Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie po paru godzinach wróciłem z nad wody, niestety bez efektów. Woda się cały czas podnosi. Wczoraj miałem jedną rybę na wędce której nie mogłem wyciągnąć do powierzchni, a gdy mi się to udało okazała się sporą brzaną i w tym momencie się spieła, mam nadzieje, że uda nam się trafić na siebie w lecie;)

Tak przy okazji zapytam, czy przy takim stanie wody i zmętnieniu jest sens chodzić ze spinem za kleniem czy mija się to z celem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spinningiem jest zawsze sens chodzić:). Poza tym uważam, że przy podnoszącej się i mętniejącej wodzie, często można się mile zdziwić, zwłaszcza, kiedy obławia się wodę przy samym brzegu. Podkreślam, przy mętniejącej i podnoszącej się wodzie, kiedy " wysokie kakao" płynie już jakiś czas, to nie jest już tak malinowo.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale to kolega wyżej napisał źle i w rezultacie nie wiem pod którym są zaczepy. Ja łowiąc od lwowskiego do kolejowego rzucałem w rozmaite strony, bliżej dalej od brzegu po obu stronach rzeki i raz zaczepiła mi się obrotówka nie daleko brzegu, ale w kamieniach, za wolno prowadziłem i opadła do jakiej szczeliny, poza tym nie odnotowałem zaczepów w postaci gałęzi czy czegoś co woda przyniosła, tak jak wcześniej pisałem wózek z tesco leży na środku jakieś 50metrów od lwowskiego w górę rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justfilied233 i pod lwowskim i pod kolejowym sa miejsca z zaczepami.NIedawno w okolice lwowskiego zniosło drzewo (zapewne większość wie o którym miejscu mówie) gdzie może być naprawde ciekawe miejsce.Fakt niektóre zaczepy są, że tak powiem "stałe" a są miejsca gdzie po powodziach cos "przyniesie".Niestety różne rzeczy w Wisłoku leżą, kiedyś nawet znak drogowy leżał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam coś takiego to zwyczajnie mnie szlak trafia . Kompletny brak wiedzy prezentujesz.

:D:D:D:D Następny obrońca wszystkiego co żyje,pełza,fruwa i na drzewa nie spi...dala a Rzeszów przez tą zieloną sfołocz tonie w gó...nie.Ale na czysty i pachnący zalewik to na rybki z chęcią by się wyskoczyło?:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne że jeszcze stronę temu tak strasznie protestowałeś bo SPAM szczególnie w tym wątku się szerzy a sam teraz durnymi postami go robisz.

Proszę, abyś zastanowił się następnym razem, co piszesz. Na razie Twoja obecność na portalu ogranicza się do siania zamętu. Skoncentruj się na wędkarstwie i tematyką z tym związaną, a nie czyimś kompletnym brakiem wiedzy i durnymi postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.