Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie łowił ktoś może w tym starorzeczu w okolicach Ostrówka? Z mapy wygląda na fajną wodę :)

panie Łukaszu prawdopodobnie uderzam w sobotę właśnie w tamte rejony możemy się zgrać:)tzn ja jadę za boleniem oraz kleniem ale ładny kawałek to jeden wspólny brzeg miejsca o które pytasz z Wisłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, 4h chodzenia bo tym buszu i ani jednego brania + trochę urwanych przynęt i Grom Michała na dnie Wisły :D Przy brzegu widzieliśmy jednego szczupaka ok 50cm. Ogólnie to w taką pogodę średnio z zębatymi. Lepiej jechać na "miejski" do Mielca i w spokoju połowić kleniki oraz przy okazji się opalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, 4h chodzenia bo tym buszu i ani jednego brania

kolego nie wszędzie są wybetonowane drogi:D.Nie miałem jak wytłumaczyć Michałowi gdyż miałem brak czasu bo jest fajne dojście do tych miejsc gdzie byliście i do Wisły.Jak z tymi planami na sobotę,i za czym konkretnie chcesz chodzić Łukasz:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek marzy mi się porządny szczupak ale jak masz kleniowe dobre miejscówki to też nie pogardzę :D

Nie,nie tak tylko pytałem popędzimy w miejsce gdzie można spotkać dużo ryb rożnego gatunku wiec coś dla każdego:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie sorry ale się wczoraj tak popsułem że szkoda gadać :mad:

witam.Tez tak ma czasami,ale na rybki i tak daje radę iść:).

Jeśli chodzi o efekty jakieś tam były.Nawet nieźle współpracowały klonki.Miałem chwilę pokaźnego szczupaczka ale obciął pletkę:(.Poza tym miły akcent to boluś.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Tez tak ma czasami,ale na rybki i tak daje radę iść:).

Jeśli chodzi o efekty jakieś tam były.Nawet nieźle współpracowały klonki.Miałem chwilę pokaźnego szczupaczka ale obciął pletkę:(.Poza tym miły akcent to boluś.

Bolesław uratował honor rybek :P

Faja pogoda na tej fotce lekka mgiełka unosząca się nad wodą:o

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może jak jest w okolicach promu w Baranowie Sandomierskim, planuje jutro gdzieś się wybrać na Wisłę za boleniem, ale nie bardzo mam pomysł gdzie? jest sens tam jechać, na geoportalu widziałem, że są tam ostrogi, opaski, ale czy nie są zapiaszczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj nad Wisłą w Ostrówku taki piknik z córą ale przy okazji polowałem na Bolesława:p

Coś tam uwiesiło mi się na mieliźnie ale po ok.15-tu.sekundach uwolniła się rybka nawet nie widziałem co to było:rolleyes:Przynęta kopyto 8 cm.białe.

Córa towarzyszyła mi cały czas ale przerwa na kiełbaskę była :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ricardo super zdjęcia, przypomniałeś mi Wisłę w tamtej okolicy z początku lat 90, ech... a ryby nieważne :) Ale widzę że córa wpatrzona w Wisłę że hej. Ja mam syna dużo starszy ale niestety chyba nie pójdzie w ślady taty :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Ostrówek fotki z tego miejsca w poprzednich postach z dojazdem trochę kiepsko koleiny po traktorku a po deszczu to lepiej za wał się nie zapuszczać tylko na wale zaparkować ,ewentualnie inne miejsce z dojazdem do samej wody czyli prom przez Wisłę do Połańca spławiczek jak złoto tamka jest i spokojna woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.