Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

@siksa, a już chciałem Cię pochwalić....za to, że nie poszedłeś "owczym pędem".No cóż, szkoda tylko, że ty jako moderator tego forum ciągniesz ten spam o którego skończenie poprosił Oktawian.Sprawa z Krzyśkiem trwa jak wspomniałem od historii pamiętnego lipienia.Twoje przeprosiny były wtedy bardzo ogólne i ty mówisz o odwadze:DBzdury.....lepiej zajmij się swoimi koleżkami, którzy wciskają nos w nie swoje sprawy i robią z siebie adwokatów Krzyśka.Tak jak powiedziałem....na pewno będzie okazja wyjaśnienia sobie pewnych kwestii w cztery oczy z w/w kolegom.Osoby, które mnie znają wiedzą, że dotrzymuje słowa w takich kwestiach.....Jak ty masz ODWAGĘ i SZACUNEK do innych użytkowników forum, to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwały zostaw dla siebie, ja ich nie potrzebuje. Twoja pamięć jest krótka i wybiórcza. Oczekiwałeś, że przeproszę wszystkich użytkowników tego forum i nie tylko, spełniłem twoje oczekiwania. Bezpośrednich przeprosin nie oczekiwałeś, więc teraz ich się nie spodziewaj. Sprawdź sobie co wtedy pisałeś. Nie obraziłem cię wtedy. Zostałem wprowadzony w błąd przez strażników, których uważałem za wiarygodne źródło informacji i nic więcej. Co do wyjaśnień pewnych kwestii i odwagi, to już zapomniałeś jak spotkaliśmy się trzy lata temu pod mostem w Lesku? Podając mi rękę, nawet nie popatrzyłeś się mi w oczy. Jak się przedstawiłem, to słowem się nie odezwałeś. Jak tak lubisz innym wypominać nadużywanie alkoholu, to przypomnę że byłeś skacowany. Od trzech lat pijesz w moją stronę. Odpowiedzi z mojej strony się nie spodziewaj, bo mnie to już tylko bawi. Faktem natomiast, jest że o Krzyśku i jego rybach napisałeś stek bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubywa wody w Sanie,niestety. Przyczyna wszystkim jest znana-brak opadów,susza. Dzisiaj poziom wody w Sanie w Przemyślu osiągnął 74cm-najniższy w historii notowań,przynajmniej tych internetowych. Zanosi się na to,że to nie koniec tak drastycznego spadku poziomu wody. Solina robiła co mogła i do 12.09 wypuszczała wodę na poziomie 168cm w Lesku. Przykręcając kurek na 161cm w Lesku obecnie poziom w Przemyślu obniżył się z 94cm na 74cm. Jeżeli taka sytuacja utrzyma się do późnej jesieni i w dodatku zima będzie łagodna to kormorany mogą poważnie zaszkodzić rybostanowi w Sanie i nie tylko.

http://monitor.pogodynka.pl/#station/hydro/149220190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj niespodzianka kontrola PSR w miejscowości Wybrzeże. Naprawdę mnie to zaskoczyło, sam wyszedłem z z wody bo mnie zaciekawiło, strażnik był pobłażliwy - nie miałem przy sobie tylko w aucie rejestr ryb łososiowatych, zapisał dane i pouczył☺. Łowie w tych rejonach "od Dynowa do Wybrzeża" od 2 lat w sezonie od marca do listopada 2 razy w tygodniu i w końcu trafiła się kontrola, ot taka ciekawostka.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie. Tez bym wrzucil wczirajsze ryby. Ale moja fotografia z srodka rzeki robiona kalkulatorem (telefonem) pozostawia wiele do rzyczenia.

Ps. Dzieki Krzysku za nimfy. Sprawdzily sie. I w koncu sie przelamalem na sanie po wielu pustych wypadach.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano było burzowo, piorunowo, a później.... muchowo-brzanowo;) Tak na prawdę to jednak niewielkie ryby, przy mamusi, która się dała wyholować:D:beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.