Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Robertoo napisał:

Wie ktoś która część Soliny jest wyłączona z wędkowania z powodu zawodów karpiowych? 

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1QBCp1cyCM7g73XvaIYwZ7yMWAPUlEho&hl=pl&fbclid=IwAR0LqiLpsKgjUMlOe2tHOTgWQY_fGBoxAk9dh8FxT6G_Qe-gMnXnEsIpq8Y&ll=49.35390190043439%2C22.461661485319702&z=13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, jak sytuacja w tym roku? Podpowie ktoś? Tu lub na prv. Coś się dzieje czy jeszcze woda jak zupa i zero życia w wodzie? czy życia tam już nie ma bez względu na warunki i temperatury?

 

Jak aktualny poziom wody?

Wybieram się w  kolejny weekend i nie chciał bym szukać miejsca pół dnia. I z góry lepiej wiedzieć na co się nastawić, czy drapieżnik, czy biała ryba....czy lepiej jechać na Sna i lipieni szukać :)

Będę bardzo wdzięczny za bieżące info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda niska, standardowo na płytkiej wodzie jeszcze grasują masowo leszcze, w roślinach przy brzegu jak zwykle szczupaki, w zeszłą niedzielę złowiłem 7 w tym 3 50-60cm i kilka małych okoni które były wyjątkowo pazerne. Temperatura wody już w okolicach 18 stopni zależy od miejsca. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co roku tak jest na Solinie. Bolenie tak intensywnie biorą w kwietniu na tarle i właśnie na jesień, dużo osób je łowi na troling albo na metodę jak po zarybieniu czyli rzucić i po prostu zwijać przynętę. Sam kilka złowiłem jako przyłów na ostatnich dwóch wyjazdach. A zdjęcie z fb to pewnie już większość widziała ale to tutaj normalne, również z sandaczami to się dzieje na tarle ale zdjęcia nie są dodawane do internetów z wiadomych powodów, tutaj jeden był tylko odważny 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, papltr napisał:

Co roku tak jest na Solinie. Bolenie tak intensywnie biorą w kwietniu na tarle i właśnie na jesień, dużo osób je łowi na troling albo na metodę jak po zarybieniu czyli rzucić i po prostu zwijać przynętę. Sam kilka złowiłem jako przyłów na ostatnich dwóch wyjazdach. A zdjęcie z fb to pewnie już większość widziała ale to tutaj normalne, również z sandaczami to się dzieje na tarle ale zdjęcia nie są dodawane do internetów z wiadomych powodów, tutaj jeden był tylko odważny 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

A puzniej narzekania że sum wszystko wyjadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, gdzie pod Rzeszowem jest łowisko, gdzie za 150 zł można łowić 356 w roku, bez żadnych limitów zabierania ryb? Szeryf znalazł taką wodę ;)

 

A tak na poważnie...Chyba nikt nie ma wątpliwości, co SF chciała wywalczyć. Nieograniczony dostęp do mięsa. Myczkowce już załatwili...W niedzielę na wodzie nie było ani jednego wędkarza...Nie ma tam czego już szukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanie 

Ze wszystkich ryb które chciałem złowić brakuje mi tylko miętusa 

Nie chcę znać waszej miejscówki 

Może ktoś napisać czy występuje czy się czasami trafia ?? Bo sezon zaczęty a kilka lat temu się trafiały 

Może ktoś łowi za sandaczem na fileta  i miał przyłowy itp ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

31 grudnia było oficjalne zakończenie sezonu a dziś 6 stycznia otwarcie, oczywiście jak najbardziej udane :beer: rybki brały jak zawsze w swoich ulubionych miejscach, dzisiejsze dwa największe okonie z rozpoczęcia. Oby ten sezon był równie udany jak poprzedni :beer:Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, raftik napisał:

Co do tęczaka to jakim gatunkom on zagraża jak ryb nie ma🤣 Przynajmniej na Myczkowcach można było się pobawić to samo na Sanie w Dynowie 2 czy 3 lata temu 10-30 teczakow za dzień a teraz jedną jakąkolwiek rybę ciężko na spinning złowić. Ciekawi mnie co się z nimi stało czy za ciepła woda i wyemigrowały albo nie przeżyły czy też zjedli. Wędkarze robią nagonkę na te teczaki ale karp to już jest ok, chociaż coś w okręgu Krosno coś wpuszczają żeby okręg Rzeszów chociaż chciałby teczaki wpuścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tomek96 napisał:

Co do tęczaka to jakim gatunkom on zagraża jak ryb nie ma🤣 Przynajmniej na Myczkowcach można było się pobawić to samo na Sanie w Dynowie 2 czy 3 lata temu 10-30 teczakow za dzień a teraz jedną jakąkolwiek rybę ciężko na spinning złowić. Ciekawi mnie co się z nimi stało czy za ciepła woda i wyemigrowały albo nie przeżyły czy też zjedli. Wędkarze robią nagonkę na te teczaki ale karp to już jest ok, chociaż coś w okręgu Krosno coś wpuszczają żeby okręg Rzeszów chociaż chciałby teczaki wpuścić...

Bardziej o stado tarłowe brzan mi chodzi skoro ichtiolodzy znalezli Dobre warunki..to po co to niszczyc..takie czasy że musimy sztuczne pomagac przyrodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.