Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację - Solina jest trudnym łowiskiem....ale Sandacza jest coraz mniej i nie łowi się nawet połowy tego co 10 lat temu !

Pływałem wczoraj 3-4 h za sandaczem znów bez brania.Łowią sumy wczoraj nie daleko mojego domu złowili 3 sumy ,jeden miał 113 cm ,kolegi kolega złowił na 145 cm nie wiem ile w tym prawdy .Ja nie wiem co będę łowił za 2-3 lata z białą rybą też jest porażka a sumem jeszcze mają ponoć zarybiać kilka lat-oby tak dalej !!!!!!!! Będę łowił uklejki

Panowie, zerknijcie na te posty z przed kilku dni a dokładnie na link z postu nr 125, to jest chyba odpowiedź na brak ryb we wszystkich wodach PZW http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=92&p=22017#post22017

Jeśli dalej będziemy prowadzić wyniszczającą gospodarkę rybami to nic nam nie pozostanie, jak tylko gry wędkarskie na komputerze lub konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam łowiłem jest tam sum(i to ładny), szczupak(masa małych), ładne leszcze, kleń,okoń i oczywiście ukleje i płotki. A i jeszcze sandacz koło skałek po drugiej stronie. Ogólnie fajna woda, najlepiej łapać z łódki.

Edytowane przez komandos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy jest możliwość dojechania samochodem nad zalew w Rajskim ....

Dokładnie - tą drogą dojedziesz nad sam zalew:). Jak się skończą zabudowania droga się rozgałęzia. Proponuję jechać w lewo. Zdjęcia ze smigłowca tej miejscówki w poście #50:

http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=92&page=4

Nie wiem jaki jest stan drogi :confused:za zabudowaniami bo nie byłem 2-3 lata.Ogólnie do przejechania, ale po deszczach może być ciężej.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest stan drogi :confused:za zabudowaniami bo nie byłem 2-3 lata.Ogólnie do przejechania, ale po deszczach może być ciężej.:rolleyes:

Panowie, weźcie pod uwagę, że jest remont mostu na Sanie w Rajskim. Może być problem z przeprawą łódką pod mostem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 sierpnia pojawię się z Kogutami i Jaszczurami od rapali :D

Baza wypadowa koło promu na Wyspę Energetyka

Jak ktoś chętny to zapraszam ONLY SPINNING !

raczej godziny poranne, w południe pije :eek::beer::D, wieczorem poluje na klenie z rodziną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też doszły mnie słuchy, że na Solinie ostatnimi czasy większość wędkarzy ugania się za wąsatym i nawet z gorszym lub lepszym powodzeniem je łowią, tylko trochę szkoda bo z tego co mi wiadomo znajdują się i tacy co wyciągają te ryby z wody ale z wędkarstwem to ma mało wspólnego...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku do dzisiaj siedziałen na solinie a dokladnie na pograniczu olchowca i rajskiego...efekty fatalne 2 szczupaczki pod wymiar ale tez trzeba uwzglednic ze 3 dni non stop lalo. dzien przed naszym przyjazdem facet zlowil dwa sumy jedne prawie 140cm a drugi ponad 120cm....ryby robily wrazenie, oba na kwoka a przyneta rosówka. Wiecie moze jak lowic z tym kwokiem bo posiadam ten wynalazek próbowalem gdy przez 2 godz nie lalo ale nic moze lowilem zbyt blisko brzegu okolo 10 metrów moze po prostu kwestia pogody i wprawy pewnie następnym razem sie uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać, że nawet złowienie przyzwoitego okonia jest już na Solinie wyzwaniem :rolleyes:. Za to masz bolenia i suma, typowe albo raczej topowe obecnie :D ryby na Zalewie Solińskim, jeszcze do niedawna słynącym z pięknych sandaczy. Gratulacje dla tych, którzy zdecydowali o zarybianiu zbiornika tymi rybami.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym tygodniu. O 4-tej rano byłem już na rajskim.Do godziny 7 tylko jedno branie "na trupka", które spieprzyłem. Byłem świadkiem ataku jakiegoś smoka za kaczką

[szczegół że zaraz pod wędkami].O 7 szlak mnie trafił bo przyjechała ekipa od budowy mostu, więc pojechałem na Polańczyk. Idąc brzegiem ze spinem siadło 3 krótkie szpaki i parę okoni. Ogólnie kicha, ale chyba taki okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.