Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego @Dj.McG widzę,że w tym sezonie masz pecha, ryby Cię szerokim łukiem omijają:D. Mam nadzieję, że za niedługo ta zła passa minie:)

Jak skonczy się okres ochronny na suma to na pewno na zasiadkach nocnych coś połowie jak co roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nie sprostałem kleniowi około 45 cm. To znaczy nie sprostał haczyk przy paprochu, na którego wziął po uprzednim zaprezentowaniu mu kilku wobków i obrotówki.

Tak czy inaczej dobry początek sezonu na Wisłoku. No i wreszcie można było jechać na rybki w samym polarku, bez żadnych kurtek, kalesonów i tym podobnych zimowych atrybutów.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wypad na ryby i śmiało mogę powiedzieć że zaczęły brać i to piękne,mocne łupnięcia jazi:).Daliśmy z kumplem popalić dziś rybkom,złowiliśmy po trzy jazie i po jednym przypadkowym bolku.Klenie jakoś nie chciały brać,nie ich dzień może.Pogoda świetna a dopełnieniem wszystkiego co trzeba wędkarzowi pięknie wybarwione jaśki:).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji tego że jutro mam wolne ,zamierzam wreszcie rozruszać trochę zastane kości po zimowej przerwie i wyruszyć na Wisłok w poszukiwaniu kleni ,mam pytanko.Jaki odcinek możecie zaproponować odnośnie tej rybki?Jako że do tej pory nie zajmowałem się łowieniem kleni i długo nie dreptałem po Wisłoku może na początek,jakiś odcinek powiedzmy od kolejowego w Rzeszowie do Jasionki:).A może ktoś się jutro wybiera ze spinem na Wisłok i zechciałby przygarnąć i udzielić kilku nieocenionych rad;).W czerwcu zrewanżuję się jakimś wypadzikiem na sandacze:D.Mogę zapewnić środek transportu bo przed chwilą zatankowałem furę:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda z rana nie ciekawie się zapowiadała ale zrobiło się fajnie,nie ma że boli jak się chce połapać:D.Pierwszy raz w tym roku i od paru łaaadnych lat byłem kontrolowany przez zacne PSR;).Ogólnie było miło,ryby dopisywały,jazi nie liczyłem(nie były wielkie),klenie dalej strajkują:mad: ,do tego te upierdliwe bolenie walące w wobki kleniowe:mad: ale poczekajmy do maja ciekawym co wtedy powiedzą:D.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypadzik nad Wisłok w Tryńczy przyniósł kilka kleników. Krótki odcinek rzeki przepływającej przez wieś został uregulowana co widać na poniższym filmiku. W nagraniu uczestniczy jedna z rybek:)

i to jest "uwalnianie z największą ostrożnością" ?, prosto w kamień :rolleyes:

Edytowane przez michal85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersyjne ujęcie zostało usunięte, faktycznie rybka lekko trąciła kamyczek czego nie zauważyłem na poprzednio załączonym video :D Panowie nie popadajmy w paranoje, C&R ważna rzecz ale nie do przesady. To tyle w tym temacie bo zrobił się mały Off-Topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj się przespacerowałem od mostu na Lwowskiej do mostu kolejowego. Pogoda była prześliczna, słonko świeciło mocno a wiatr zbytnio nie dokuczał. Spotkałem kilku wędkarzy, z dwoma zamieniłem słów kilka... Jeśli chodzi o rybki, to złowiłem pierwszą rybę sezonu a jednocześnie pierwszego Klenia w życiu - bysior na 25cm;) Początkowo myślałem, że to Jaź, ale po dokładniejszej analizie zdjęcia w domu stwierdziłem po wielkości łusek, że to jednak Kleń - zresztą oceńcie sami...

P.S. Troszkę się szarpnął i umorusał piaskiem tuż przed zrobieniem fotki, więc nie wyszło ładnie...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.