Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedzę i natrafiłem na to

http://technowinki.onet.pl/multimedia/uwaga-na-nowe-oszustwa-w-allegro-nie-daj-sie-nacia,4214597,8936866,foto-duze.html

Czego to ludzie nie wymyślą;).Jeszcze trochę i podłapią ten pomysł sprzedawcy sprzętu wędkarskiego:D.Tak że dobrze czytajcie opisy przedmiotów,które macie zamiar kupić aby potem się nie okazało ze staliście się posiadaczami.... zdjęcia wędki albo kołowrotka znanej firmy:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Tym razem to chyba nie żadna ściema jak w poprzednim poście z tym telefonem:D.O to link do aukcji http://tablica.pl/oferta/ponton-bush-k300r-twarda-podloga-IDDSMT.html ,myślę, że za takie pieniążki (możliwość uzgodnienia ceny) + kółeczka transportowe, oferta jest jak najbardziej interesująca.To tak dla tych ,którzy poszukują jednostki pływającej na ten sezon:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pisownia jak widać - makabra!Ale mi osobiście,najbardziej przypadło do gustu to,cytuję :

...nie widaco napisu bo w tym miejscu byla naprawiana w serwisie.grugie miejsce naprawy jest na szczytowce pod 5 przelotka.wykonanie napraw profesjonalnie wedka nie zostala zlamana jedynie leko przyczasnieta pokrywa bagaznika...
Lekko przyczaśnieta...:D:D:D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tego chłopa do ulubionych moze coś jeszcze wystawi. po treści opisu sadze ze to amator domowego machania :D:D:D cytat."....rekojesc i stan idealby.zadnych oznak urzywania procz od czasu do czasu pomachania w domu dla przyjemnosci.rekojest z uchwytem skrecanym rekojesc jak w najwyszych modelach szinamo starych seri to jest perelka po prostu kosztowala mnie 350zl wiec bardzo duzo i byly to lata temu moze z 10 moge sie mylic...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciąg dalszy wynurzeń tego Pana

... 2.70m wyrzuc nie okreslony wedka typowa dla polowu okonia.jedna z najleprzychych ... cieszacabardzo dobra opinia wsrod internautow to wklejka szczytowka o barwie czerwonej ... stan bardzo dobry plus.dla bardzo wymagajacych dla mnie idealny.zarowno blank jak rekojesc.zachowana wzorowo wedka zacina wszystko co bierze.i nie gobi ryb ... przesylka moze troche wydawac droga ale wysylam w tubie pcv koszt 15zl.wiec z przesylka nie wychodzi drogo.musze ja kupic nie ma rady ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega od aukcji tego Forda był nawet w TV.Jak się ma poczucie humoru "z jajem" to sie sprzeda wszystko :)

Towarzyszu Rapala oby więcej takich "nieświadomków" ,chłopak nie jest świadomy ze pisze cudnie to jeszcze nie wie ze jest już sławny,a my mamy zdrową polewke.Czasami żałuje ze na Allegro nie można dodawać komentarzy pod aukcjami :D:D jeden plus to to że można wcisnąć LUBIE TO!! :D

cytując właściciela aukcji motto na dziś : "zadnych oznak urzywania procz od czasu do czasu pomachania w domu dla przyjemnosci" ..............weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona doskwiera, dzieci ciągną za nogawki. Udało ci się wyrwać na ryby. A tu woda brudna, wędka złamana, i co?

Pozostaje tylko to :)Mepps Piersiówka- kieliszki-lejek (2214194625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko nie zapomnij napełnić przed wyjazdem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Połówka wędki z "GÓRNEJ PÓŁKI", "cała wędka kosztowała 160 zł" :D

spining KONGER-270cm (2367173016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

"GÓRNA PÓŁKA" - mnie rozwaliła, daj nam Boże żeby topowy sprzęt tyle kosztował :P (no chyba ten okaz faktycznie na wysokiej półce w sklepie leżał)

Ehh ;)

http://allegro.pl/spiningi-zestaw-24-sztuki-roznej-wielkosci-tanio-i2370014027.html

Józek bój się boga...

Edytowane przez Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.