Skocz do zawartości

Wilcza Wola


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ci się pomyliło.

Oficjalną stroną jest strona na Głównym portalu PZW.

Strona pzwtarnobrzeg.pl jest stroną nieoficjalną i tylko informacyjną.

Do tego zakazy czy nakazy mają być podejmowane zgodnie z uchwałą numer taki to a siaki.

Żadne inne nakazy czy zakazy nie maja mocy prawnej.

Z drugiej strony zakaz wędkowania powinien być wprowadzony na całym zbiorniku. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się staram trzymać tego co obowiązuje. Taki wpis na stronie może sobie zrobić każdy kto ma dostęp do niej. Taka informacja nic nie warta. Jest tylko potwierdzeniem że PZW to jeden wielki syf. Publikuje co chce, kiedy chce i jak chce. A my jako wędkarze nie wiemy co i jak i dlaczego. Totalna dezinformacja. Widać komuś to na rękę.

Wiele kół i okręgów ma swoje strony mniej lub bardziej oficjalne poza głównym portalem. Wynika z tego właśnie to co napisałem wcześniej. Burdel. Nikt nad tym nie panuje.

Przy okazji, właśnie zadzwoniłem sobie do PZW Tarnobrzeg, miła pani powiedziała że nie ma żadnego zakazu łowienia na Wilczej Woli, ani z brzegu ani z łódek. I co?

Edytowane przez robbox4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele kół i okręgów ma swoje strony mniej lub bardziej oficjalne poza głównym portalem. Wynika z tego właśnie to co napisałem wcześniej. Burdel. Nikt nad tym nie panuje.

Przy okazji, właśnie zadzwoniłem sobie do PZW Tarnobrzeg, miła pani powiedziała że nie ma żadnego zakazu łowienia na Wilczej Woli, ani z brzegu ani z łódek. I co?

Dodzwoniłeś się do Pani księgowej ;-)

Logika nakazuje dzwonić do: 3.ochrana wód lub 4. zagospodarowanie wód, numery wewnętrzne o czym informuje Pani elektroniczna sekretarka :D

Co do WWW - pzw.org.pl dla koła/okręgu jest "sztywnym" portalem, niewiele można tam zrobić, dlatego koła/okręgi posiadają własne serwery/domeny.

Co do http://www.pzwtarnobrzeg.pl/ jest to jak najbardziej oficjalna strona - admin jakby pomyślał - podpina tą stronę pod link PZW - POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI - POLISH ANGLING ASSOCIATIONPzw.org.plOkręg PZW w Tarnobrzegu i ma tylko jedną stronę do aktualizacji.

Popieram -rozbieżność w komunikatach na tych stronach to żenada!

Co do zakazu jestem ZA a nawet PRZECIW :D

ZA - należy ochronić ile się da aby coś zostało na lata następne.

Odbudowa rybostanu od 0 potrwa lata, mój roczny syn może będzie tam łapał sandacze, jak ja będę w Hospicjum :D

PRZECIW - zbiornik nie jest pilnowany i tylko wędkarze onieśmielają kłusoli i wędkarzy kłusoli :cool:

Ta rybaczówka i ludzie/człowiek tam pracujący to żenada2 - mając 50m do zalewu można kilka razy dziennie luknąć lornetą co się dzieje! Nigdy nie zaobserwowałem takich działań !


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księgowa ma przepływ innego rodzaju. To ją zapewne bardziej interesuje. Czy kasa pełna.

Nawet zakazu łowienia z łódki nie trzeba robić bo wody już prawie nie ma.

Zakaz powinien objąć cały zbiornik i kwita. Zresztą wystarczy zadzwonić do tv i podać info o katastrofie ekologicznej.

Zastanawiam się kto za to odpowie i kto podejmował tak bezmyślne decyzje.

Przy dzisiejszych możliwościach technologicznych wydaje mi się że naprawa takiej zasuwy mogła odbyć się bez wypuszczania wody ze zbiornika.

