Skocz do zawartości

Jezioro Tarnobrzeskie


opelot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Koledzy z Tbg ponoć od tego roku można wreszcie pływać po jeziorze? Z tego co widziałem 1) wzdłuż całego brzegu 2) max 200m od brzegu 3) silniki elektryczne 4) zakaz używania echosondy (?!) 5) chyba od czerwca do wrzesnia zakaz pływania w strefie kąpieliska

Ktoś by chciał współnie popływać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pzwtarnobrzeg.pl/index.php/jezioro-tarnobrzeskie/17-regulamin-i-wysokosc-skladek-czlonkowskich-na-akwenie-jeziora-tarnobrzeskiego

Mnie zaciekawił ten zapis regulaminu a raczej sposób jego egzekwowania :

...

3. Wędkować można cały rok, zarówno z brzegu jak i ze środków pływających wyposażonych w napęd wiosłowy lub silnik elektryczny, w odległości do 200 m od brzegu.

Mój kolega coś mi ,kiedyś wspomniał o bardzo ciekawym sposobie pomiaru w/w odległości. Info nie sprawdzone więc nie będę o tym pisał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz dniówki , kilka dni , miesiąc , lub rok , zależy co chcesz robić i ile tam być.Według mnie regulamin do małej poprawy.Powinno być dozwolone pływanie na całym zbiorniku i używanie echosond.

http://www.pzwtarnobrzeg.pl/index.php/jezioro-tarnobrzeskie/17-regulamin-i-wysokosc-skladek-czlonkowskich-na-akwenie-jeziora-tarnobrzeskiego

Edytowane przez Kajtelek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Da ktoś namiar gdzie można opłacić wędkowanie na jeziorze tarnobrzeskim? Kiedyś (2lata temu) odwiedzałem jakiegoś dziadka w prywatnym mieszkaniu ale nie mam już namiarów gdzie to było i czy dalej aktualne.

SALON WEDKARSKI Makarewicz wpisz i znajdziesz

PS. jak tam Panowie wyniki ? Ja zaliczyłem 2 wyjazdy:

1. /sandacz 50, szczupak 62, 70 i 3 okonie 30+/

2. szczupły 55 i spad taki 70+

Ogólnie blisko brzegu brak drobnicy i myśliwych :cool:

Nasze bajoro długo się nagrzewa, szczególnie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.