Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Takie zaległe i z dziś dodam :

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować tego karłowatego to jest jakaś plaga powoli. Ten złowiony pod kolejowym

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować to jako ciekawostka, złowiłem 2 małże :-)

I dzisiejszy poranny wypad zaowocował królową która dała dobrą walkę i okonkiem 25cm.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widze ze na spina cos bierze. Jak wybralem sie kilka razy a ryby w okolicach Boguchwaly (powyzej i ponizej) i brania byly tylko i wylacznie przed wschodem i zachodem slonca. Lowilem na kukurydze, serek (zero bran) i platki owsiane i sztuczna ochotke. Kolega wyciagnal dwa klenie ( w tym jeden calkiem ladny) a jak troche wiekszej drobicy.

Jak u was nie-spiningujacych to wyglada w czasie upalow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby każdy wypuszczał bolki tak jak ja to by w Wisłoku 90+ pływały niestety tak nie jest... A przecież mięso Bolenia wcale nie jest smaczne poza tym Wisłok to zanieczyszczona rzeka jak można jeść takie ryby...

Jeden koleś mi odpowiedział na to pytanie.

" Boleń to trotowaty ale jak sie zamarynuje w pomidorach to da sie zjeść"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeść mięso klenia czy też bolenia dla mnie prawie tak samo jak jeść resztki kurczaka wyciągane ze śmietnika w upalny dzień. Panowie oczywiście wszystkie ryby sa jadalne ale czy na prawdę warto dla odrobiny trotowatego mięcha uśmiercac piękne waleczne ryby, których hol może dostaczyć jeszcze nie jednemu wędkarzowi nie zapomnianych emocji? Oczywiście pytanie nie wymaga odpowiedzi :cool:

Oczywiście jeszcze raz gratuluję pięknych ryb oraz fajnych nagrań które bardzo miło się ogląda :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winko dzięki :) wg mnie zawsze się znajdzie jakiś stary dziad co będzie brał ryby nie obrażając nikogo :) i nic na to nie poradzimy bo takie sa przepisy jeb...go PZW. powinni zrobić jak w Anglii składka 24 funty na cały rok zakaz zabierania jakiejkolwiek ryby i wędkowanie na całym terenie Anglii marzenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca tak z tym wędkowaniem w Anglii..te 24 funty to tylko podstawowa oplata za wędkowanie ale 99%łowisk to łowiska prywatne lub dzierżawione przez kluby,wiec aby dobrze połowic trzeba dobrze zapłacić:D

Edytowane przez strongbow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem,to co chciałem: 70+ :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za piękną rybę. Cieszy mnie to, że jeszcze takie w Wisłoku są. Napisz coś więcej o okolicznościach tego spotkania :)

Dodam od siebie, że w czasie tych upałów ryby wyjmowałem tylko z szybkiego nurtu. Ale miedzianki wśród nich niestety nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę napisać to tyle,że chodziłem za nimi już dwa tygodnie.Po zlocie Karpiowym wróciłem na miejscówkę i delikatnie mówiąc byłem rozczarowany,bo nie widziałem już tam brzan.Woda opadła i znikły z tej rynny,ale wiedziałem że jak dygnie do góry to wrócą tam na 100 %. Nie myliłem się:).Wczoraj nad wodą byłem 3 razy.Rano na 0,po obiedzie na 0 i pod wieczór:D.To był strzał w 10.Pierwszą łowi @Manek 70+,potem mam przyłów w postaci szczupaczka i po dwóch godzinach łowię swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.