Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W niedzielę zaglądnąłem nad Wisłę. Niestety stan wody nie odbiegał od tegorocznej normy , czyli grubo ponad metr od średniego stanu. Na jednym ze starorzeczy nawet dało się porzucać, czego efektem było jedno wyjście szczupaczka do gumy. Do sandaczowych miejscówek w tym roku nawet nie udało mi się dojść.:mad:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jeździ ktoś na Wisłę? Jak woda? Planuje wybrać się jutro tylko jeszcze nie wiem gdzie, nie bardzo orientuje się gdzie warto jeździć, chętnie pobiegałbym za szczupakiem po starorzeczach, może podpowiecie gdzie w naszych okolicach są fajne starorzecza na Wiśle? Do tej pory jeździłem do Otałęży albo na prom do Połańca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj była super pogoda więc wybrałem się nad Wisłę na spacer i obczajenie miejscówek. Byłem w Glinach tam gdzie jest przeprawa promowa do Połańca. Po przejściu może 500m zobaczyłem zastawiona sieć w wodzie i niestety po kolejnych 200m kolejną. Nie wiem czy było ich więcej bo dalej nie szedłem. Sieci oczywiście wyciągnąłem i w domu poszły nożyczki w ruch. W tamtych okolicach kłusownicwo na Wiśle i starorzeczach to normalka. Szkoda, że odpowiednich służb tam nigdy nie spotkałem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była super pogoda więc wybrałem się nad Wisłę na spacer i obczajenie miejscówek. Byłem w Glinach tam gdzie jest przeprawa promowa do Połańca. Po przejściu może 500m zobaczyłem zastawiona sieć w wodzie i niestety po kolejnych 200m kolejną. Nie wiem czy było ich więcej bo dalej nie szedłem. Sieci oczywiście wyciągnąłem i w domu poszły nożyczki w ruch. W tamtych okolicach kłusownicwo na Wiśle i starorzeczach to normalka. Szkoda, że odpowiednich służb tam nigdy nie spotkałem.

Było te sieci zostawić w spokoju !!! Bodajże w zezwoleniu jest numer telefonu do straży rybackiej - dzwonisz - niech ruszą d... . Ktoś by Cię zobaczył, że majstrujesz przy sieciach i się nie wytłumaczysz, że nie twoje i że znalazłeś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.