Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Pod względem wędkarskim zaliczyłem dzisiaj feederową katastrofę - tylko jeden kleń i kilka krąpików, natomiast udało mi się przepędzić dwóch ukraińskich kłusowników - kłusol rzucając "gruntem"pod prąd w górę rzeki (miał w poważaniu dozwolone odległości łowienia i to, że zająłem stanowisko pierwszy) splatał mój zestaw - wytargałem z wody owo cudo techniki  - z dwoma ciężarkami, zakończone pięcioma haczykami... - oto ukraiński McZestaw:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

 

Oczywiście nie dodzwoniłem się do PSR (zajęte, brak zasięgu ?) - natomiast motywująca okazała się zapowiedź, że zaraz zadzwonię na policję - jeszcze nigdy nie widziałem, aby ktoś tak szybko pakował sprzęt ;)

 

 

Edytowane przez Damian Ł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Łowiłem w Trzebownisku. Trzeba po prostu zagadywać każdego spotkanego z wędką człowieka - zwłaszcza, gdy siedzi w krzaczorach - jak słychać, że Szoszon, to od razu dzwonić na PSR lub policję - gdyby typ nie "przerzucił" i splatał mi zestawu, to łowiłbym obok kłusowników i nawet nie wiedział kto to jest.

Mam także alternatywną strategię, ale to nie temat na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2018 o 09:06, Pawel79 napisał:

Hej Panowie widzę udaje się łowić ładne bolenie z Wisłoka a jak z nimi sytuacja na odcinku miejskim. Zaczęły już robić hałas? 

@Pawel79 mój był z miejskiego, generalnie kila już udało się złowić, ale rozmiarami nie powalały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łowie w dolnych odcinkach wisłoka to smiało mogę  powiedzieć że  maj pod znakiem bolenia siadlo juz u mnie 12 szt dwa takie po 50 cm reszta w przedziale 65-75cm i ostatni bigfish 82cm.

Edytowane przez Matew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2018 o 12:57, Lucjan Kula napisał:

@Matewzamarz  tło i wrzuć zdjecie łowie bolki od 6 lat i takiego nie widziałem a ty o nim mówisz jak by ci takie codziennie brały ...

Echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

2 godziny temu, indian napisał:

"wujekpasiak" - co to za podbierak? Gdybyś mógł podać przybliżone wymiary i producenta byłbym wdzięczny. 

http://allegro.pl/podbierak-muchowy-konger-75cm-korek-700810075-i7015456142.html

Podbieraczek całkiem niezły, lekki, tylko siatka trochu się pląta z woblerkami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.