Skocz do zawartości

Plecionka Shimano Kairiki


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Plecionka Kairiki zakupiona. Linka (0,13mm)  w kolorze fluo żółtym, w dotyku dość sztywna, śliska i okrągła,  sztywniejsza od nowej YGK Upgrade PE #1.2, "grubościowo" podobnie lub jest delikatnie grubsza tak mi się wydaje bo nie mam narzędzi aby to sprawdzić. Będzie to zamiennik właśnie YGK Upgrade #1.2 która to jest bardzo uniwersalna nasze podkarpckie wody,  szczupak, sandacz i większy okoń spokojnie będą przez linkę Shimano ogarnięte ;) Pierwsze wrażenia Kairiki bardzo pozytywne ale że wody ta plecionka jeszcze nie widziała to z oceną końcową oczywiście jest mocno za wcześnie. 

 

Na zdjęciu po lewej stronie YGK Upgrade x8  po prawej Kairiki.

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nawinąłem Kairiki 0,13 na multiplikator, na początku wszystko ok, linka jest bardzo dobrze widoczna, prawie że świeci w dzień ;)

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Ale po kilku wyjazdach nie było już tak fajnie, bardzo szybko zszedł ten oczojebny kolorek,  do tego zasyfiło mi multiplikator i kija, linka robi się wiotka i klei się do wszystkiego podobnie jak ostatnio używana przeze mnie Sunline Siglon X8, może wyszły z jednej fabryki ;)  Używałem góra 5 wyjazdów, łowi się przyjemnie nie było odstrzałów czy innych niespodzianek to za krótko aby ją dokładnie ocenić. Nawinę teraz Kairiki na kołowrotek spinningowy i sprawdzę jak się będzie sprawowała. Jakbym miał polecić coś w zamian to YGK Upgrade x8 PE #1.2 lub #1.5

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą plecionkę w zeszłym roku, kupiłem z myślą o łowieniu w Wiśle. Po jednym wyjeździe na Wisłe straciła kolor, dodatkowo strasznie się zaczęła strzępić. Przy odstrzale przynęty zamiast rwać się w okolicy węzła strzelała w różnych dziwnych miejscach i szybko straciłem prawie całą szpulę. Może do łowienia w czystej wodzie jest fajna, albo ja miałem jakąś wadliwą partię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.