Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Chopaki! Serwis niby podkarpacki a przecież podkarpacie wszystkim kojarzy się głównie z Bieszczadami i Soliną. A tu nic nie ma na temat największych wód województwa. Nawet o Wilczej Woli nikt nie wspominał. Może zmienimy nazwę na Wisłoczański Serwis Wędkarski ???

Kiedyś w galerii było kilka bieszczadzko solińskich fotek ale podobno nikt tam nie zaglądał :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solina to piękny zbiornik. Mam rodzinke która mieszkam niedaleko tego zalewu. W zakolach które porobiły się na samy zalewie jak również przed nim na Sanie jest przepieknie. Osobiście łowiłem tam może trzy razy i to po kilka dziesiąt minut. No ale ryba to tam jest i to nie mała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze Cie zmartwic bo tam tez kiszka. Bylismy z dzienciołem 1-3 maj w Bukowcu na solince, zaraz przed ujsciem do soliny. Rozczarowalem sie okropnie. W piatek dziencioł na paproch zapiał małego szczupaczka ok 40cm i okonka. Zbiczowalimy wode przez kilka godzin i nic. To samo przez kolejne dni. Ja nawet byłem na samej solinie w niedziele i tam tylko okonek 15cm. Z tamy nawet widac ze ryba słabo zeruje. Zazwyczaj jest tam tysiace kleni, karpi i szczupakow a teraz to dosłownie kilkanascie w tym kilka wiekszych sztuk. Na rzucany chleb nawet za bardzo sie nie kwapia. Nie wiem co to sie podziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na weekend jadę na Solinę i prawdę mówiąc nie jestem zdecydowany na jaką rybę zapolować -podobno sandacze o tej porze na żywca ładnie biorą -poza tym to chyba spławik i kuku-może jakiś leszczyk siądzie-ma ktoś jakieś doświadczenia z połowów na tym zbiorniku (może jakaś dobra rada)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak z serji "pomarzyć zawsze można"...

Na Solinie jednak są potwory. Zdjęcia dostałem od kolegi, który był tam pod namiotem, zrobione na tym weekendzie , nie wiem na co i jak złapany, 120 cm i 17 kg wagi, tyle się tylko dowiedziałem...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Troszkę się pochwalę parę kleni z ostanich dni w sumie 2 dni na łódce (po południe) .

Rybki kąsały moje żuczki dosyć przyzwoicie ,wyholowałem ponad 20 kleni 5 takich + - 45

Zabawa przednia jak ktoś operuje muszką i wie ocb.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek i w sobotę byłem nad Soliną ze znajomymi i udało mi się wygospodarować kilka godzin na łowienie z łódki, ze spiningiem.

Nigdy wcześniej nie łowiłem tam, więc moje pierwsze wrażenie było takie: ALE OGROM WODY!!! Nigdy wcześniej nie łowiłem na takich głębokościach, przy tak stromo opadających zboczach itd., itp. Masakra. W piątek po kilku godzinach biczowania w godzinach wieczornych miałem krótkiego sandacza a kolega z łodzi - szczupaka 54cm.

W sobotę poranne spiningowanie nie przyniosło ani jednego brania:(

Solina to ogrom wody - musi tam być ryba ale nie mam póki co pojęcia jak ją łowić.

A Wy wiecie? Podpowiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.