Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pośmiagałem bolonka z kolegą, efekty to troche drobnicy, klenie, płocie, kiełbie i ukleje. Jak na tak wczesą pore roku to nawet nieźle. Mocno wiało co utrudniało łowinie. Oby prognozy sie sprawdziły i było ciepło przez ten tydzień to rybka napewno będzie aktywniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu czuć wiosnę i nie tylko w powietrzu :) Jazie skubały dziś bardzo fajnie, dużo brań niezaciętych. Dwa wyjęte a na zdjęciu największy - 35cm :D Jazie uczą pokory..

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na spacerze na wysokości Olszynek - siedział tam jeden wędkarz z tyczką i wyciągał ryby jedna za drugą. Z tego co widziałem to rybki były niewielkie i róznej maści, ale wszystkie lądowały z powrotem w wodzie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wypadzik z bolo. Efekt to troche drobnicy, klenie, ukleje płoteczki. Praktycznie każdy rzut owocował braniem. Ryby nie przekraczały 15cm ale zabawa była. Zastanawiam się dlaczego choćby jedna wieksza płoteczka nie wpadła:confused:. Rozmawiałem z kolegą który spinningował dziś kilka godzin i nie miał kontaktu z rybą. Ciekawa ta wiosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś krótki wypadzik ze spinem zaowocował w sumie pięcioma kleniami,cztery to ponad dwudziestaki i jeden na 43cm;).Połowił bym dłużej gdyby nie deszcz:mad:.Kleniki staly w wolnym prądzie na wodzie metrowej,spodobał im się niebieski wobek;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i sorki za wszelkie popełnione błędy, jestem tu pierwszy raz. Dość często wędkuje na Wisłoku w okolicach jego ujścia do Sanu, niestety od dłuższego czasu bardzo słabo z rybkami a i woda strasznie płytka. Mam do Was takie pytanko, w jednym miejscu przez całą szerokość Wisłoka biegnie rura gazowa i jest ona przysypana kamieniami na długości ok 50m. Czy w pobliżu tych kamieni mogą zbierać się rybki, gdzie lepiej wędkować przed tymi kamieniami czy za kamieniami bo w samych kamieniach niema szans same zaczepy każdy zestaw się tam urywa i nieważne czy to grunt czy spining. Kilkakrotnie próbowałem wędkować około 20-30m przed kamieniami w górę Wisłoka ale efekty mizerne, woda przed kamieniami i za kamieniami max 1m - 1,20m, no i niestety często tam bywa wydra, która robi spustoszenie. Macie jakieś dobre rady co do takiej miejscówki, a może wędkuje ktoś w tych okolicach na Wisłoku. Kilkakrotnie wędkowałem tuż przy samym ujściu Wisłoka do Sanu w miejscowości Dębno, bezrybie straszne a kiedyś prawdopodobnie to był bardzo rybny odcinek Wisłoka niestety to się drastycznie zmieniło, tylko bobry pozostały. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów i połamania kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można łowić na takiej wodzie a nawet spinningować ale chyba niektórzy zapomnieli ze mamy marzec. Nawet jeśli to koniec marca to woda jest bardzo zimna. Mimo mocno plusowych temp. w dzień to w nocy mamy przymrozki a przynajmniej u mnie był z czw. na ptk. i w dni wcześniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.