Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 4h zabawy nad Wisłokiem. Kilka płotek i okoni, przy brzegu spiął się ładny krąp i jakaś większa ryba, oprócz tego kilkanaście niewykorzystanych brań. Wczoraj troszkę gorzej: ja zaliczyłem dwa brania ale za to goście obok połapali kilka krąpi i kleni( jeden miał około 50cm). Jak mnie coś weźmie to za chwilę dalej ruszam, pasowałoby żeby wodą się jeszcze z pół metra podniosła.

komandos na jakim odcinku Wisłoka to łowiłeś

i z gruntu czy na spławik ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze większa zabawa z rybami przesz 4,5h. Kilka płoci, krąpi, masa kiełbików i jazgarzy, jeden ładny okoń i trzy jazie w przedziale 40-53cm . Wędkarz obok miał szczupaczka na żywca ale spiął się pod nogami.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z nad Wisłoka łowiłem ok 2,5 godz ja z gruntu na rosówkę złapałem brzane 48cm i miałem jeszcze parę niewykorzystanych brań mój kolega łowił niedaleko mnie i pobawił się płotkami ok 10-13 płotek woda mi się bardzo podoba `oto ta brzana :Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak dzisiaj woda? Da rade porzucać spinningiem, czy tylko grunt/spławiczek? Po dłuuugiej przerwie bardzo bym chciał dziś pójść koło 17 i nie wiem z 'czym do ludzi' - spinn, czy bolonka? Jeśli to drugie to co polecacie na haka? Zamierzam łowić pomiędzy zamkowym a kładką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem swoje ulubione miejscówki nad górnym Wisłokiem. Zabawa z kleniami była bardzo fajna, rybek dużo ale ich wielkość nie powalała na kolana(25-35 cm). Miałem na wędce duuużego pstrąga, ale tym razem przegrałem przez szkolny błąd- przetarta żyłka! Pomimo tego niepowodzenia dzień oceniam jako bardzo udany, tym bardziej, że ostatni raz wędkowałem prawie miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj pogonić bolka na Wisłoku. Woda była obiecująca, tylko ten wiatr.

W ostatnim momencie zmieniłem zdanie i pojechałem zobaczyć jak mają się moje kropki.

Dawno się z nimi nie widziałem, i jestem mile zaskoczony. Podrosły nabrały wigoru. Walczyły zaciekle,4szt wyjęte w tym 2 bardzo ładne, kilka namierzonych, jeden cwaniak-do czasu. Pokrzywy też urosły na półtora chłopa, parzyły niemiłosiernie. Komarów miliony.Może reumatyzm mi przejdzie.Ponoć pokrzywy pomagają.

W sumie wyprawa udana zwłaszcza po tak długim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem kilka dni w okolicach Krosna. Czy zna ktoś jakieś sprawdzone miejscówki na Wisłoku? Nastawiam się głównie na gruntówkę, ewentualnie spina. Jestem pierwszy raz, więc wdzięczny będę za każdą informację. Również odnośnie sprawdzonych przynęt.

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.