Skocz do zawartości

Przynety Keitech


NUNEK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawcow.

Kupilem znaczna ilosc przynet KEITECH i teraz mam pytanie  .

Przynety sa w orginalnych opakowaniach w worzczkach ktore mozna otwierac i zamykac na dodatek sa w takich foremeczkach i lekko obtluszczone.

Czy moge wyjac z orginalnego opakowania i przelozyc do np. podelka Versus ?

Czy mi one nie powysychaja czy cos sie z nimi nie stanie zlego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złego nic się nie stanie, sam jak jadę na ryby to wożę po kilka sztuk keitechów luzem właśnie w pudełkach Versusa, poza tym że po jakimś czasie zejdzie z nich ten atraktor/zapach to nic się złeęgo z tymi przynętami nie dzieje. Wszystkich oczywiście do pudełek nie wkładam tylko po kilka sztuk doraźnie, nieużywane przechowuję w woreczkach oryginalnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam inne pytanko - jakie rozwiązania stosujecie chcąc zabrać nad wodę sporo tego dobra w oryginalnych opakowaniach, tak żeby mieć dobry dostęp, móc przeglądać co by to teraz na hak założyć i żeby to wszystko było jako-tako poukładane? Bo... w kamizelce to da się kilka opakowań upchnąć, czasami wystarczająco, a czasami nie. Staram się być minimalistą, ale czasami wychodzi dokładnie odwrotnie :D Dajmy na to: mam kilka miejscówek w których są ryby, jedna miejscówka od drugiej trochę drogi przez krzaczory, szuwary i inne takie. I ja sobie od miejscówki do miejscówki, a na tych miejscówkach to już jest dłubanie. A może by fioletową, a może by seledynową...

 

Miałem swego czasu materiałową torbę dragona. Jedna, duża komora w środku plus z zewnątrz  kilka kieszonek. Wszystko było w nią wrzucone luzem. I potem grzebanie nad wodą w stylu "no gdzieś to było mógłbym przysiąc". Tak być dalej nie może <_< I co teraz? Plastikowa skrzynia jak np. Versus: https://sklepwedkarski.pl/product-pol-107141-Skrzynka-wedkarska-Versus-BM-7000-47-5x33-3x32cm.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.