Skocz do zawartości

Zalew w Ożannie


Zbigniew

Rekomendowane odpowiedzi

"To co Ty chciałeś złowić na początku kwietnia zakładając taką gumę?"

Powiem tak. Od 3,5-5cm zero brań.WIec otwieram pudełko z gumami.Patrze,jest jedna"większa" wiec załoze.

parę rzutów i pasiak siedzi.

Troche mnie to ździwiło że na duże biorą a na małe nie.No ale chyba są głodne po zimie.;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Ożannie prawdziwe oblężenie, tylu wędkarzy dawno tam nie widzieliśmy, trafiło się kilka okoni w tym 3 sztuki ponad 30cm, największy ok. 35, był też karp, jazik i trochę szczupaczego drobiazgu, wszystkie rybki jak zwykle wylądowały z powrotem w wodzie. Spotkaliśmy też forumowych kolegów, kontrolowała nas również straż SSRryb, reasumując mile spędzony czas.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Ożannie prawdziwe oblężenie, tylu wędkarzy dawno tam nie widzieliśmy, trafiło się kilka okoni w tym 3 sztuki ponad 30cm, największy ok. 35, był też karp, jazik i trochę szczupaczego drobiazgu, wszystkie rybki jak zwykle wylądowały z powrotem w wodzie. Spotkaliśmy też forumowych kolegów, kontrolowała nas również straż SSRryb, reasumując mile spędzony czas.

Hmmmm to pewnie się widzieliśmy, ja właśnie wróciłem, 3 godziny łowienia - 5,2 kg ryb (duże jazie i płocie), ogólnie bardzo udany wypad, jedynie przelotne opady utrudniały połowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny okoń,SSR na OŻANNIE??!?!?!:eek::eek::eek:

Jak kłusowników pełno to nie przyjadą a jak praktycznie nie ma wędkarzy to zaraz przyjadą..

Kolega dziś pociągnął karpia na 2kg. ;) Wiec biało ryb się ruszył ;)

Dawid, to wreszcie jak to jest, KRS pisze że wędkarzy dużo i była SSR a ty piszesz że straż przyjeżdza jak nie ma wędkarzy. Komu tu wierzyć ?:confused:

A przy okazji, na Florydzie też była SSR, wędkarzy mało, brały płocie i karpiki.

Pozdrawiam

Edytowane przez redfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rano dziś wybrałem się z brzegu na spinning. Nic nie uderzyło.

Przez okulary zauważyłem że tak z 2-3m. od brzegu strasznie ruszyła trawa.

A teraz połów popołudniowy.

Udało mi się złowić kilkanaście okoni,największy 28cm i emocjonujący hol szczupaka który się zerwał tuż przy łódce.

A kolega przyciął na 55cm szczupaka (C&R) oraz kilka pasiaków.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ;) Wybieram się w niedługim czasie nad zalew w Ożannie i interesuje mnie dokładnie co tam pływa. Cofając się kilka stron wstecz tematu wiem że jest karp, jaź, płocie, może leszcze, okonia dużo i fajny oraz szczupaki. Ale mam takie pytanko co z sumem oraz sandaczem, bo wiem że przed spuszczeniem wody były oba gatunki, a teraz nie wiem . Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest teraz dużo suma ale karłowatego.

Co do suma to wątpię, jak są to kijanki, które niedawno wpuścili - bo skąd niby by się go nabrało.

To samo tyczy się sandacza.

Popsuli zbiornik i tyle.

A skąd masz informację że zarybiali sumem ?

Przecież on nie jest tam do niczego potrzebny i z informacji jakie posiadam nikt go tam nie wpuszczał. Zarybienia były Karpiem, Szczupakiem,Karasiem, Linem i Jaziem, oraz Węgorzem. Leszcz,Płoć, Okoń i sumik karłowaty wróciły z rzeki bo chyba nie sądzisz że ktoś to choduje w stawie, tam mają najczęściej Karpia i Amura oraz po kilka szczupłych.No i z tego co słyszałem od tamtego roku żaden staw nie "puścił" i nie sądze że właściciele robią takie prezenty wędkarzom.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemanko, wybieram się na ten weekend do leżańska i planuję połowić coś w ożannie, czy trzeba tam wnosić jakieś dodatkowe opłaty, czy normalnie można łowić na kartę wędkarską? można wynająć łódkę? poproszę o jakieś info, dziękuję bardzo, może ze mną się ktoś wybierze :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.