Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze podstawowe pytanie to czy na tym odcinku znajdziemy teraz głębokie miejsce? Wisłok staje się z roku na rok co raz płytszy a głębokie doły zostają zasypywane przy regulowaniu brzegów. Kiedyś w Trzebownisku (z 1km) za mostem było miejsce gdzie był kawał dołka mniej więcej ok 2,5m głębokości - w tym dole na wątrobę się łowiło po kilka sumikow na wyjazd (niestety wszystko max 3kg). Raz nawet siadł w nocy węgorz :) Z mojej strony mogę Ci podpowiedzieć tylko tyle żebyś szukał głębokich miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły o sumach które czytałem mówią o wielkich 1.5m + kolosach na wielkich akwenach, a ja chcę sumika takiego około wymiaru wiec chyba się technika zmieni i sprzęt...

A co jeśli zawita Ci taki 1,5m sum na zestawiku na leszcze? Lepiej mieć zapas mocy na kiju niż stać i patrzeć jak linka z kołowrotka wysuwa się w siną dal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie, "kij się pali" :D Ma ktoś najświeższe info odnośnie wody w naszej kochanej rzeczce rzeszowskiej, ewentualnie w zalewie?

Jutro wolne, plan jest żeby coś iść porzucać, a czasu nie było żeby rzekę obadać.

Interesuje mnie w sumie cały rzeszowski odcinek.

Jakby ktoś miał świeże info o tym czy w ogóle jest sens się z rana zrywać i wędrować, to będę bardzo wdzięczny.

pozdrawiam

manek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda troszczke podniesiona i mętna ale jutro powinna sie nadawac na spinning. Dziś 2h z bolonką zaowocował chyba najgorszym wynikiem w tym sezonie. Może 700g ryb w tym dwie certy na 300g które są chyba w środku tarła, bardzo ładnie wybarwione pośpiesznie wróciły do wody zresztą jak i reszta towarzystwa. Woda szybko opada co może powodować słabe brania. Zobaczymy jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj ok 2,5 godz Pod mostem kolejowym .

Woda trącona ale nadaje się do łowienia na spina .

Miałem tylko jedno branie Bolenia ok 70cm ale najwidoczniej słabo go zaciąłem bo mi przy brzegu Spierdzielił :mad::mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odwiedziłem dziś Wisłok, woda powyżej Rzeszowa fajna trącona i wyższa.. przed samą burzą coś zaczęło się dziać.. kleń i pstrąg zawitał na kiju.. niestety szybko się przyjemności skończyły trzeba było uciekać w burzy i gradobiciu... mało to że ja dostałem kilkoma kulkami to jeszcze auto :P dobrze że przy drodze uświadczyłem kilka drzew bo robiły za tarcze anty gradową :D oby jak najmniej takich przyjemności Nas spotykało... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wysokości Frysztaka woda z godziny na godziny coraz brudniejsza. Wybrałem się nad wodę po burzy około godziny 17 to w przeciągu 2 godzin woda podniosła sie jakieś +-10cm i brudna, także jutro rano raczej nie do łowienia.:mad:, nad wodą spotkała mnie miła niespodzianka, po 4 latach łowienia na tym odcinku pierwsze spotkanie z PSR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Woda w Strzyżowie też brudna i się podniosła po burzy, ale patrzyłem przed chwilą na wodowskazy i w Krośnie

się nie podniosła tylko cały czas opada to może szybko się wyczyści i opadnie, trzeba być dobrej myśli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawie 4 godzinki łowienia w Iskrzyni (w deszczu):D Na spławiczek pare płoteczek i ogromne ilości ukleji, potem postanowiłem nastawić sie za zębatym, ale bez efektu!! Spotkałem spinningistów, ale i oni bez brania! Dodam tylko że bolek walił jak szalony:D, aż miło było popatrzeć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem dzisiaj na giełdzie i po drodze zrobiłem mały rekonesans w okolicach kolejowego i ciepłowniczej. Woda kakaowa i lekko podniesiona... :mad: I chyba kolejny dzień wolny zmarnowany, bo raczej ze spinem nie ma po co się wybierać, choć może jednak...

Na dodatek ciągną jakieś mało zachęcające chmurzyska ze wschodu. Tak więc...

pozdrawiam

manek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam miejsca na Wisłoku w okolicach Rzeszowa (od kilku lat mieszkam w Rzeszowie) gdzie można by z gruntówką zaliczyć nockę najlepiej jakieś głęboki dołek albo coś w tym stylu, gdzie można zapolować na coś większego. Nie dysponuję jeszcze żadnym środkiem pływającym. Będę wdzięczny za cenne informacje, odwdzięczę się :beer:.Jeżeli ktoś by mógł pomóc proszę o namiary na priv Wielkie dzięki za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłok powyżej ujęcia wody w ZwięczycyAby zobaczyć załącznik musisz się zalogować kakao :)

Dorzucę jeszcze okonka z 22.05 z Zarzecza Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować bo wcześniej się nie chwaliłem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez maniekman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.