Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Na Os San ryb nie brakuje,bez tego idzie kasa z naszych składek na łowisko na które mało kogo stać.

Niestety kolego jest odwrotnie. To z OSu idą pieniądze na zarybienia, na które by nie starczyło z naszych składek. Stamtąd pochodzą też tarlaki, bo tylko tam można je zabezpieczyć w wystarczającej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bez tego idzie kasa z naszych składek na łowisko na które mało kogo stać.

Szanowny kolego kto Wam takie głupoty opowiada. W najgorszym roku (tym 2011) sprzedano jak dotychczas średnio 4 licencje dziennie (były dni bez sprzedanej licencji ale były i dni z 15 sprzedanymi licencjami) daje to na ten moment około 1.130 licencji po 75,00 zł czyli 84.750,00 zł plus 50 licencji rocznych po 1.500,00 zł czyli 75.000,00 zł razem 159.750,00 zł (a rok się nie skończył). Za te pieniądze można wpuścić około 8.000 szt 30 cm pstrągów i lipieni gdzie je upychać, a gdzie pieniądze z innych lat gdy średnia roczna dochodziła do 10 szt. licencji dziennie. Jak napisał kol. Łukasz to z OS-u idą pieniądze na otwarte wody okręgu, a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zbieram jakieś informacje na temat górnego Sanu to jest Dwernik,Chmiel ,oczywiście chodzi mi rybki -lipień.Łowił ktoś tam ,jakieś spostrzeżenia itp.?

Będę wdzięczny za nawet drobnostkowe informacje,zostały mi jeszcze dwie rzeki do poznania w tym roku Wołosaty i Górny San ale mój główny cel to San ,dziś zanotowałem ok 30 lipieni na "swojej rzeczce" ale dużo krótkich tak nawiasem mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecałe trzy tygodnie temu łowiłem na Sanie w Chmielu, z lipieniem jest tam niestety cieniutko, uganiałem się za kleniami których tam nie brakowało. Natomiast niecały tydzień temu łowiłem w okolicach Leska, szału nie było, bo akurat pogoda się załamała, mimo to złowiłem około 30 rybek. Brały lipaski takie około 30cm, ale widziałem kabanki ponad 40cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.