Skocz do zawartości

Peugeot 206


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Odnośnie silnika się nie będę wypowiadał, bo nie wiem jak jest.

Ale znajomy ma benzynę 1.1, chyba coś koło rocznika 2003 i ostatnio regenerował tylną belkę za jedyne 1000 zł.

Także radze poczytać fora na temat tego samochodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 1000 zł to dużo czy mało? bo w niektórych samochodach za jeden wahacz zapłacisz 2;). Każdy samochód ma swoje wady. W samochodach koncernu PSA są często problemy z elektryką. Zawieszenia też wymagają uwagi - tzn. trzeba je robić zanim się popsują, koszt jest dużo mniejszy - ale dają komfort prowadzenia.

A belka skrętna jest dobrym rozwiązaniem dla wędkarzy bo w bagażniku masz więcej miejsca :D

Pozdrawiam,

Szczęśliwy posiadacz francuza ( a w zasadzie francuzki bo u nich samochód - une voiture - jest rodzaju żeńskiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać - francuzkie silniki są akurat znane z dobrej strony - np słyszałem że jeden z silników (akurat benzynowych) jest standardowo używany przez wszystkie koncerny paliwowe do testów paliwa ze względu na kulturę pracy i powtarzalność wyników.

Diesle też niczego sobie, szczególnie wolnossące, jeżeli ktoś lubi spokojną jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam elektrykiem nie jestem:D ale znajomy miał podobny problem w WV Passat i co się okazało centralny zamek w tylnych drzwiach robił zwarcie i pobierał prąd, banalna usterka ale trzeba było się nakombinowac żeby ją zlokalizowac:D wymieniony zamek i hula teraz ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem 206 tylko benzyny 98 rok produkcji,ale w czwartek bedzie LPG.Co w nim zrobiłem to faktycznie belke z tyłu koszt 700 zł,przebieg 178 tys.km.,i komplet wachaczy koszt kpl 170,reszta to juz eksploatacja.To sa najdrosze koszty,co moze sie popsuc.Ceny tarcz klockow,amortyzatorow,koncowek drazka filtry,takie same jak u innych,czasy ze byly drogie w utrzymaniu Francuzy i Japonczyki dawno sie skonczyły.A tak w nawiasie koszt naprawy belki z tyłu u innych producentow to koledzy maja golf IV,550zł,Vectra B ponad 600,zaznacze ze sa to młodsze roczniki niz moj.Reszte informacji na temat 206 mozesz znalesc na http://www.206club.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.