Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Składka jednodniowa na wody nizinne okręgu Krosno (m.in. Solina) wynosi 10 złotych. Składkę tą należy opłacić osobiście u wyznaczonych skarbników bądź przelewem, podając przy tym wszystkie wymagane dane (nr kart wędkarskiej, imię i nazwisko, dzień połowu, itp.). Ważne: nawet przy wpłaceniu wymaganej kwoty przelewem, należy odebrać krośnieński rejestr połowów!!!

Więcej szczegółów można znaleźć pod tym linkiem:

Zasady nabywania pozwoleń w okręgu PZW KROSNO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam mam zamiar wybrać się nad Solinę, chciałbym połowić z łódki. Ma ktoś z was jakieś namiary na wypożyczalnie łódek, jakie są ceny wypożyczenia i czy można wypożyczyć z echosondom ? Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na Solinie cisza. Nic nie bierze a jak już ktoś coś złapie to jest to mały sandacz albo szczupaczek. Nie wiem jak sprawa wygląda z białą rybą, ale ponoć też szału nie ma. Byłem tam 2 tygodnie i często wieczorami siedziałem nad wodą, ale jakoś nic "normalnego" nie złowiłem. Dzisiaj jade dalej na 2 tygodnie i coś pasuje złowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z kolegami wybrałem się nad Solinę do miejscowośći Zawóz. Całe sobotnie popołudnie pływałem po Zalewie bez żadnych efektów, koledze udało sie złapać małego sandacza około 50 cm i to było na tyle. Na noc poszły zestawy na trupka, też bez żadnych efektów. Dzisiejsze przedpołudnie chwilę pływałem, ale mocny i porywisty wiatr, szybko wybił mi łowienie z głowy, momentami nie mogłem opanować mojego pływadełka. Ogólnie wielka kiszka, kolejny wypad za drapieżnikiem zakończył się niepowodzeniem.:(

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam może ktoś podać jakieś fajne namiary na kwaterę,kemping,domek letniskowy w Zawozie(gdzie wędkarze są mile widziani w miarę blisko wody).Interesował by mnie wyjazd w sezonie letnim raczej spinning choć gruntówka nie jest mi obca .Gdzie można wynająć łódkę?, coś odnośnie rybostanu, jaka zanęta,przynęta wam się sprawdzała ? Ponadto jeśli posiadacie jakieś fajne namiary na Solinie to proszę o namiary.

Edytowane przez bino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz i masz:).

http://www.zawoz.pl.tl/

Człowiek,który jest właścicielem pola namiotowego i przyczep jest kolegą mojego kuzyna.Wędkarz i karpiarz z zamiłowania ale i spiningista.Zbiornik w okolicy Zawozu zna bardzo dobrze tak że na pewno posłuży radą ;).Jeżeli to Cię interesuje to postaram się wziąć namiary od kuzyna to podrzucę na priv;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy,jak tylko będę się widział z kuzynem to wezmę tel. i emaila do Benka;).

Poszukaj jeszcze w necie,kiedyś gdzieś widziałem stronkę z jego ofertą.Nie wiem czy nie przypadkiem na allegro?Bij zabij teraz nie pamiętam.Latem tamtędy przejeżdżałem i ot tak wstąpiłem z ciekawości.Fajnie to tam wygląda.Latem też w planach 1 tydz.nad Soliną,karpie,ponton może spining itp.;):D,ale to na razie plany.

Na pierwszej fotce,ta zielona budka to domek pływający właściciela.Super patencik:D.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.