Skocz do zawartości

Stawy rybne Miłków


hycu

Rekomendowane odpowiedzi

Stawy rybne Miłków to jakaś porażka,nie polecam.Byliśmy jakieś dwa tygodnie temu z kolegą i wielkie rozczarowanie jeden karpik na 20 cm i dwie płotki przez caly dzień.Myslałem że tylko nam nie idzie ale było tam jeszcze około 7 wedkarzy i też nic nie mieli.Strasznie dużo zaczepów.Jednym słowem ładne stawy ale nie mają nic wspólnego z rybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ciekawa opinia powyżej :) kolego byłeś raz i już strasznie odradzasz ;) nie dopuszczasz takiej myśli że trafiłeś na zły dzień ?? Ja już się nie raz przekonałem że chodź na łowisku ryba przy rybie pływa a jest kiepski dzień to nie siądzie nic, kompletnie nic. Albo w sumie podobna sytuacja, jednego dnia na danym miejscu złowiłem wiaderko ryb, pojechałem następnego w to samo miejsce i mała płoteczka się tylko trafiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Miłkowie byłem tydzień temu. Efekt - 2 amury po 4 kg i kilkanaście karpii, amurów i tołpyg po ok 1 kg. Z rybą więc nie jest najgorzej chociaż wędkarze siedzący na płytkiej wodzie nie połowili wiele. A zaczepów faktycznie od groma i coś z tym powinni zrobić - przez dzień zostawiłem chyba z 10 zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj Panowie MIŁKOW zaliczony duzo dziubania i bran - rezultat 10 karpi

(4 wymiarowe). zabawa przednia :) poraz kolejny zacinalem druga reka majac wczesniejsza na haczyku :D

1 raz na tym zbiorniku byłem i w 100 % moge go polecic. Zobaczymy co będzie podczas kolejnego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Wczoraj wybrałem się powędkować na Rudę Różaniecką, przesiadywałem od 6 do około 14 i nic. Kilka "puknięć" było ale szkoda było się podnosic, generalnie staw nieczyszczony, zaczął zarastać różną roślinnością, brzeg od strony biur dosyć mocno zarośnięty. Wracając wstąpiłem na MIłków zobaczyć i podpytać jak u nich i.... miłe zaskoczenie troszkę ryby co niektórzy naciągnęli. Za tydzień w sobotę Miłków. PS mam wolne miejsce w aucie info na PW.

Pozdrawiam

Edytowane przez spanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, i z góry przepraszam jeśli ten temat już był poruszony ale nie mogę odnaleźć nic porzez wyszukiwarkę. Czy ktoś może mi udzielić informacji co do płatnego łowiska Miłków k.Jarosłąwia ? Jak tam dojechać ? Ile się płaci ? Na Jakich zasadach ? i czy miejscówki są pojedyncze czy można usiąść np. w 4-5 osób jeden koło drugiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, i z góry przepraszam jeśli ten temat już był poruszony ale nie mogę odnaleźć nic porzez wyszukiwarkę. Czy ktoś może mi udzielić informacji co do płatnego łowiska Miłków k.Jarosłąwia ? Jak tam dojechać ? Ile się płaci ? Na Jakich zasadach ? i czy miejscówki są pojedyncze czy można usiąść np. w 4-5 osób jeden koło drugiego ?

temat już był poruszany w "Łowiska komercyjne" a poza tym wszytki informacje masz na stronie http://www.milkow.elubaczow.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wyjazd do Milkowa 12.08.2011 :) niestety nie moge zaliczyc do udanych.

1 zarzut juz o godzinie 6 po 4 godzinach branie i o tyle dobre ze zaciete (karp okolo 0.7 kg ) zanieldugi czas kolejny. I niestety do godziny 17 kilka dziubanek i nic pozatym.

PO 17 jeszcze jeden troszke wiekszy I NIC wiecej.

MOge jedynie powiedziec ze jakis wedkarz na 1 stawie zaciol i wyciagnal ( zabral rowniez niestety do domu ) SUMA jakies 5 kg. na kilkunastu wedkarzy łowiacych w tym samym dniu to SLABO!!!!(oserwujac co zacinaja i co wyciagaja)

Myslem ze na MILKOWIE bedzie lepiej.

Niestety po rannych rozmowach z wlascicielem lowiska dowiedzilem sie, ze na stawie 2 sa karpie ale jedynie do 3 kg. na 1 tolpyga sum i karp moze jakis wiekszy karp co zniechecilo mnie do tego lowiska i raczej nie pojade tam juz :confused: POnadto wlasciciel pozwala zabierac 3 karpie w cenie oplaty (nawet niewymiarowe ) co mnie niestety i poniekat zdenerwowalo no i malo co zarybia A miesiaze BIORA CO POPADNIE. kiedy ta ryba ma urosnac ???

KOSZMAR.

To byl 2 wyjazd na to lowisko 1 fajny duzo bran itd ale ten moge uznac za porazke.

