Skocz do zawartości

Namiot jaki wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Trakker to już wyższa półka i raczej ciężko będzie znaleźć namiot tej firmy w podanej cenie.Ze swojej strony mogę polecić Prologic-a Spider Dome 1.Używam go,przepraszam katuję już 5 sezon i naprawdę daje rady.Nie przemaka mi nic,a jak przychodzą chłody to używam narzuty i mrozy nie straszne.Jak dobrze poszukasz może znajdziesz jeszcze gdzieś tą starą wersję:Spider Dome 1 i w podanej cenie zakupisz jeszcze narzutę.Ja swój kupowałem na wyspach i za całość zapłaciłem niecałe 800 zł.Nowa seria Green Delux posiada kilka ulepszeń (rzepy na kije,okno z moskitierą w tylnej części,podłoga przed wejściem) ale cena szczyptę wyższa.Ostatnio mój młody był ze mną na pierwszej w życiu nocy:eek: i daliśmy radę wcisnąć dwa łóżka i rupiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też szukam jakiegoś namiotu dla 2 osób tylko że musi mieć

- 145-165 cm wysokości (najlepiej coś koło 160)

-daszek nad wejściem (po założeniu narzuty powstaje przedsionek )który chroni podczas deszczu

-narzutę

- cena razem z narzutą max 1400

moje typy

idealny rozmiarowo jest ten tylko dodatkowy koszt narzuty NAMIOTY - MIVARDI BIVVY NEW DYNASTY (2-3 MAN) - Namiot NEW DYNASTY (2-3 OSOBY) - MIVARDI

ten ma wszystko oprócz daszka NAMIOT eXtreme 3MAN 10000mmHH+TROPIK 340x370x160cm (3288186460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ten posiada wszystko Namiot Carper dla karpiarzy w super cenie - Carper.com.pl

tylko teraz zastanawiam się co to za firmy EXTREME i CARPER i jaką mają jakość wykonania namiotów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jogo piszesz że też się zastanawiasz nad mivardi ,zastosowali tam ciekawy patent w postaci wentylacji pod daszkiem w panelu wejściowym .Namiot ten ma praktycznie wszystko co potrzebne na słoneczne i deszczowe dni,a po założeniu narzuty i zastosowaniu szyby pcv wszystko widać. Wysokość idealna tylko cena z narzutą 2 tyś,można powiedzieć że 20 cm wysokości kosztuje 600 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy a co myślicieli o tym namiocie? Na pierwszy rzut oka przynajmniej ze zdjęć wygląda bardzo przyzwoicie. Kasa też nie jakaś duża bo namiot z narzutą.

NAMIOT eXtreme 2MAN 10000mmHH+TROPIK 310x280x140cm (3279561088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje kolego. Teraz dopiero zauważyłem że to nie traper. Więc odpada ten namiot. Ale znalazłem to i chyba taki już zostanie. Zastanawiam sie tylko ile bedzie kosztować ta dopinka ale sprawdze dopiero jak kasę uzbieram na namiot.

http://allegro.pl/namiot-traper-extreme-290x310x145-cm-od-makarfish-i3293138475.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejcie majstry tego extreme'a. Ten daszek jest gówno warty i tyle. Znajomy ma i tak narzeka, że głowa mała. Mocowanie tego daszka to porażka. W podobnych pieniążkach macie active, którego sam posiadam i jestem zadowolony. Daszek mniejszy, ale może wiać a ja jestem spokojny. I dodatkowo chroni boki a woda w nim nie spływa jak w extremie na moskitiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz91 powiedz mi,czy po wstawieniu dwóch łóżek (200x90) będzie miejsce żeby wstawić stolik między łóżkami na wysokości głowy? Znajomy kupił Prologic New Green Deluxe 260cm x 345cm x 170cm i tam dwa łóżka wchodzą skosem,a stolik wejdzie ale w nogach.Może masz jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj dotarł do mnie mój długo oczekiwany namiot Trakker Armo Bivvy V3 ( to samo co MK2) 2 man. Namiot po rozłożeniu świetny dla 2 osób. Robi bardzo dobre wrażenie. Wszystkie szwy są podwójne i podklejone od wewnątrz jakąś taśmą. Zamki bardzo duże i bardzo solidne. Rurki w pałąkach grube i pomalowane farbą proszkową. Pierwsze rozbicie namiotu trwało 15 minut. Oczywiście dlatego że nie wiedziałem jak. Złożenie też trwało 15 min. Drugi raz rozłożenie już 5 min, a złożenie też coś koło tego. Jednym słowem rozkłada się bardzo łatwo i składa. Rurki w pałąkach na pewno nie mają tendencji do odczepiania. Wręcz przeciwnie, czasem mi się wydaje że rurki same przy rozkładaniu namiotu wskakują na swoje miejsce dzięki łańcuszkom łączącym rurki. Póki co znalazłem 2 minusy. Po pierwsze cena:cool:, a po drugie łatwiej się go rozkłada z podłogą niż bez niej .Oto kilka fotek. Oczywiście namiot nie jest idealnie naciągnięty i rozłożony gdyż robiłem to na chybcika.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez narzuty. Jeśli będzie potrzeba do kupię ale na razie mnie nie stać. U trakkera nie ma właśnie nic dlatego trzeba bez podłogi go rozkładać na oko. Pewnie kilka razy spróbuję i nie będzie problemu. Z podłogą rozkłada się świetnie. Może jest gdzieś tam taśma ale ja nie zauważyłem. Poszukam jeszcze ale wątpię. Taka taśma to nie problem bo można dorobić ale producent powinien pomyśleć.

Edytowane przez Dominik18king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w EHMANNSIE też jest taśma co ułatwia sprawę. Kolega nie miał taśmy i zastąpił ją grubszym sznurem z marketu budowlanego(odmierzył tylko długość podłogi), dołączył do tego klamry łączące i niczym to nie odbiegało funkcjonalnością od oryginału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:). Taśmę można dokupić a wygoda w rozkładaniu namiotu będzie o wiele większa ,szczególnie wtedy gdy namiot trzeba kilka razy przestawić aby wybrać dla niego optymalne miejsce.Nie mniej jednak zakup jak najbardziej odpowiedni,Trakker to solidna firma a jej produkty znajdują się w czołówce karpiowych klamotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Orientuje się ktoś, gdzie w promieniu 100km od Leżajska jest jakiś sklep z namiotami JRC lub Trakker ?

Jestem zdecydowany na namiot JRC lub Trakker.

Napewno 2 osobowy tylko nie wiem, który wybrać :

1.Quad Continental (XL)

2.Coocon man bivy.

3.Trakker Armo MKII

Nie są to tanie namioty i chcę wydać pieniądze jak najlepiej

Edytowane przez popek_1990r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię , że jest to zły namiot - jednak spędziłem na czytaniu o namiotach kilkanaście godzin.

Co wywnioskowałem ? Że spośród kilkunastu firm wybiorę coś między Trakkerem a JRC. Najprawdopodobniej MKII lub JRC Cocoon. Ciężko mi się zdecydować.

Edytowane przez popek_1990r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.