Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Trzeba było odpuścić ryby w kropki dla kilku chwil nad Wisełką.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Panowie taka uwaga . Po zakończeniu łowienia na zrywkę.  Popłyńcie i usuńcie sznurki!!!! Nic fajnego wyciąganie sznurka ze śruby! I jescze jedno kupcie jutowe sznurki a nie to białe plastikowe gó..no 

Pozdrawiam  

Edytowane przez janek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Na brzegach, na główkach są sznurki z białego gó.na zamocowane do krzaków, kamieni i wpadające do wody. Kilka już takich ściągnąłem chodząc po brzegu. Oprócz tego panowie nie zostawiajcie śmieci (butelki, reklamówki, worki foliowe po zanętach, konserwy, opakowania po robajach, opakowania po przynętach sztucznych). Straszny syf po sobie zostawiają sobie psełdo-wędkarz i kłusole.

Edytowane przez www2020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nocki . Bolenie mało aktywne woda w górę idzie . Takze musisz zaczekać.  Po dwudziestu paru latach łowienia na Wisle dzis zaskoczenie o 7 rano na wyspę podpływa łódka z PSR . Pozdrawiam bo bardzo mili panowie.  Oby częściej byli nad wodą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, janek1985 napisał:

Właśnie wróciłem z nocki . Bolenie mało aktywne woda w górę idzie . Takze musisz zaczekać.  Po dwudziestu paru latach łowienia na Wisle dzis zaskoczenie o 7 rano na wyspę podpływa łódka z PSR . Pozdrawiam bo bardzo mili panowie.  Oby częściej byli nad wodą. 

Może to flisacy byli? Po nocce mogło Ci się wydawać, że to ktoś inny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2021 o 23:05, Lucjan Kula napisał:

Jak z boleniami widać coś na powierzchni  ? 

Byłem w czwartek od  godziny 18 do wieczora na spina. Boleń się pokazał kilka razy w tym czasie i to tylko w jednym miejscu, na płytkiej i już spokojnej wodzie. Wyjąłem z tego miejsca 2 krótkie bolenie takie z 35cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie chciałbym zacząć regularnie wędkować na Wiśle. Z Rzeszowa jest całkiem blisko. Z forum wyczytałem, że wiekszość łowi w okolicach Połańca czy Szczucina.

Gdzie bezpiecznie mogę zostawić samochód i czy w tych okolicach jest miejsce gdzie spokojnie można rozbić namiot? Lubię pojechać na dwa dni w nowe miejsce.

Co do ryb to oczywiśćie się dostosuje i pewnie sie odnajdę. Czy w okolicach miejscowości o których napisałem wyżej jest możliwość brodzenia?

 

Pozdrawiam, Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Skryte, długo żywione marzenie zostało dzisiaj spełnione - wywalczyłem zwycięstwo w Spinningowym Pucharze Wisły!

 

Zawody organizowane corocznie przez Koło PZW Azoty Tarnów słyną z tego, że są prawdziwą próbą charakteru. I tym razem trudny teren, paskudna pogoda i bardzo wysoki poziom wody dały się we znaki. Tylko upór i intuicja pozwoliły mi w końcu złowić bolenia długości 63,5 cm - jak się później okazało jedyną punktowaną rybę tego dnia. Do domu wróciłem zmęczony, ale bardzo szczęśliwy :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.