Skocz do zawartości

Stawy u "Waldka"


kuzga

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kolego tam jest tak, że kulkami nie można nęcić :( na haczyk owszem, ale do zanęty nie wolno używać. Rok czy dwa lata temu, ryby zaczęły snąć (szczególnie te większe egzemplarze), prawdopodobnie ktoś (nie wiem kto, właściciel się domyśla) dodawał jakiś chemikaliów do kulek, a ryby poprostu zdychały. Ja tam raczej nie jeżdżę, ale doszły mnie słuchy o 11 kg szczupaku (chyba okolo 120cm) , którego złapali rok temu w jesieni i ponoć dalej tam pływa.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że nie wolno nęcić bo już nie raz tam byłem,chodziło mi o kulkę na włos:)a ryby są tam potężne,kolega ze 2 tygodnie temu złapał amura-12.40 kg.piękny był ale wrócił do wody.Wiem od właściciela ze szczupaka ostatni raz tam złapano koło miesiąca temu,miał ponad 90 cm.Mi bardzo się tam podoba,jeszcze na takim stawie nie byłem.Jest zadbany i w ogóle jest cisza i spokój a to sie teraz ceni:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Byłem "u waldka" we wtorek od 6-15.Wynik niesamowity:)ja 14 karpi,kuzyn 10:)wszystkie na kukurydze.średnia waga ok 2 kg.Kuzyn złapał jednego ok 8 kg a ja ponad 6 kg.Bardzo dużo karasi ale o dziwo brały same większe okazy.Z właścicielami można się dogadać żeby wejść z plecakiem czy pokrowcem.Bardzo mili ludzie i nieźle zaopatrzony magazynek:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem wczoraj, tj. 16.06. w sobotę i marnie było-chyba rybska się pochowały i nie chciały współpracować. Jedyne co brało to nerwy :D. Sześć małych karasi, zresztą z tego, co widziałem marnie było nie tylko u mnie, a próbowałem na: bałwanka z pelletem w PVA, później na robaka i na końcu na kuku. Przed południem grupka młodszych kolegów "trafiła" amura na ok 2-3 kg. Poza tym nikt nie wchodził z pokrowcami, ani plecakami-zakaz całkowity (pomimo propozycji okazania zawartości przy wyjściu i bezproblemowych wszystkich poprzednich wizyt)-ktoś tam musiał chyba wcześniej ostro narozrabiać, że są takie obostrzenia.

Edytowane przez Mc_Gyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.No ja wybieram się dzisiaj znowu.Jeśli chodzi o pokrowce itd.to zauważyłem że jeśli jest więcej wędkarzy to nie dadzą pozwolenia wejść z tym wszystkim.Ja przeważnie jeżdżę na 6 rano i wtedy nikogo jeszcze nie ma więc nie mam nigdy problemu.Pisałeś ze pewnie ktoś nieźle narozrabiał,z tego co mnie słuchy doszły to znowu ktoś ostatnio próbował wynieść karpie w pokrowcu.Co za ludzie!!!nie rozumieją pewnych zasad które obowiązują na łowiskach,łowimy dla sportu a nie dla obiadu!!!(przynajmniej ja)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Tak się składa że byłem dzisiaj U Waldka od 6 rano.Do 10.oo brały nieźle-wynik to 7 karpi i 3 karasie(o dziwo bo zawsze ich było mnóstwo)także źle nie było tylko za gorąco bo nie dało się siedzieć;-)jeżeli ktoś odwiedzi staw U Waldka to niech napisze o swoim wyniku;-)pozdrawiam:D:D:D:D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was koledzy w ta sobote wybieramy sie od rana do Waldka i do niedzieli do wieczora jak tam ostatnie rekordy dzieje sie tam cos ciekawego w stawiku i od której strony najlepiej zajechac. Bo 2 tygodnie temu bylismy i tylko 1 karpik ok. 2kg:( jakie kuleczki tam maja powodzenie Dziekuje i pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy:D Byłem dzisiaj z kolegą na stawach w Rymanowie na nocce i powiem, że wypad bardzo udany:):beer: Wynikiem jest 25 karpii od 1kg do 2kg i dwa karpiki 7.5 kg:P:D na pewno w najbliższym czasie się tam pojawimy bo zabawa jest fantastyczna:P:D i jak najszybciej postaram się wrzucić fotki:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wybrałem się z dwoma kolegami w piatek (tj. 20,07) na nockę. Szczerze wynik nie porażający bo na 3 osoby 8 karpików od 1kg do 2,5kg ale były dwie wieksze sztuki jedna sie spieła a druga złamała haczyk:( ogólnie z wypadu zadowoleni byliśmy:) dwaj mili panowie którzy łowili naprzeciwko nas złowili 3 sumy (największy 75cm), łowili na żywca . Naszym karpikom posmakowały kulki truskawkowe i kukurydza inne przynęty jakoś ich nie interesowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do nocek to bez problemu można się ugadać z właścicielami tylko trzeba mieć namiot oczywiście,a co do haków to tez na łowisku słyszałem o bezzadziorowych ale teraz jak jest to nie wiem bo coś ta ich strona kiepsko aktualizowana:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na noce u Waldka.Z nockami jest tak że trzeba zadzwonic do niego i uzgodnic kiedy.Nocka zaczyna sie od 18,a nie jak byłem koledzy przyjechali o 21,niestety niedostali pozwolenia.Namiot niejest konieczny.Na nocy udało nam się wycholowac 7 karpi od 2-5 kg,i jeden amur 4kg.Akurat tej nocy skutkowała zanęta truskawka i kulki miodwe.Kolega już dzisiaj zasiadł na nocy ja dojeżdzam jutro.Co do haków bezadziorowych to wiem że sprawdzają przy wejsciu,ale niezawsze,ja niemam z tym problemu,bo tylko takich używam,a i wedki wnosimy bez pokrowców,poniewaz znowu sytuacja powótrzyła z wynoszeniem ryb,moim zdaniem tacy ludzie niepowinni miec wstępu na łowisko.Ale jak się ma dużo sprzętu mozna u własciciela porzyczyc wózek,i sobie zawieśc na miejse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem ostatnio to jak się ma wszystko w reklamówkach to zero problemów, "Szef" gadał , że dalej wynoszą wiec pilnują, nie dziwię się. Samo łowisko jest spoko, jest ryba i zawsze się coś złowi. A największy plus za cenę w porównaniu za nockę w Besku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.