Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ok 17 : 00 Wisłok w okolicach Strzyżowa był podwyższony o jakieś 80 cm , kawa z mlekiem ale "syfu" strasznie nie niosło, i pod bolka czy klenia w miejscach gdzie żerują na takiej wodzie jest duża szansa. Kopytko ( dopływ wpływający na W S) brudziło jeszcze bardzie wodę , nie wiem jak dopływy w Strzyżowie i niżej - pozdrawiam

Edytowane przez beret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym łowił bolenie tak długo jak Ty czyli od "30-tu lat" (temat Wisłoka),

Ty miej trochę wyobraźni człowieku i zacznij czytać ze zrozumieniem!.

To było napisane przeze mnie ale niekoniecznie o mnie"W oparciu o wiedzę człowieka który łowi bolenie skutecznie od ponad 30 lat."

Wskaż mi proszę gdzie tu jest napisane że to ja łowię bolenie od 30 lat. Rozumiem że masz problem ze złowieniem klenia,ze zrozumieniem tego forum i pijesz bez końca o rzeczy o których chyba nawet nie masz pojęcia!

Nie komentuj czegoś co cie przerasta umysłowo,a jak nie jesteś pewny to zapytaj kogoś w rodzinie może cię doinformują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwą drogą w relacjach @geo - @lama jest wzajemne wybaczenie i pojednanie :beer::beer::beer:

Jaja ogolić i do przedszkola :)

Niestety, ale taka jest prawda. Setki, tysiące a może i miliony ludzi to czytają. :mad::mad::mad:

od dyskusji i kłótni osobistych jest PRV !!!

Edytowane przez dallasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to w dupie, jak Wisłok wygląda od zalewu w Sieniawie w górę?

A to ma w czymś komuś pomóc ??? Info dla wszystkich pomocne :)

Chyba że do przecinka odpowiedź na poprzednie posty, a po przecinku pytanie :)

Różnie można to odczytać :)

Edytowane przez dallasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja ogolić i do przedszkola :)

Niestety, ale taka jest prawda. Setki, tysiące a może i miliony ludzi to czytają. :mad::mad::mad:

od dyskusji i kłótni osobistych jest PRV !!!

tyczy się to kolegów mających spór pomiędzy sobą :)

Nie Ciebie Piotrze, Tobie nie będziemy nic golić :) Spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty miej trochę wyobraźni człowieku i zacznij czytać ze zrozumieniem!.

To było napisane przeze mnie ale niekoniecznie o mnie"W oparciu o wiedzę człowieka który łowi bolenie skutecznie od ponad 30 lat."

Wskaż mi proszę gdzie tu jest napisane że to ja łowię bolenie od 30 lat. Rozumiem że masz problem ze złowieniem klenia,ze zrozumieniem tego forum i pijesz bez końca o rzeczy o których chyba nawet nie masz pojęcia!

Nie komentuj czegoś co cie przerasta umysłowo,a jak nie jesteś pewny to zapytaj kogoś w rodzinie może cię doinformują.

Ty przestań manipulować ludźmi...masz parcie na stworzenie legendy wielkiego łowcy boleni, ale na kłamstwie tego nie zrobisz. Czy mam problem ze złowieniem klenia...przeglądnij wątek San i Wisłok, a otrzymasz odpowiedź. Czy coś przerasta mnie umysłowo...jako absolwenta wyższej uczelni państwowej...profesorowie i doktorzy już to dawno ocenili:D. Aha, od mojej rodziny WON!!! Jak jesteś facetem i masz honor(w co wątpię) to skorzystaj z mojego zaproszenia! Zarówno na priv jak i na licytację na co mnie stać. A ty ciągle o tym piciu!!!Wytrzeźwiej i potem siadaj za klawiaturę. Przepraszam wszystkich innych użytkowników forum za "off top", ja zaproponowałem rozmowę na priv, ale kolega chyba nie zrozumiał co napisałem...,lub zabrakło mu odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przestań manipulować ludźmi...masz parcie na stworzenie legendy wielkiego łowcy boleni, ale na kłamstwie tego nie zrobisz. Czy mam problem ze złowieniem klenia...przeglądnij wątek San i Wisłok, a otrzymasz odpowiedź. Czy coś przerasta mnie umysłowo...jako absolwenta wyższej uczelni państwowej...profesorowie i doktorzy już to dawno ocenili:D. Aha, od mojej rodziny WON!!! Jak jesteś facetem i masz honor(w co wątpię) to skorzystaj z mojego zaproszenia! Zarówno na priv jak i na licytację na co mnie stać. A ty ciągle o tym piciu!!!Wytrzeźwiej i potem siadaj za klawiaturę. Przepraszam wszystkich innych użytkowników forum za "off top", ja zaproponowałem rozmowę na priv, ale kolega chyba nie zrozumiał co napisałem...,lub zabrakło mu odwagi.

Dajcie już spokój!!!

Wymieńcie się numerami telefonów!!!!

To już się nudne robi !!!

Wszyscy to muszą czytać ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przestań manipulować ludźmi...masz parcie na stworzenie legendy wielkiego łowcy boleni, ale na kłamstwie tego nie zrobisz.....Jak jesteś facetem i masz honor(w co wątpię) to skorzystaj z mojego zaproszenia!....

O jakie kłamstwo chodzi? no i Geo zdaje się na każdym zlocie jest do spotkania, a ostatni dość blisko Rzeszowa był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.