Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czym sie przejmować że brudna i wysoka woda. Dzisiaj byłem z kolegą na Wisłoku na wysokości Jasionki i ryby brały pięknie. Siedzieliśmy z dość solidnymi gruntówkami i płaskimi ciężarkami 60-70 g. Wynik to 3 ładne brzany i oraz około 10 cert (nie wiem dokładnie bo nie liczyłem). Do tego uwiesił sie 1 węgorz. Przynętą oczywiście rosówki.

Troche ciągnie dnem śmieci, ale jeżeli komuś nie przeskadza błoto to polecam bo rybki biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda w Żarnowej tylko 30 cm wyższa niż normalnie i jest trącona, jak najbardziej do łowienia, gdyby tylko czas pozwolił.. Ale jeśli nie uleje powyżej Strzyżowa to w sobotę będzie atak dywanowy bronią firmy Boland i Mikado... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejscie w samo południe od zapory do mostu na Warzywnej opłaciło:)Oczywiście rybka wróciła od wody.Na wysokości mostu koło hali podpromie znalazłem takiego bobra...[ATTACH=CONFIG]22377[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22378[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22378[/ATTACH]

Obok padliny zawsze kręcą się węgorze nie żałuj żywca po za tym larwy much z padliny skutecznie nęcą ryby połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na rybach w okolicach oczyszczalni ścieków w Ustrobnej (obok Krosna) woda 30 cm ponad stanem trochę mętna wyniki 2 płotki na 3m bata co było zaskoczeniem do tego klenik ok 24 cm na rosówke metoda feeder nie zaciąłem 2 brań na filet z płoci i małą płoć szkoda ale takie wędkowanie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajszej nocce wytrzymałem do 3 rano , pierwszy raz mi się zdarzyło że byłem zmęczony łowieniem . Przez całą zasiadkę branie za braniem , okazów co prawda nie było (najwieksze leszcze miały nieco ponad 40 ) ,ale takich leszczy i krąpi 15-30 było ogrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na nocce od 17 do 5 rano zła passa mnie nie opuszcza miałem 5 brań na trupa za każdym razem gdy zacinałem

okazywało się że haczyk jest pusty lub zaczep.Trupki skończyły mi się o 1 nad ranem później już żadnego nie złowiłem.Ale uświadomiłem sobie nad ranem jakie potężne ryby u mnie żerują dosłownie tylko pustak żużlowy wrzucony do wody mógłby przebić ten plusk.Na kiełbia były najlepsze brania polecam tego żywca/trupa

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.