Skocz do zawartości

PSW Tryńcza 2009


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze spotkanie maniaków wędkarskich w tym roku odbędzie się 19 kwietnia( niedziela) w Tryńczy w okolicach mostu kolejowego.Odbędzie się tam również rozdanie nagród laureatom konkursu literackiego.

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych lub wysokiej wody w Wisłoku przeniesiemy spotkanie na inny termin lub przeniesiemy się w inne miejsce. Wszystko ugadamy na bieżąco- miejmy nadzieję,że po raz trzeci Matka Natura nie uprzykrzy nam wędkarskiego żywota.

A oto lista osób które zadeklarowały obecność:

1. Wiślak

2. Siksa

3. Tuna

4. Kamaz

5. Wifer

6. Pigon

7. Marcin

8. Dziencioł

9. Młody

10. Oktawian?

11. Maximus

12....

Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy. Z doświadczenia wiem,że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie w wątku Start w zawodach GP 2009 znalazłem przez przypadek info od Staszka, że zawody, które pierwotnie miały się odbyć 26 są przełożone na 19 czyli na dzień naszego zlotu. Proponuje przenieść nasze spotkanie na 26, ponieważ część uczestników zlotu będzie chciała wystartować w tych zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie pisać czy pasuje wam termin 26 kwietnia? Wiem, że Wiślakowi, Tunie, Marcinowi i mnie pasuje. Jedynie Kamaza uczelnia skreśla z listy, więc Wifer, Pigon, Dziencioł, Młody, Oktawian, Maximus i reszta jeszcze nie zapisanych pisać. Musimy wiedzieć czy będzie nas przynajmniej ok 10 osób. W programie będzie grill, przegląd ciekawych przynęt boleniowych, godzina gier i zabaw i cokolwiek kto co sobie wymyśli.

Pozwolę sobie otworzyć nową listę chętnych na 26 kwietnia:

1. Wiślak,

2. Tuna,

3. Marcin,

4. Siksa,

5. Dziencioł,

6. Oktawian,

7. Kamaz,

8. Młody,

9. Pigon,

10. _maximus

11. Andrzej T.

12. Wifer,

13. Zbigniew,

14. Dragomir (syn Zbigniewa)

15. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że Wam namieszałem ale wynika to z pzrełożenia zawodów eliminacyjny GP Polski. Nasi reprezentanci na te zawody (odbędą się 26.04.) mają prawo startu w okręgowych/klubowych GP. Nie da się tego zrobić inaczej jak zmieniając termin.

Co do miejsca czy to Babica czy Zarzece ie wiem. Z kim nie rozmawiam kojarzy fakt, że za mostem jest "betoniarnia".

Najwyżej będziemy się szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na zwiadzie w Zarzeczu tam gdzie 19go ma być GP,gdy dojechałem na miejsce to od razu wkurzenie bo koparki ryją wzdłuż jednego brzegu pewnie beda betonować >:(od mostu w góre.Jestem częstym bywalcem tego odcinka Wisłoka i lubie tam łowić.Wracając do rybek to woda była podniesiona o jakieś dobre 30cm i to żle wpływało na brania poza tym na wodzie totalna cisza.Próbowałem jak zwykle połowic kleni,jazi i pstrągów których tam nie brakuje ale gdzieś gady pouciekały :o.Poza tym złowiłem pare okoni i tyle.Mam nadzieje ze do 19go woda sie ustatkuje byle by nie popadało wczesniej.Acha jadąc od strony rzeszowa to mamy znak na Tyczyn w lewo i za jakies 2km jest most a po prawej betoniarnia trzeba skrecic przed mostem w lewo i zjechac nad samą wode miejsca jest sporo.Do zobaczenia nad wodą :)

post-38-14545016496854_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pogoda dopisuje - oby w weekend było podobnie.Spotykamy się o ósmej przy moście drogowym w Tryńczy.Przed mostem jadąc od strony Przeworska jest zjazd w lewo-mysle że będziem tam można zaparkowac kilka aut.No i łatwiej tam trafić niż do mostu kolejowego.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.