Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre pytanie,ostatnio ktoś podał wymiary i zaraz zaczęło się kwestionowanie że tyle nie miał.Więc nie podawałem ilości w cm.Dla uspokojenia tak miały wymiar,nawet ponad wymiar i aby uprzedzić następne pytanie to pływają dalej.Czasem zdjęcie nie oddaje rzeczywistości jak bym był lepszym fotografem wyciągnąłbym z tego sandacza jeszcze z 10cm na papierze ,albo wyciągniętych rękach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odnośnikiem wymiaru ,ponad wymiaru jest skrzynka montażowa Curver z hipermarketu budowlanego to ten okołowymiarowy sandałek miał ponad wymiar:D.

Pytania czy został wypuszczony czy nie ,nawet nie przeszło mi po głowie,ponieważ zadawanie go w kontekście tego zbiornika, było by wielkim ,wędkarskim nietaktem,łamiącym wszelki zasady savoir-vivre:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cztery sandacze co ciekawe wszystkie zapięte tak samo z jednego miejsca.Przymierzając do wiosła to niewymiarowe.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wypad na wilczą w Boże Ciało.Przez kilka godzin wędkowania między górami na zestawy gruntowe małżonki jeden krąpik.Za to ja z tyczką zabawę miałem przednią.Piękne płocie,krąpie i jazie oraz ukleje mutanty dopisały.Parę razy wyjęło gumę i poszły przypony.To wszystko na 13-tym metrze na wodzie około 80 cm.

To już nie ta Wilcza Wola.Spółdzielnie rybackie wydoiły zbiornik do spodu.Pozostały nieliczne okazy na które zawzięcie polują stali bywalcy koczujący nad wodą tygodniami.Dobrze że na razie cisza ale co będzie się działo w wakacje?Jazgot do rana.Trzeba się będzie przerzucić z powrotem na Wisełkę i zlokalizować miejscówki od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda powoli spada lecz w dalszym ciągu brudna.Rybki średnio współpracowały,dużo maleńkich jak dłoń leszczyków.Chociaż kilka razy karpie rwały przypony.Ten wyjęty, na fotce miał 37.5cm.Kilka pontonów na wodzie ,na samym korycie.W zakolu nad tymi dwoma podwodnymi pniakami spławy bardzo dużych sztuk.Jak na cztery godziny wędkowania całkiem niezły wynik.O 11.00 upał dał się we znaki a i zaczął się jazgot miłośników kąpieli w brudnej wodzie.Nie jest żle.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas wyruszyć na inne zaporówki w kraju:p.
Szybko się poddajesz na tej Wilczej. Ja w tym roku byłem tam trzy razy i nie złowiłem nic poza szczupaczkami 30 cm, ale jeszcze wcale nie rezygnuje z wyjazdów tam. Cały czas mam nadzieję, ze wreszcie uda mi się tam złowić jakąś porządną rybkę. Ruszam w środę lub czwartek znowu popróbować. Może woda się już ustabilizuje i mętnookie zaczną znowu skubać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajeżdżam na Wilczą ,wchodzę na wał a tu :eek: szok w trampkach,dlaczego żaden Osioł nie wstawił tablicy tydzień wcześniej,że będą zawody?a ten ryk starego grata od lasu co to za hołota :eek:od lasu? Efekt łapania to wsypane 1,5kg zanęty w beznadziejne miejsce i zero brania.Trawa na brzegu zbiornika jest źle obcięta na kocu kłóje w tyłek.Na Wilczej Woli jest strefa ciszy,wieśniaki - disco boye!

Edytowane przez Kajtelek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam w weekend to już naprawdę nie ma po co jechać. Byłem tam w którąś sobotę popołudniu i po 2 godzinkach pływania odpuściłem sobie, nawet na wodzie nie było spokoju :( Dlatego teraz jeżeli tylko możliwe to jeżdżę tam w tygodniu i tylko rano. W czwartek od świtu pływałem i ani jednej łódeczki na wodzie, cisza i spokój :) Na brzegu dużo wędkarzy, ale bez 'dyskotek w autach". Mimo że efekty miałem marne to i tak uważam wyjazd za udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,zaczęły się głośne ,nocne,młodych Polaków rozmowy.Do września w sobotę i niedzielę nie ma po co jechać na Wilczą Wolę.Ten jazgot psuje całą przyjemność nocnego wędkowania.

Woda na wilczej spada,brania ryb sporadyczne.W sobotę przed zmrokiem jedno branie,Sumek może z 70-80 cm.Na tyczkę brały piękne płocie,dużo jazia i wyrośniętego krąpia.Kolega z PSW obok też połowił.Ogólnie brania słabe,obserwując przez lornetkę zawodników z Maratonu Wędkarskiego widać było że też nie mają rewelacyjnych wyników.W sobotę po południu kontrola PSR.Potwierdzili fakt słabego żerowania ryb.Gdyby nie jazgot i wulgaryzmy pijanych wyrostków nie byłoby tak żle.Dla takich porannych świtów warto wybrać się na nocne zasiadki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend można zapomnieć o łowieniu w ciszy i spokoju, najlepiej wygospodarować troche czasu na tyg. i wtedy szukać szczęscia nad wodą. Kolega @Józef miał niezlą zabawę na tyczce. Ja łowiłem na feederki, najlepsze brania mialem przed zmierzchem i miedzy 4-6 rano. Trafiło sie sporo ładnych płoci klika jazi ,najwieksze w okolicach 35 cm, leszczyki i krapiki,ale to malizna za wyjatkiem jednego leszcza miedzy 45 a 50 cm. Kilka dni wczesniej z @Milanem byliśmy 2 razy ze spinem na bucie. Łowiliśmy w okolicy plaży, trafiało sie sporo okonia szczupaczki i sandaczyki, ale takie nie przekraczające 25 cm. Na ultraligtach była fajna zabawa, koło godziny 20 przestawialiśmy się na wiekszęgo "zwierza" liczylismy na brania sandaczy, ale niestety nie było efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.