Skocz do zawartości

Czarna Sędziszowska


stiff43

Rekomendowane odpowiedzi

Na Czarnej jest gruby i bardzo gruby leszcz, te miniaturki o których koledzy piszą to po prostu leszcz młody a nie skarłowaciały jak można poczytać w temacie. Kluczem do sukcesu może być, ba może JEST przynęta, nęcenie i głębokość łowienia. Sam jeszcze szukam ale żółte już łowiłem w tym roku, nie jestem ,,fachowcem po fachu" (por. @fordo klasyka) w tej dziedzinie. Jak wejdzie stado trzeba dobrze sypać, efekty mogą zaskoczyć niedowiarków w leszcza z Czarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dwie ostatnie noce spędzone na tym zbiorniku z kolegą @Adrian93 to kilka rybek w tym 5 karpi ; dwa malutkie około 1,5kg , dwie "trójki" , oraz "siódemka" , a po za tym ładny karaś i węgorz który są wielkością bardziej przypominał węża :P Zdjęciem poprę trzy z nich bo wcześniejsze wróciły szybciej do wody :)

[ATTACH=CONFIG]10755[/ATTACH]

Coś czarne te ryby jak na żwirownie? przeciez tak białe były ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocka spędzona na Czarnej, bez ŻADNYCH wyników, jakieś pojedyncze piknięcia na rosówkę i to wszystko.

Ja łowiłem na kulki, ojciec z wujkiem na żywca/rosówkę i kukurydzę, także zróżnicowanie przynęt było duże, łowiłem na "killery" z Weryni;)

Niestety, to nie jedyny mankament tego wyjazdu - tylko na naszym(obok) stanowiska, leżały +/- dwa worki śmieci, od butelek po piwach, bo opakowania po zanęcie, na innych stanowiskach to samo.

Mała liczba kontroli robi swoje...

Jak znajdę kabel, to wrzucę zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamierzam wybrać się z kolegą w najbliższym czasie do Czarnej polować na drapieżnika, a nigdy tam nie byłem.

Po przeczytaniu całego wątku wnioskuje, że atrakcyjne miejsca są położone w punktach 1,2,3,4,5, ale po przekopaniu zbiornika i jego połączeniu napewno to się zmieniło (wszystkie moje informacje na temat tego akwenu pochodzą tylko z tego forum, więc jeżeli się myle prosze o poprawienie mnie) także nie wiem gdzie mam łowić, jedynym aktualnym miejscem wydaje się 4 , ale jak już pisałem wysnuwam ten wniosek na podstawie postów. Nie pisałbym tego postu gdyby nie fakt że wiele się pozmieniało,a jechać może i dla starszych niby nie daleko, ale biorąć ten fakt pod uwage, że mam do dyspozycji tylko rower i nic nie złowić to już wole udać się na Lipie do którego mam ok.3-4km(mieszkam w rudnej wielkiej)

Prosze o rade gdzie najlepiej łowić(mam do dyspozycji ponton), o przynęty nie pytam, bo już ktoś pisał, że sprawdza się biel,perła,żółć bez kontrastów, ale nie pogardze innymi uwagami o przynętach.

Mówiąc krótko: gdzie i na co łowić drapieżnika?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie jak tam z rybą na Czarnej ?

Hmmm... jesteś z Czarnej i na forum się pytasz jak tam z rybą ..? To ty powinieneś pisać systematyczne raporty w tym temacie :) hehe.

Ja tak od siebie napiszę ,, A noo ryba jest ino trzaaaaa ją chycić!!!,,

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.