ,jeden "przyzwoity" a reszta "kundle" oraz potężne uderzenie prawdopodobnie suma a efekt to złamany grot kotwicy przy kogucie.Szczerze mówiąc miałem zostać do zmroku ale ogromne stada komarów:mad: wybiły mi ten pomysł z głowy.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłem dzisiaj z kumplem popołudniu na Wilczą na 4 godzinki,brań było dość sporo ale tylko przez pół godziny.Efekt 4 sandacze i 2 szczupaki ale jak poprzednio wymiarowo nie zachwycające.Frekwencja na zbiorniku słaba ze względy na masę komarów,w dzień jeszcze ujdzie ale wieczorem to sajgon.Woda poniżej normalnego poziomu jakieś 70cm tak że każdy narzeka na słabe brania.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.