MAM nadzieje ze warunki sie tam zmienia regulamin rowniez. :mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

byłem dzisiaj, niestety odradzam, było sporo ludzi i ryby brały, ale jakie?? same karpiki kilówki, sporadycznie do 2kg. Zero tołpyg i innych ryb. A co najgorsze, policzyłem 6 tołpyg w wadze 3-5kg i sumika , które pływały do góry brzuchem, coś jest nie tak. W tym roku już tam nie zawitam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłków odwiedziłem w minioną środę 2 maja. Jeden staw jest wyłączony z łowienia do lipca- wpuścili tam małe karpie. Na drugim stawie jak głupie siadały karpie od 1 do 2 kg- kilkanaście sztuk. Oprócz tego udało mi się złowić tołpygę 2kg. Niestety dużych ryb tam już nie ma. Właściciel za późno wprowadził zakaz zabierania z łowiska ryb powyżej 10kg i teraz są tego skutki. Myślę, że prędko tam nie wrócę, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ! Byłem w sobotę pierwszy raz w Miłkowie, efekt to 17 tołpyg 1 - 3 kg zabawa była przednia, niestety bez jakiś większych okazów trafiło się jeszcze dwa karpiki + - 1 kg tak poza tym to za bardzo piekło ale dało się wytrzymać przy zimnym piwku.:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś, kompletne dno. Od 7.30 do 16.00 ZERO brań karpia, złapałem jedną tołpygę na niecały 1 kg. Przede mną było 6 wędkarzy i wszyscy przed 13 opuścili łowisko z pustą siatką. W tamtym roku już była sraczka w tym jest dno. Nie rozumiem polityki gospodarza, mam wrażenie, że nie zależy mu na wędkarzach. Czasy Miłkowa kiedy łowiło się karpie po 5kg minęły bezpowrotnie, teraz jest czysta kalkulacja 1kg=15zł wiec masz szanse na 3 karpie po 0,8kg plus dodatek (amur 15cm), o ile wysiedzisz od 6.00 do 20.00 i wrzucisz 6kg zanęty. Znajomi którzy jeździli tam też zrezygnowali, podobnie jak ja byli tam ostatni raz.

Nie dajcie się nabrać na chwyt marketingowy, że rybę powyżej 10kg trzeba wypuścić (ma Wam to zasugerować, że sporo tam dużych ryb!), może 1 sztuka tam taka jest, reszta w moim odczuciu czyli 99% to karp 0,5-0,8kg takie ryby tam się łowi.

Nie po to płace 40zł, żeby posiedzieć przy kiju, ryb i tak nie biorę, ale jak mam czekać 10h na karpia 0,8kg to przepraszam ale mam to daleko.

Osobiście odradzam, już nie chodzi o pieniądze ale o czas.

Miłków jedzie na resztkach marki która wypracował sobie w pierwszych latach działalności, ale wędkarski koniec zbliża się wielkimi krokami.

Edytowane przez jamal1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krótko i na temat: LIPA LIPA LIPA w poprzedni weekend mój ostatni wypad tam.

Na dużym stawie sam kroczek bierze max 80 dkg, na małym zupełnie nic, w poprzedni weekend cały dzień moczenia kija i jeden amurek taki na 35 cm (spiepszaj do wody i przyprowadź mamusię lub tatusia ;))

ALe nie narzekałem tylko ja również inni obok siedzący psioczyli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odwiedziłem dzisiaj to łowisko. Porzucałem sobie castem, miałem kilka delikatnych brań i to wszystko. Słabe wyniki tłumaczę sobie porą dnia, samo południe w największą lampę. Rozmawiałem z kilkoma wędkarzami, też bez rewelacji. Miłym dodatkiem do łowiska jest oddzielne kompielisko z którego można skorzystać :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam

Czy mógłby ktoś napisać pare słów na temat tego łowiska , nigdy tam nie byłem i chciałbym się dowiedzieć jak sytuacja wygląda na tych stawach. Jakie rybki się tam najczęściej łowi. Widze wcześniejsze komentarze nie są zbyt pozytywne ale może coś w tym roku się zmieniło. Chyba że może ktoś doradzić jakieś inne stawy. Dzieki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie wędkarzy kolegów.W najbliższy weekend wybieramy się na stawy do Miłkowa czy ktoś był tam ostatnimi czasy co się tam pozmieniało co tam się dzieje czy jest ryba . Ostatnio byłem tam 2 lata temu i było całkiem przyjemnie trochę karpia jakiś sum parę tołpyg a co dziś?Dziękuję serdecznie za jakąkolwiek informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W Milkowie bylem na początku maja.Od godz 6.00 do 17.00 ,złowiłem ok 15 karpi i 3 tołpygi żadna z ryb nie przekroczyła 1 kg. O Miłkowie złego słowa nie mogę powiedzieć ale dobrego też. Jeśli chcesz posiedzieć na świeżym powietrzu i pobawić się z rybkami do 1kg do jest to odpowiednie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na tym łowisku. Od rana do wieczora miałem w sumie może z 10 odjazdów, z czego 3 nie skuteczne zacięcia. Pierwsza rybka jaką złapałem zwiastowała dobry dzień, gdyż był to karpik ok. 2.5kg :) Lecz niestety tak nie było. Do końca dnia złapałem jeszcze ok. 4 karpi, każdy mniej więcej 0,5kg. Na pop-up wzięły dwie malutkie tołpygi. No to chyba tyle, może sie tam poprawi jak otworzą ten drugi staw do łapania bo jak narazie to nic ciekawego się tam nie dzieje chyba że ktoś jest amatorem połowu kroczków :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.