Edytowane przez robbox4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolnej agoni zbiornika niestety nie da się uniknąć.Całą tą zaistniałą sytuacją powinni zainteresować się dziennikarze bo jak ktoś już napisał,obecny stan "zbiornika" to tykająca bomba katastrofy ekologicznej (ukłony w stronę ekologów).Wyrok na rybostanie tego zbiornika powoli i systematycznie się wypełnia wprost proporcjonalnie do znikającej wody,braku jakiejkolwiek kontroli służb do tego powołanych,brakowi całkowitemu zakazowi połowu...itd.Resztę dopełnią rozciągnięte siatki wszelkiej maści kłusoli oraz tych dla których rybie mięso to główny składnik rocznego zapotrzebowania na pożywienie.I wieżcie mi ,że w tej patologicznej sytuacji to czy jest zakaz połowu ze środków plywających czy go nie ma to Pikuś...PAN PIKUŚ.

Z serdecznymi pozdrowieniami dla Pani odbierającej telefony w zarządzie okręgu TB od wścibskich wędkarzy:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bije się w piersi - przegapiliśmy temat.

Tej wielkości społeczność jak PSW wymusiłaby gwarancje zabezpieczenia losu naszych rybek.

Widzicie Sandacze 80+ i karpie 15kg na Łęgu który ma w zimie 40cm :eek:, o ile dożyją do świąt :(

- - - Updated - - -

Cyt. My jako wędkarze powinniśmy mieć własny rozsądek i zamiast czekać na komunikaty dać trochę odetchnąć tej wodzie...

Dobrze Wojo mówisz

Nie bardzo kumam o czym gadacie - oddech ? przecie tam wody już prawie nie ma - TO ZAGŁADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rzeczywiście Redaktor "TN" Piotr Niemiec zainteresował się tematem. Sądzę, że tym sposobem możemy co nieco uratować z tego zbiornika, a jeżeli jest już za późno to chociaż dajmy nauczkę PZW, by na przyszłość zastanowili się nim dopuszczą do czegoś takiego. Więc po kolei: Redaktor prosi o przekazanie mu naszych opinii na ten temat, a przede wszystkim aktualnych zdjęć zbiornika. Sądzę, że jak każdy z nas coś napisze od siebie lub nawet skopiuje (dla leniwych) swoją wypowiedź z tego forum na ten temat to może coś z tego wyniknie. Kolega "Rapala" ma chyba aktualne zdjęcia więc jeżeli to możliwe to przesyłaj wraz ze swoją opinią. Wszystkie wypowiedzi proszę kierować na adres: [email protected] ,a żeby zachęcić wiele osób można również opublikować tu na forum to co napisaliśmy :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisałem ,niestety już jest po zbiorniku ale każdy z nas powinien ustosunkować się do zaistniałej sytuacji i informować wszelkie media o tej patologicznej sprawie.Nie możemy o tym milczeć ,ponieważ damy tym samym nasze przyzwolenie na kolejne marnotrawienie naszych pieniędzy.Myślę ,że powinien być założony odpowiedni temat na oficjalnej stronie PZW PZW - POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI - POLISH ANGLING ASSOCIATION.Niech i w warszawce się o tym dowiedzą w jaki sposób jest łamane prawo oraz Statut PZW.

Może jako wędkarze skupieni wokół portalu PSW ,napiszemy wspólną petycję,podpiszemy i wyślemy ją do wszystkich mediów oraz poprosimy wędkarzy z innych portali o pomoc w szerokim nagłośnieniu tej sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba temat nagłośnić.Zadzwoniłem dziś do PZW T-brzeg,jak dalsza sprawa ze zbiornikiem i rybami to nie potrafił mi nikt nic sensownego odpowiedzieć.Prace trwają,łowić można na razie z brzegu,ryb jeszcze nie przenoszą a jak zajdzie potrzeba to przeniosą.Szkoda że jak im płaciłem to nie poinformowali że od pażdziernika będzie tam taki bajzel powinni kasę oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas niech nagłaśnia sprawę jak może, tu już temat rozpoczęty przez naszego Kolegę na innym forum: Wilczo wola kolejna porażka PZW i okręgu TARNOBRZESKIEGO - Ogólne - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

Może przyniesie to jakieś efekty, zobaczymy. Zwracam jednak uwagę że żadne media nie mogą wykorzystać ani zdjęć ani naszych opinii wyrażanych na portalach wędkarskich, tylko opinie i zdjęcia przesłane bezpośrednio do redakcji mogą być przez nich wykorzystane, więc oprócz naszego i innych forów piszcie też bezpośrednio do redakcji: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.