Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Piotrek10 napisał:

Pisać sobie możemy i możemy trzeba się ruszyć do nich

Tylko od czego zacząć? Zarybienia rzek a nie tylko kilku zbiorników? Zwiększenie liczby kontroli PSR, OSR? Wyłapywanie nielegalnych spustów do rzek? Wprowadzanie górnych wymiarów ochronnych i zmniejszenie limitów zabieranych ryb? 
Ja chętnie dołożę cegiełkę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotrek10 napisał:

Muszą się wszyscy zebrać pod PZW Rzeszów zaprotestować.Opisza w gazecie jakąś tv może przyjedzie i zrobi się głosno

Polski Związek Wędkarski ,tu się nie da nic naprawić , ""to " trzeba zlikwidować i zacząć od nowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2019 o 20:43, Piotrek10 napisał:

Muszą się wszyscy zebrać pod PZW Rzeszów zaprotestować.Opisza w gazecie jakąś tv może przyjedzie i zrobi się głosno

Prawda jest taka. Każdy z nas ponarzeka ale składki ładnie wpłacimy bo wędkarstwo to nasza pasja a łowić uwielbiamy przede wszystkim na dobrze nam znanych najbliższych łowiskach. 

Połamania kija w nowym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2019 o 08:36, kicek napisał:

Dzwoniłem do PZW, w 2020 roku nie będzie obowiązywał odcinek no kill od mostu na drodze powiatowej Nr 1405R w Zarzeczu do ujścia rzeki Gwoźnica w miejscowości Wyżne. 

Byłem dzisiaj w Okręgu. Wyjaśnieniem dla likwidacji no killa jest argument barku opiekuna odcinka. Pozostawię to bez komentarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lichten napisał:

Byłem dzisiaj w Okręgu. Wyjaśnieniem dla likwidacji no killa jest argument barku opiekuna odcinka. Pozostawię to bez komentarza. 

dramat... co tu dużo mówić, na ch*j tyle kasy bierze PZW to czym oni się kur*a zajmują jak nie opieką wód? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kicek napisał:

dramat... co tu dużo mówić, na ch*j tyle kasy bierze PZW to czym oni się kur*a zajmują jak nie opieką wód? 

O tym samym pomyślałem płacąc 210 zł na ZAGOSPODAROWANIE WÓD. W lutym mamy sprawozdawcze w kole już prosiłem prezesa żeby dowiedział się o kwoty na zarybienia i czy cokolwiek trafiło do rzek czy znowu wpuśili paszoka i karpia na Rzemieniu i Lipiach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kicek napisał:

dramat... co tu dużo mówić, na ch*j tyle kasy bierze PZW to czym oni się kur*a zajmują jak nie opieką wód? 

Ci co chcieli tego "no killa" to obiecali, ze będzie pilnowane i to dokumentowane, brak papierów to wygrana lobby mięsiarskiego - na wiosnę wytną co się obudowało populacji i dalej będą narzekać na brak ryb bo wszystko zeżrą - nikt by tego nie likwidował jakby parcia z terenu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PinPong napisał:

Ci co chcieli tego "no killa" to obiecali, ze będzie pilnowane i to dokumentowane, brak papierów to wygrana lobby mięsiarskiego - na wiosnę wytną co się obudowało populacji i dalej będą narzekać na brak ryb bo wszystko zeżrą - nikt by tego nie likwidował jakby parcia z terenu nie było.

Mnie to trochę wkurza, ale bardziej mnie wkurza brak zarybień rzek. I jakiejkolwiek strategii. Myślę, że z tego nokilla i tak ryby szły w reklamówki z biedry i tak, tylko smutno bo nie będzie już zupełnie po co jeździć na Wisłok niedługo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PinPong napisał:

Ci co chcieli tego "no killa" to obiecali, ze będzie pilnowane i to dokumentowane, brak papierów to wygrana lobby mięsiarskiego - na wiosnę wytną co się obudowało populacji i dalej będą narzekać na brak ryb bo wszystko zeżrą - nikt by tego nie likwidował jakby parcia z terenu nie było.

Najbardziej śmieszne jest to, że ktoś jest wiceprezesem zg ds. Ochrony i zagospodarowania wód ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, TomekGie napisał:

Przerywając temat PZW i zarybień, to zainaugurowny został nowy sezon 2020, miały być garbusy ale nie do końca wyszło. 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Edit: nie publikujemy zdjęć ryb złowionych w okresie ochronnym.

 

Miałem dzisiaj jechać małe ciurki za oksem i kleniem obrzucić, ale pogoda pod psem i odpuściłem. Może jutro się uda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie pytanie przyszłościowe . Wisłok w okolicach Rzeszowa z jakimiś tam rezultatami znam , ale zastanawia mnie odcinek w okolicach Krosna i jak wygląda sytuacja z kropkami, czy lepiej od razu pakować się na San ? Wszystkie informacje mile widziane mogą być na priv . Zaznaczam , że interesuje mnie łowienie czysto sportowe i odcinki no kill o ile rybne wchodzą w grę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.