Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tak Kleni w tym roku nie połowiłem jak dzisiaj :) Kilkanaście pod 30 cm, spora ilość mniejszych. Branie lub ryba niemal w każdym rzucie pod drugi brzeg, normalnie eldorado. Największy w podbieraku 34 cm, ładna złota czterdziestka wypięła się zanim zdążyłem podebrać. Do kompletu Świnka i Okoń. Od 7.00 do 10.00 Wisłok "miejski" :D

Polecam wybrać się na rybki po południu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Ps. Wobler dnia: Alaska 2,5F kolor BR :D

Edytowane przez Piotr Rabczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po dzisiejszym dniu stwierdzam, że nasz okręg to największe ***** gówno w całej Polsce, żeby połowić trzeba opłacać inne okręgi bo to już pojęcie przechodzi żeby się cieszyć do ****a z 15-20 cm okoni... albo z 30cm klenia ...Płaci się tyle samo co okręg Krosno, Przemyśl czy inne Opolskie itd i wszędzie jest gdzie łowić a u nas ni ****a! Opłata na Rzeszów powinna wynosić max 100zł i to z bólem serca. Pewnie ktoś usunie ten post ze względu na wulgaryzmy ale **** musiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wklejkowo rozmawiałem z okoniami współpracowały prawidłowo,nie kolosy ale ilościowo...aż łapa boli :P

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zawsze można się przenieść na okręg przemyski do tego dochodzi krosno,,z rzeszowa do dynowa jest 30 kilka kilometrów,,ja mam 34km w jedną strone a śmigam nad san dwa razy w tygodniu,a stawy komercyjne hm,powiem tak...między stawem a rzeką jest taka różnica jak między świńką z chlewika a dzikiem z lasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak też marzy mi się rybne łowisko, gdzie ja jako wielbiciel wędziska z pazurem i jerków mógłbym z sensem zawiesić na agrafce normalnej wielkości przynęte a nie 7, max 10cm slidera. I już w zeszłym sezonie miałem zrezygnować ale wytrzymałem ledwo do czerwca. Czyli się nie da żyć bez tego naszego hobby, a jeżdżenie w kółko na komercję szybko się nudzi i człowiek stale myśli o tych bardziej dzikszych wodach gdzie może rybek mniej i mniejsze ale mają to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku właśnie tak zrobię opłacę ***** Krosno czy tam przemyśl i **** kilku znajomych robi to samo, nasz okręg to kicha i tyle, prawda jest taka, że nie ma ryb w porównaniu do okręgów okolic Wrocławia, Gorzowa WLK, Kotliny Kłodzkiej, gdzie mają piękne rzeki i ryby, a takich okręgów jest dużo. Mieszkam 100 metrów od Wisłoka i ostatnimi czasy co dojdę do wody to mi ***** ręce opadają, opony ***** druty szmaty i **** wie co jeszcze z tej rzeki wystaje, pomijam już, że jakieś 2-3 dni temu chłopaczek przejechał wisłok na rowerze poniżej zapory. Pojedziesz niżej Rzeszowa, przyducha ryby ***** na brzegu zamiast w wodzie, pojedziesz wyżej, to czasem połowisz CZASEM i to jak nie ma kajakarzy... Nasz okręg to jedno wielkie nieporozumienie, obsrany Wisłok, kawałek Wisłoki, i praktycznie tyle, nie mówię o rzeczkach typu Pstrągówki Tuszymki bo, tam też nie ma kolorowo, mimo, że czasem coś się trafi to jest to raczej 90% szczęścia. Kasa to nie problem z opłaceniem Krosna czy Przemyśla, problem jest z czasem którego jest mało i człowiek zamiast wyskoczyć się wyluzować i odpocząć nad wodę chwilę po czy przed robotą to go jeszcze **** strzeli... Dziękuję dobranoc w przyszłym roku jak pójdę nad wisłok to na pewno nie legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś okonie gryzły słabiej, ale jednego około 35cm i kilka około 20+cm udało się przechytrzyć na białego paprocha. Brania bardzo delikatne...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM .to nie świnka tylko Certa ...ale zawsze to jakiś inny przyłów na spina ...:o:o

Być może nie przyglądałem sie gadowi bo po focie wrzuciłem do wody.Miała garba na nosie więc na szybko nazwałem świnią [emoji12]

Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojechałem na San do 13 siedziałem nic:mad: Następnie Wisłok w Strzyżowie do 18 tak samo :( Nie wiem co się dzieję wiatr z zachodu ciśnienie ponad 1000.Dla mnie to jest czeski film, jeszcze nigdy mnie san nie zawiódł aż do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem połowiłem kleni,okoni.Zapuściłem się w miejsca dotąd mi nie znane,zadupie na maxa a w około dębowy las...(sprawdziłem grzyba nie ma ;-) ale wracając do ryb,stoje na wyspie na środku wokoło żywej duszy aż nagle krzyk z krzaczorów[emoji14]ANIE POMÓŻ! myśle co ku....a?A to okazał się dziadzio siedzący z korkiem i karaskiem rzuconym dwa metry od brzegu na wodzie po kolana...Biegne do dziadzia,widze bełty i salta na wodzie,dziadzio ledwo trzyma bambusa(tak tak bambusa)!Biore szczupaka w podbierak spiningowy, to był błąd bo podbierak dwa razy za mały ale ryba ląduje na brzegu,mierze ma 108cm,szok na maxa.Mówie to puszczamy do wody,dziadzio[emoji14]anie ja bym go wziął to żona się ucieszy dodał czy nie jestem czasem z milicji :-D Zmiękłem, dziadzio podziękował ja poszedłem w strone auta a powrót był długi i opętany myślami by jak najszybciej powrócić tam z odpowiednią wędką :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.