Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odwiedziłem Wisłok w okolicach Rzeszowa i naprawdę pięknie brały klenie . Przez trzy godziny wędkowania miałem około 15 sztuk w tym kilka powyżej 40 cm , no i jeden na 52,5 wisi już w galerii . Spinkowałem dość delikatnie bo wędka do 10g i 14-ka , wobki swojaki . Klenie jak zwykle patelni nie widziały i żyją nadal !!! Rybka miała troszke obgryziony ogon przez wydre i brakowało mu wargi ale tak to był ładniutki .

Edytowane przez Bogol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Wisłoka w "mojej" okolicy i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Po powodziach, w miejscach gdzie dotychczas był muł na dnie leżą kamienie i żwir i nawet udało mi się zaciąć sandaczyka z opadu na około 30-35cm, (spadł mi pod nogami) i jakiś szczupły potargał przy braniu ripperka 7cm na główce 10g. Ogólnie super miejscówki się porobiły po wysokiej wodzie, w jednym miejscu w wodzie leży 3 duże drzewa, które dadzą schronienie jakimś drapieżnikom na jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

świetne brania wczoraj po burzy były (po 18.00). Wędkowałem bolonką w północnej części powiatu strzyżowskiego. W ciągu 2,5 h siadło z 10 świnek (największa 42 cm) z 3 klenie, jaź, leszcz, okoń i 2 płocie. 2 sztuk mi zeszły - przypon 0,10 nie dał rady. Poezja wędkarstwa. Wszystkie rybki oczywiście, nadal pływają w Wisłoku. Zdjęć nie robiłem, bo nie było na to czasu i warunków.

Pozdrawiam i "Darz Wisłok" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

świetne brania wczoraj po burzy były (po 18.00). Wędkowałem bolonką w północnej części powiatu strzyżowskiego. W ciągu 2,5 h siadło z 10 świnek (największa 42 cm) z 3 klenie, jaź, leszcz, okoń i 2 płocie. 2 sztuk mi zeszły - przypon 0,10 nie dał rady. Poezja wędkarstwa. Wszystkie rybki oczywiście, nadal pływają w Wisłoku. Zdjęć nie robiłem, bo nie było na to czasu i warunków.

Pozdrawiam i "Darz Wisłok" ;)

a gdzie dokładnie?

ja tam czasami jeździłem, ale teraz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z Sixą zaatakowaliśmy Wisłok.Mi siadały klenie takie po 30cm(fota) i okonie.Sixa natomiast dał czadu ale lepiej sam niech napisze i się pochwali bo jest czym:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartek z dredem wyskoczyliśmy chwilę na Wisłok.Ogólnie połowiliśmy trochę okoników,jakieś kleniki ok wymiarowe,ja miałem jednego 43 cm ,bolenia 60,bolenia mniejszego (te ryby na foto) i wielkiego tęczaka (z tych szerokich bestii ;)),którego nie udało mi się wyholować:/.Po dwóch świecach odbił w wielką "banię" za kamieniami i wygrał walkę :rolleyes:.

Oto kilka fotek z czwartkowego łowienia-jakoś kiepska bo telefonem (dziś może jutro wstawię ze wczorajszego bo tez coś się działo :cool:).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez beret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj Wisłok i od rana nie zapowidało się dobrze , klenik , brzanka 36 i parę pustych puknięć . Woda koło 9-ej opadła o jakieś 30cm i myślałem że już po łapaniu , ale jednak uwiesił się boluś na 63 cm , po pięknej walce fota i pa pa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wczorajszy kleń emeryt ze wspólnej wyprawy z Marcinem. Rybami po 44cm nie będę wam głowy zawracał. Jak wysuszę aparat po kąpieli w rzece to pozawracam gitarę jeszcze boleniami z przed 3 dni.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ale sztuka Gratulacje !!! Szkoda że dziś bez efektów. Wisłok po powodzi bardzo się pozmieniał tu gdzie kiedyś nie było wysp teraz są takie te uroki wysokiej wody :mad: :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wczorajszy kleń emeryt ze wspólnej wyprawy z Marcinem.

Graty Łukasz takiej kluski dawno nie miałem na kiju,jednak wspominałem we wcześniejszym poście o piątkowym połowie (był udany) i wstawiam fotki: pierwsza boleń 68,druga brzana 67 cm ,trzecia tęczak 37cm ;).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wczorajszy kleń emeryt ze wspólnej wyprawy z Marcinem. Rybami po 44cm nie będę wam głowy zawracał. Jak wysuszę aparat po kąpieli w rzece to pozawracam gitarę jeszcze boleniami z przed 3 dni.

Sixa,za tą fote wisisz mi flaszke:D.Tak na serio to kleń był tłuściutki i ładny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Łukasz takiej kluski dawno nie miałem na kiju,jednak wspominałem we wcześniejszym poście o piątkowym połowie (był udany) i wstawiam fotki: pierwsza boleń 68,druga brzana 67 cm ,trzecia tęczak 37cm ;).

Beret ładna brzana:)ps.co z 18tym u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma być zjawiacie się i tyle :) Więcej info tu http://www.pzwklen.xt.pl/klenwisloka.htm

Dred,przynajmniej Wy się ogłaszacie a teraz WKS nawet nie dał informacji o zawodach które miały być dziś(tak jak było uzgodnione na ostatnich zawodach)ehh po prostu parodia i szkoda słów na ten temat.Dred zgłoś mnie z Sixą na 18go to przyjedziemy na bank zobaczyć jaka gruba ryba w tym Strzyżowie drzemie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dred,przynajmniej Wy się ogłaszacie a teraz WKS nawet nie dał informacji o zawodach które miały być dziś(tak jak było uzgodnione na ostatnich zawodach)ehh po prostu parodia i szkoda słów na ten temat.

Fakt-szkoda :/.

Marcin odezwij się do mnie na gg:3169787-będę miał numer i w razie czego będę informował przed 18 co i jak.Sorki za topa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj od 4 rano do 14stej byłem nad Wisłokiem w Zwieńczycy, do godziny 10tej leszcze tak brały że kanapki nie miałem czasu zjeść :) największy to ten dwu kilowiec (foto).

Oprócz tego, złapałem ponad 20 szt mniejszych leszczy - 5szt. po 0,5 - 0,7 kg i mniejsze. Siadło też kilka krąpi takich ładnych po 35cm, karaś (japoniec) z 25cm i kilka płoci. Łowiłem z grunto z koszyczkiem z zanętą a na haku standard - kukuruku (kukurydza :) ) i biały.

Przypadek taki miałem - przy zwijaniu płotki zaatakował ją szczupaczek, jak ją wyjąłem to cała pocharatana i zakrwawiona była.

Facet jakiś przepływał łódką i mówił, że tej nocy ładnie szczupaki i leszcze brały.

Po godzinie 10tej brania ustały ale od czasu do czasu coś się wyciągneło.

Widać, że na Wisłoku ładnie rybki biorą :)

Pozdrawiam.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez pborowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj posiedziałem chwile z feederem w Siedliskach, brań sporo ale drobnicy poza świnką ze zdjęcia i średnim leszczem nic nie udało mi się zaciąć :mad:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi koledzy podpowiedzieć jaką miejscówkę mam wybrać na Wisłoku aby oswoić się z wędkowaniem w rzece bo do tej pory jakoś nie miałem okazji łowić w wodzie płynącej. Liczę na podanie jakichś łatwych miejscówek niedaleko Rzeszowa i z uwzględnieniem spinningu i osobno metod spławikowo-gruntowych. Oczywiście przydadzą się wszelkie wskazówki i informacje czego mogę tam się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.