Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, LuJu napisał:

Zgodnie z ustawą o udostępnianiu informacji o środowisku etc. Organ administracji, który wydawał takie pozwolenie ma obowiązek ci go udostępnić. Normalnie robi to Starosta, w tym wypadku mógł to być jednak Wojewoda. Mogą zarzadac oplaty za wykonanie kopii, fotografii raczej zrobić nie pozwolą.

Dzięki, wiem o tym. Na pewno też kopia takiego pozwolenia jest w szafie prezesa. Chciałem przyspieszyć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem dziś pare godzin nad Wisłokiem, nie było tragedi 8 kleni od 20-30 cm, plus płotka około 30 cm (wszystko metoda Bolonka bo tylko na to łowie), coś się działo, ogólnie woda wysoka, dość czysta, wiatr przeszkadzał, 3h łowienia , zdjęc nie daje bo nie ma czym się pochwalić :) kilka dni i będzie ok do łowiena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowić się da ale zimno, ponuro, szaro... i jeszcze do tego nic nie złowiłem.... tylko pokrzywy nieśmiało wystawiają listki spomiędzy uschniętych badyli... oczywiście na odcinku gzie łowiłem bo Andre gratuluję pięknego jaziora.

Edytowane przez maniekman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz na rybkach w tym roku byłem,miały być klenie i jazie ale niestety trafiłem na zmasowany atak tarłowych bolków.Dziś zmiana miejsca żeby bolki sie wytarły i kleni połowiłem sporo.Długość przeważnie 30cm ale zabawa przednia była po zastoju zimowym :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎31 o 18:17, indian napisał:

Orientuje się ktoś może jaka woda jest obecnie na OS-ie w Besku (stan średni, lecz nie wiem co zrzucają z zapory, chodzi mi o przejrzystość)?

Tak się zastanawiam czy wogóle ktoś wie że to jest OS czy poprostu woda górska. W regulaminie jak się nie mylę od zapory do mostu w Bziance woda górska, poza mostem do ujścia do Sanu nizinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy szanujący się członek tej organizacji ma obowiązek wiedzieć na czyjej wodzie łowi i na jakich zasadach.

Masz wątpliwości? - doczytaj, zapis niejasny - zadzwoń do okręgu, zapytaj, jak będą wiedzieli co Ci odpowiedzieć to dobrze, jak nie to przekierują Cie do samego dyrektora.;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lisses napisał:

Każdy szanujący się członek tej organizacji ma obowiązek wiedzieć na czyjej wodzie łowi i na jakich zasadach.

Masz wątpliwości? - doczytaj, zapis niejasny - zadzwoń do okręgu, zapytaj, jak będą wiedzieli co Ci odpowiedzieć to dobrze, jak nie to przekierują Cie do samego dyrektora.;)

Pozdrawiam.

Napisałeś tak jak bym to ja popełnił jakiś błąd i była moja wina, że czegoś nie znalazłem itp, patrzyłem właśnie w wykaz wód górkskich Krosna pozycja Wisłok i nic tam nie pisze, to  chyba w interesie okręgu napisać informacje odnośnie swoich łowisk. Słowa każdy szanujący itp, to jakaś prowokacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pittspeed napisał:

Napisałeś tak jak bym to ja popełnił jakiś błąd i była moja wina, że czegoś nie znalazłem itp, patrzyłem właśnie w wykaz wód górkskich Krosna pozycja Wisłok i nic tam nie pisze, to  chyba w interesie okręgu napisać informacje odnośnie swoich łowisk. Słowa każdy szanujący itp, to jakaś prowokacja ?

Nie bierz mojego wpisu jak atak czy prowokacja, po prostu chciałem zwrócić uwagę, że i tak my odpowiadamy za to gdzie i na jakich zasadach łowimy. Fakt faktem, że sam czasem mam wątpliwości czytając te wykazy.

Zerknąłem w wykaz wód górskich i co prawda nie jest napisane, że ten odcinek funkcjonuje jako OS, ale zakaz zabierania złowionych pstrągów i lipieni takim właśnie go czyni.

"...Od zbiornika zaporowego Sieniawa do mostu drogowego w m. Besko. Besko - Przynęty sztuczne. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.01. Zakaz zabierania pstrągów potokowych i lipieni..."

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/30/wiadomosci/140467/pliki/informator_wod_krainy_pstraga_i_lipienia_2017.pdf

Pozdrawiam i połamania, bez obrazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pare godzin na swoim ulubionym odcinku, tz wyżej Rzeszowa, woda czysta, aż za bardzo, rybki nie chciały współpracować niestety, rozmawiałem z miejscowym i mówił coś o kormoranach że rybki pozjadały, sam osobiście nie widziałem tam nigdy kormoranów, ale może troche prawdy w tym jest bo woda jakby martwa,  dno było widać na wdg mnie około 1m, i żadnej rybki nie zauważyłem, nawet z mostu, może to poprostu za wczesna pora, w tamtym roku nie było tragedi, co prawda klenie to większość maluchy ale zawsze coś się działo.

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.