Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Wisła poszła w górę o jakieś 70 cm,trochę przybrudzona.Bolki totalnie zmieniły miejsca i przestały żerować przy powierzchni więc są trudne do znalezienia.Sandacze dalej rozproszona po Wiśle.Ptactwo w gromadach okupuje brzegi.IDZIE JESIEŃ:o.Na razie miesiąc przymusowej przerwy w łowieniu:(.Póki co 3 wąsy które przechytrzył 7 cm wiggle wart.

109 cm,111 cm,139 cm.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ostatnio nęcę i łowię karpie na łasze w Dymitrowie największy jakiego złowiłem to 55cm ale sa podobno dużo większe:)

Dawno przestałem je łowić ale widziałem jak ostatnio się spławiały przy opaskach między główkami takie ok 5 kg miedzy Zadusznikami a Niekurzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wisła delikatnie podniesiona.Woda lekko trącona,temperatura ok 10 st..Rybki jakieś " markotne" tzn brak zaskakujących rezultatów.Bolki zniknęły na dobre.Sandacze trudno znaleźć .Dziś padły tylko 2 rybki sumek i sandałek(totalne przedszkole).Ciężko powiedzieć jaka przyczyna:confused:.:confused:Czekam na przymrozki.Ogólnie duży ruch nad wodą,może ma i to jakiś wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jako że mi Wilczą Wolę ...trafił trzeba wrócić do Wisełki.Koledzy,gdzie obecnie zasiąść za drapieżnikiem nad Wisłą.Interesuje mnie odcinek Baranów,prom w dół do Nagnajowa.Zaznaczam nie chodzi mi o rybie mięso,chcę widzieć branie i poholować rybkę.Dzięki za info.

Edytowane przez Józef
błąd ortograficzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła płytka wędkarzy więcej jak ryb na odcinku od kanału z elektrowni do opaski poniżej w niedziele po południu ciężko było się z kijem wcisnąć masę ludzi za sumami. Wąsacze nawet biorą z sandaczami też jest dobrze miejscowo ale to już nie zdradzę gdzie trzeba szukać ryba nie zeszła jeszcze na zimowe miejsca woda ma 15,5 stopnia tyle pokazywała echosonda mi udała się złapać w sumie 4 sumki największy 110 cm ale żadnego większego z miejscowych jak ja byłem też ktoś wyciągną brodząc takiego metrowego. Powyżej kanału pustynia opaskę zasypuje. Bolenia widać było w niedziele i w sobotę ale rano i pod sam wieczór sandacza szukać w nietypowych miejscach a go znajdziecie.

Edytowane przez kabłon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.