Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Boiles napisał:

3 nockę szukamy suma i cisza. Coś ktoś widział słyszał?????

Witam!

Jeśli Suma szukasz, do Głuchowa udaj się.

A pytanie mam z beczki innej. Jaka woda w Zarzeczu i Babicy jest?

Tzn stan jaki i kolor jej?

pozdrawiam

 

Edytowane przez wujekpasiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wujekpasiak napisał:

A pytanie mam z beczki innej. Jaka woda w Zarzeczu i Babicy jest? Tzn stan jaki i kolor jej?

 

Godzinę temu, krystian91 napisał:

Dobre pytanie... jutro sie wybieram tylko nie wiem jak woda???

 

Genialne pytanie, bo też się wybieram :D

Edytowane przez Suwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Haratacz napisał:

Tak, słyszał(150 cm złowiony i wypuszczony - niestety nie przeze mnie) ale nie wiem czy powiem gdzie :D 

 

Kolego napisz na prv. ja mieszkam w Stobiernej więc jesteśmy chyba sąsiadami. Może razem poszukamy gada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość brzan w Wisłoku nie jest za duża, rzekłbym wręcz że populacja jest niewielka. Od dobrych kilku lat złowienie kilku sztuk za jednym wyjściem jest raczej niemożliwe. 

Wczoraj mimo trąconej wody odwiedziłem odcinek no-kill i nadal podtrzymuje swoje zdanie co do niewielkiej ilości ryb na tym odcinku. Na lekko zmętniałej wodzie wyniki zawsze miałem niezłe, a tutaj niestety się zawiodłem, kilka małych kleników i tyle. Ryb nie widać, nie spławia się nic poza pojedynczymi boleniami.

Zaraz poniżej mostu w Zarzeczu gdzie kończy się no-kill oczywiście wędkarze z reklamówkami :).

Brzan szukaj powyżej Strzyżowa, zostały tam niewielkie stada tej pięknej ryby w dodatku woda znacznie czystsza i okolica ładniejsza do odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krystian91 napisał:

Panowie podpowiedzcie proszę  gdzie szukać brzan na Wisłoku???

Złowił ktoś jakąś ostatnio???

Miejsca typuj sam. Nie będę pisał co lubi brzana, bo to oczywiste. Ostanio około 8 godzin wędkowania. Podeszła certa szt około 10, kilka świnek, pare kleni i tylko jedna brzana na oko około 30 cm. Miałem sporo silnych ale nie zaciętych brań. Nie koniecznie musiały być to brania brzany bo i kleń agresywnie atakuje. Łowiłem feederem. Jak nic przez kilka minut sie nie dzieje to przezucaj. Kombinuj ze smakiem zanęty. Itd. Moim zdaniem najlepsza zanęta to własna. Dlugość przyponu też ma znaczenie ja używałem 1m. Fakt na 8h łowienia jedna brzana to słaby prognostyk. Szukaj a znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, muniek126 napisał:

Ilość brzan w Wisłoku nie jest za duża, rzekłbym wręcz że populacja jest niewielka. Od dobrych kilku lat złowienie kilku sztuk za jednym wyjściem jest raczej niemożliwe. 

Wczoraj mimo trąconej wody odwiedziłem odcinek no-kill i nadal podtrzymuje swoje zdanie co do niewielkiej ilości ryb na tym odcinku. Na lekko zmętniałej wodzie wyniki zawsze miałem niezłe, a tutaj niestety się zawiodłem, kilka małych kleników i tyle. Ryb nie widać, nie spławia się nic poza pojedynczymi boleniami.

Zaraz poniżej mostu w Zarzeczu gdzie kończy się no-kill oczywiście wędkarze z reklamówkami :).

Brzan szukaj powyżej Strzyżowa, zostały tam niewielkie stada tej pięknej ryby w dodatku woda znacznie czystsza i okolica ładniejsza do odpoczynku.

a gdzie się zatrzymać powyżej Strzyżowa żeby połowić na spina??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popołudniowy/wieczorny feeder. Do zmroku cisza, nic się nie działo. Po godzinie 19 pierwsze brania. Okoń płoć(chyba chora), podleszczyki, aha i na odchodne sum ok 30cm na białe. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.