Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ale na spina to chyba tylko biała guma w tym kakale...

Szanse średnio-marne, ale relaks powodowany porzucaniem sobie - niesamowity. ;-)

Trzeba znaleźć tylko trochę czasu.

A może Szanowni Koledzy mają jakąś inną tajną spiningową broń na takie warunki...

pozdrawiam

manek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie coś na temat wjazdu na łowisko koło ujęcia wody w Zwieczycy? Od strony Budziwoja probowalem wjechać ale jest tablica nieupowaznionym wstep wzbroniony a w tamtym roku można było tam łowić więc nasuwa mi się pytanie czy jak bym wszedł za taśmę na miejscowke dawną czy nie było by to jakoś karane? bo tam mialem super miejsce na piekne leszcze i szczupaki. Dostęp do wody powinnismy miec zapewniony bo to nasze lowiska wiec ja juz nie wiem co jest grane :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kolegą pracuje tam na ujęciu wody, za siatkę koło ujęcia raczej nie wejdziesz(a na pewno nie połowisz) bo to jest ujecie wody teren strategiczny chroniony przez patrole ochrony żeby nikt nie zatruł wody dla miasta. Jest on po obu stronach tak jak siatka na brzegach w odpowiedniej odległości są podobno tabliczki i jest ogrodzenia z obu stron, koło tego ,,rancza'' również bo jego właściciel pracuje na wodociągach i tego pilnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jechałem dzisiaj wzdłuż Wisłoka, od kładki na plantach do kładki na warzywnej. Liczyłem, że może jednak...

Niestety, woda nie dość że kawa z mlekiem, to jeszcze niesie tyle syfu, że mi się odechciało...

Stan wody normalny, no ale co z tego.

I chyba nie tylko mnie zniechęciło, bo żadnego wędkarza nie można było uświadczyć.

pozdrawiam

manek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis z Kolega wyskoczyliśmy chwile na wisłoczek efekt bolek i 2 świnki jedna ładna 50cm :) Bolonka i grunt.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

oczywiście wszystkie rybki wróciły do wody.

PS:

Niech ość stanie tym buraczkom co zostawili na brzegu flaki i głowy ryb.

pozdrówka:beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie zdzierżyłem... i poszedłem. W sumie bez jakiegoś wielkiego wyobrażenia, bardziej żeby się odprężyć.

Pod kolejowym w sumie tłumy (z resztą, nie dziwię się). W takim razie - druga strona. Walka z brzegiem, bo mega miękko... No i tak jak można było się spodziewać. Woda jeszcze trochę kakaowa, choć w sumie nie podniesiona.

Dwie godziny rzucania... lipa :(

A naprzeciw mnie koledzy gruntowcy, wcale nie lepiej. Przez te dwie godziny jeden koleżka złowił o ile dobrze dostrzegłem dwie płotki, albo "cuś" w tym stylu...

Jeszcze będzie przepięknie... :D

pozdrawiam

manek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.